13. Papadopulos,
3
1
Ekstraklasa | 12. 05. 2017 | początek godz.: 18

90 min. Koniec meczu. Zagłębie wygrało z Piastem 3-1 i jest blisko zapewnienia sobie utrzymania. Dziękujemy za uwagę.

90 min. GOOOOOOOL! Zagłębie zdobywa bramkę. Świetny kontratak Zagłębia, Starzyński zagrał do wychodzącego sam na sam z bramkarzem Woźniaka, który pewnym strzałem zapewnił trzy punkty swojej drużynie.

90 min. Żółtą kartkę otrzymuje Janoszka.

90 min. Trzy minuty dłużej potrwa druga część meczu.

88 min. Zagłębie utrzymuje się przy piłce.

87 min. Piątek uderzył bardzo niecelnie.

85 min. Woźniak minął kilku rywali, jednak strzał był niecelny.

84 min. Zagłębie nieudanie rozegrało rzut wolny.

83 min. Dobrze w defensywie zachował się Sedlar.

82 min. Po dośrodkowaniu Gojko, główkował Papadopulos, było blisko, jednak to kolejny niecelny strzał.

81 min. Żółtą kartkę otrzymuje Tosik.

79 min. Blisko powodzenia był Gojko, jego strzał minimalnie minął bramkę "Miedziowych".

78 min. Obie drużyny mają swoje okazję.

77 min. Tym razem niecelnie uderzał Janoszka, piłka poleciała ponad bramką Piasta.

76 min. Woźniak uderzył na bramkę Piasta, jednak nieznacznie chybił.

74 min. Zmiana w zespole Zagłębia: Janoszka zastępuje Mazka.

72 min. Piast przejawia większą ochotę do gry, Zagłębie nieco zwolniło.

70 min. Papadopulos uderzył na bramkę Zagłębia, jednak nie zaskoczyło to bramkarza.

68 min. Zmiana w zespole Zagłębia: Buksa zastępuje Nespora.

67 min. Zmiana w zespole Piasta: Mraz zastępuje Badie.

66 min. Masłowski uderzył ponad bramką gospodarzy.

64 min. Nespor mógł znaleźć się w dogodnej sytuacji pod bramką Piasta, jednak nie zdołał przyjąć piłki.

62 min. Zagłębie zyskało pewność w grze, Piast nieco stracił na jakości i oddał inicjatywę.

60 min. Zmiana w zespole Piasta: Masłowski zastępuje Koruna.

59 min. Zmiana w zespole Piasta: Gojko zastępuje Zivca.

57 min. Rzut wolny dla Piasta.

55 min. GOOOOOOOL! Zagłębie zdobywa bramkę. Idealna kontra Zagłębia, Woźniak dograł do Mazka, który precyzyjnym strzałem dał prowadzenie swojej drużynie.

54 min. Świetna obrona Polacka po uderzeniu Mójty.

53 min. Rzut wolny dla Piasta, faulowany był Badia.

52 min. Korun próbował zaskoczyć bramkarza "Miedziowych" strzałem z dalszej odległości, jednak znacznie chybił.

50 min. Papadopulos uderzył ponad bramką Zagłębia.

48 min. Piast ruszył do przodu, Zagłębie czeka na ruch rywala.

47 min. Zmiana w zespole Zagłębia: Piątek zastępuje Jagiełło.

46 min. Zaczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Zagłębie remisuje z Piastem 1-1.

45 min. Żółtą kartkę otrzymuje Korun.

45 min. Minutę dłużej potrwa pierwsza część meczu.

43 min. Pretensje Mazka, który uważa, że był faulowany, jednak sędzia nie odgwizdał rzutu wolnego.

41 min. Obie drużyny rozgrywają nieco chaotycznie, brakuje składnych akcji.

40 min. Nieudane uderzenie Badii, piłka minęła bramkę Zagłębia.

38 min. Szmatuła przechwycił piłkę po dośrodkowaniu Nespora.

36 min. Żółtą kartkę otrzymuje Starzyński.

34 min. GOOOOOL! Zagłębie zdobywa bramkę. Starzyński popisał się przepięknym uderzeniem z rzutu wolnego, przeniósł piłkę nad murem i nie pozostawił szans bramkarzowi. Piłka odbiła się jeszcze od Koruna.

33 min. Rzut wolny dla gospodarzy.

31 min. Mazek mógł uderzyć na bramkę Piasta, jednak zbyt długo zwlekał i stracił piłkę.

30 min. Dobra obrona Szmatuły, który uprzedził jednego z piłkarzy Zagłębia.

28 min. Tempo gry nieco spadło.

26 min. Żółtą kartkę otrzymuje Jagiełło.

25 min. Piast oddał rywalom inicjatywę.

23 min. Po dośrodkowaniu Badii do strzału doszedł Hebert, jednak uderzenie było zbyt słabe.

22 min. Zagłębie ruszyło do przodu.

21 min. Dobrze w defensywie zareagował Sedlar, który odebrał piłkę po akcji Jagiełło z Woźniakiem.

19 min. Nieudane dośrodkowanie Badii.

18 min. Rzut rożny dla Piasta.

17 min. Polacek odbił piłkę po strzale Jankowskiego, to była dobra okazja.

15 min. Nespor nie zdołał uderzyć na bramkę Piasta.

13 min. GOOOOOOOL! Piast zdobywa bramkę. Po stracie piłki przez jednego z piłkarzy Zagłębia Piast wyszedł z kontratakiem, Badia zagrał do Papadopulosa, a ten sprytnym strzałem przy bliższym słupku dał prowadzenie swojej drużynie.

11 min. Sporo walki w środkowym obrębie boiska.

10 min. Tosik zdołał odebrać piłkę Zivcowi.

8 min. "Miedziowi" przeważają, jednak nie przekłada się to na okazję bramkowe.

6 min. Starzyński dośrodkował z rzutu rożnego, bez efektów.

4 min. Tym razem przewinił Mazek.

2 min. Faul Guldana, rzut wolny dla Piasta.

1 min. Zaczynamy.

0 min. Witamy i zapraszamy na otwarcie 33. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym - w fazie spadkowej - Zagłębie zagra z Piastem.
Zagłębie Lubin: Polacek - Tosik, Madera, Guldan, Dziwniel - Kubicki, Jagiełło, Woźniak, Starzyński, Mazek - Nespor
Piast Gliwice: Szmatuła - Mójta, Hebert, Sedlar, Pietrowski - Korun, Badia, Zivec, Jankowski - Papadopulos
Zagłębie Lubin:
74. minuta: wszedł Janoszka - zszedł Mazek
68. minuta: wszedł Buksa - zszedł Nespor
47. minuta: wszedł Piątek - zszedł Jagiełło

Piast Gliwice:
67. minuta: wszedł Mraz - zszedł Badia
60. minuta: wszedł Masłowski - zszedł Korun
59. minuta: wszedł Gojko - zszedł Zivec

90. minuta: Janoszka
81. minuta: Tosik
36. minuta: Starzyński
26. minuta: Jagiełło

45. minuta: Korun

90 min -GOOOOOOOL! Zagłębie zdobywa bramkę. Świetny kontratak Zagłębia, Starzyński zagrał do wychodzącego sam na sam z bramkarzem Woźniaka, który pewnym strzałem zapewnił trzy punkty swojej drużynie.

55 min -GOOOOOOOL! Zagłębie zdobywa bramkę. Idealna kontra Zagłębia, Woźniak dograł do Mazka, który precyzyjnym strzałem dał prowadzenie swojej drużynie.

34 min -GOOOOOL! Zagłębie zdobywa bramkę. Starzyński popisał się przepięknym uderzeniem z rzutu wolnego, przeniósł piłkę nad murem i nie pozostawił szans bramkarzowi. Piłka odbiła się jeszcze od Koruna.

13 min -GOOOOOOOL! Piast zdobywa bramkę. Po stracie piłki przez jednego z piłkarzy Zagłębia Piast wyszedł z kontratakiem, Badia zagrał do Papadopulosa, a ten sprytnym strzałem przy bliższym słupku dał prowadzenie swojej drużynie.