Górnik Łęczna
1
0
Ekstraklasa | 12. 05. 2017 | początek godz.: 20

90 min. Koniec spotkania! Arka Gdynia pokonała Górnika Łęczna 1:0. Dziękujemy za uwagę!

90 min. Hernandez uderzał z pola karnego, ale bardzo niecelnie.

90 min. Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

88 min. Rzut wolny dla Górnika Łęczna.

86 min. Sambea oddał mocny strzał z dystansu, jednak trafił w sam środek bramki i Małecki pewnie obronił.

84 min. Zmiana w Górniku Łęczna, Ubiparip wszedł za Atoche.

82 min. Zmiana w Arce, Trytko pojawił się w miejsce Siemaszki.

80 min. Siemaszko próbował oddać strzał, ale zablokował go Tymiński.

78 min. Hernandez został ukarany żółtą kartką.

77 min. I znów dobra sytuacja Formelli, który uderzał na bramkę Górnika, ale trafił prosto w Małeckiego.

76 min. Strzał Formelli, piłka powędrowała obok słupka.

74 min. Niecelny strzał Śpiączki.

72 min. Bonin został ukarany żółtą kartką.

71 min. Kolejna zmiana w Arce, Hofbauer opuścił boisko, zastąpił go Łukasiewicz.

69 min. Drewniak ucierpiał w starciu z rywalem i przez chwilę nie podnosił się z murawy.

67 min. Zmiana również w ekipie gości, za Grzelczaka pojawił się Hernandez.

66 min. Pierwsza zmiana w Arce, Zarandia zmienił da Silvę.

64 min. Zagranie Sasina, Szwoch przejął piłkę i podał ją do Steinborsa.

63 min. Wrzutka Hofbauera, futbolówkę głową uderzał Siemaszko, ale ta odbiła się od jednego z graczy Górnika.

61 min. Dośrodkowanie Bonina w pole karne Arki, piłkę wybił jednak Sobieraj.

59 min. Gospodarze przerwali akcję rywali w środku pola.

58 min. Dośrodkowanie Leandro, żaden z graczy Górnika nie zdołał dopaść do piłki i pewnie złapał ją Steinbors.

57 min. Przy piłce od dłuższej chili utrzymują się goście, którzy starają się skonstruować groźny atak.

55 min. Leandro został ukarany żółtą kartką.

53 min. Groźny strzał Szwocha, Małecki popisał się bardzo dobrą interwencją w tej sytuacji.

51 min. Formella próbował przedostać się w pole karne rywali, ale przeszkodził mu Dźwigała.

49 min. Wrzutka Grzelczaka, jednak żaden z graczy Górnika nie zdołał wykończyć tej akcji.

47 min. Piłka powędrowała na aut, grę wznowił Małecki.

46 min. Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Arka Gdynia prowadzi z Górnikiem Łęczna.

45 min. Sędzia o minutę przedłużył pierwszą połowę.

44 min. Wymuszona zmiana w Górnika Łęczna, Łukasz Tymiński zastąpił Gabriela Mateia.

43 min. Wrzutka Hofbauera do Siemaszki.

42 min. Wygląda na to, że Matei doznał poważniejszego urazu, bowiem opuścił plac gry.

40 min. Zbyt mocne zagranie do Siemaszki, Małecki spokojnie złapał piłkę.

38 min. GOOOL! Arka Gdynia zdobywa bramkę! Po rzucie rożnym piłka szczęśliwie trafiła pod nogi Siemaszki, który strzałem z bliskiej odległości pokonał golkipera Górnika Łęczna.

36 min. Faul w ataku w wykonaniu Sochy.

34 min. Rzut wolny dla Górnika Łęczna.

31 min. Bardzo niecelny strzał Szwocha.

29 min. Rzut wolny dla Arki, piłkę uderzał Szwoch, ale pewnie złapał ją Małecki.

27 min. Prosta strata Sasina w środku pola.

25 min. Sambea uderzał z dystansu, futbolówka powędrowała wysoko nad poprzeczką.

24 min. Zbyt mocne zagranie Bonina do Drewniaka.

22 min. Atoche zderzył się z Sochą, grę wznowił Małecki.

21 min. Dośrodkowanie Hofbauera z lewej strony zostało zablokowane przez Dźwigałę.

19 min. Da Silva upadł na murawę po starciu z Gersonem.

17 min. Formella znalazł się w sytuacji sam na sam z Małeckim, ale górą w tym pojedynku był golkiper Górnika.

16 min. Strzał Siemaszki został zablokowany.

14 min. Zagranie do Śpiączki, jednak w tej sytuacji ubiegł go Sobieraj.

13 min. Prostopadłe podanie do Siemaszki, który przegrał pojedynek biegowy z Gersonem.

11 min. Strata Górnika, z kontrą ruszyli gospodarze.

9 min. Formella sfaulował Mateia, obyło się jednak bez kartki.

7 min. Zbyt mocne zagranie do Siemaszki i piłkę pewnie przechwycił Małecki.

6 min. Dość spokojny początek spotkania w Gdyni. Żadna z drużyn nie stworzyła jeszcze groźnej sytuacji.

5 min. Hofbauer nieprzepisowo zatrzymywał Dźwigałę.

3 min. Szwoch zagrywał w kierunku Siemaszki, który oddał strzał, obronił jednak Małecki.

2 min. Dośrodkowanie Grzelczaka, ale Sambea w porę przechwycił piłkę.

1 min. Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

0 min. Sędzią tego spotkania będzie Daniel Stefański z Bydgoszczy.

0 min. Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z drugiego meczu 33. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Arka Gdynia zmierzy się z Górnikiem Łęczna.
Arka Gdynia: Steinbors - Socha, Sobieraj, Marcjanik - Warcholak, Sambea, Szwoch, Hofbauer, da Silva, Formella - Siemaszko.
Górnik Łęczna: Małecki - Matei, Dźwigała, Gerson, Leandro - Bonin, Sasin, Atoche, Drewniak, Grzelczak - Śpiączka.
Arka Gdynia:
82. minuta: wszedł Trytko - zszedł Siemaszko
71. minuta: wszedł Łukasiewicz - zszedł Hofbauer
66. minuta: wszedł Zarandia - zszedł da Silva

Górnik Łęczna:
84. minuta: wszedł Ubiparip - zszedł Atoche
67. minuta: wszedł Hernandez - zszedł Grzelczak
44. minuta: wszedł Tymiński - zszedł Matei

78. minuta: Hernandez
72. minuta: Bonin
55. minuta: Leandro

38 min -GOOOL! Arka Gdynia zdobywa bramkę! Po rzucie rożnym piłka szczęśliwie trafiła pod nogi Siemaszki, który strzałem z bliskiej odległości pokonał golkipera Górnika Łęczna.