Wisła Kraków
2
0
Ekstraklasa | 13. 05. 2017 | początek godz.: 15

90 min. Koniec meczu. Jagiellonia pokonała Wisłę 2-0 i umocniła się na pozycji lidera LOTTO Ekstraklasy. Dziękujemy za uwagę.

90 min. Zmiana w zespole Jagiellonii: Świderski zastępuje Vassilieva.

90 min. GOOOOOL! Jagiellonia zdobywa bramkę. Świetna kontra Jagiellonii, Frankowski zagrał do Khomchenovskiego, który precyzyjnym strzałem przy słupku bramki zapewnił swojej drużynie trzy punkty.

90 min. Cztery minuty dłużej potrwa druga część meczu.

88 min. Zmiana w zespole Jagiellonii: Khomchenovski zastępuje Cernycha.

87 min. Faulowany był Vassiliev, Jagiellonia będzie miała okazję z rzutu wolnego.

85 min. Wisła szuka swoich szans, jednak defensywa Jagiellonii jest dziś świetnie dysponowana.

83 min. Rzut wolny dla Jagiellonii.

82 min. Kelemen przejął piłkę po dośrodkowaniu Małeckiego.

80 min. Wisła rozgrywa piłkę.

78 min. Rzut rożny dla Jagiellonii.

76 min. Zmiana w zespole Wisły: Valencia zastępuje Lloncha.

74 min. Rzut wolny dla Wisły.

73 min. Małecki uderzył mocno, jednak niecelnie.

71 min. Tomelin poradził sobie z Bartoszem.

70 min. Na spalonym był Sheridan.

68 min. Załuska odbił piłę po strzale Vassilieva.

67 min. Zmiana w zespole Jagiellonii: Frankowski zastępuje Novikovasa.

66 min. Znakomita akcja Wisły, Bartosz dograł do Brleka, który znalazł się w dogodnej sytuacji, jednak uderzył obok bramki.

65 min. Zmiana w zespole Wisły: Ondrasek zastępuje Brożka.

64 min. Mecz nieco się wyrównał.

62 min. Jagiellonia wznowi grę od bramki.

60 min. Vassiliev uderzył na bramkę Wisły, jednak nieznacznie spudłował.

59 min. Zmiana w zespole Wisły: Bartosz zastępuje Stilicia.

57 min. Novikovas zdecydował się na strzał z dystansu, jednak chybił.

55 min. Udanie we własnym polu karnym główkował Runje.

53 min. Wisła nie bardzo potrafi przedrzeć się przez defensywę Jagiellonii.

51 min. Akcja Wisły lewą stroną, po dograniu Stilicia piłkę złapał Kelemen.

50 min. Rzut wolny dla Jagi na połowie rywali.

48 min. Jagiellonia utrzymuje się przy piłce.

46 min. Zaczynamy.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Jagiellonia prowadzi 1-0.

45 min. Minutę dłużej potrwa pierwsza część meczu.

44 min. Wisła rozgrywa piłkę.

42 min. Niecelny strzał Lloncha.

40 min. Wiślacy ruszyli z kontratakiem, Brożek wycofał piłkę do Małeckiego, który dośrodkował zbyt głęboko.

38 min. Rzut rożny dla Jagiellonii.

37 min. Po dośrodkowaniu z prawej strony na strzał z pierwszej piłki zdecydował się Sheridan, jednak spudłował.

35 min. Zbyt mocno zagrywał Sheridan.

33 min. Jagiellonia oddała inicjatywę rywalom.

31 min. Wisła poderwała się do gry.

29 min. Żółtą kartkę otrzymuje Góralski.

27 min. GOOOOOL! Jagiellonia zdobywa bramkę. Fenomenalna akcja Cernycha, który w efektowny sposób ograł rywala, zagrał do Sheridana, który precyzyjnym strzałem przy dalszym słupku dał prowadzenie swojej drużynie.

26 min. Małecki ograł rywala, dośrodkował na dłuższy słupek, jednak żaden z partnerów nie zdołał dojść do zagrania.

25 min. Sheridan próbował zaskoczyć wysuniętego Załuskę strzałem z kilkudziesięciu metrów, niewiele brakowało.

24 min. Wisła próbowała szybszej akcji, jednak piłkarze Jagiellonii poradzili sobie.

22 min. Jagiellonia przeważa, Wisła ogranicza się do defensywy.

20 min. Załuska złapał piłkę.

19 min. Rzut rożny dla Jagiellonii.

18 min. Faulowany był Novikovas, Jaga będzie miała okazję z rzutu wolnego.

17 min. Na spalonym był Małecki.

16 min. Wiślacy poradzili sobie z dośrodkowaniem.

15 min. Rzut rożny dla Jagiellonii.

13 min. W świetnej sytuacji znalazł się Sheridan, jednak jego strzał został zblokowany.

12 min. Od bramki rozpocznie Jagiellonia.

11 min. Jeszcze jeden rzut rożny dla krakowian.

9 min. Rzut rożny dla Wisły.

7 min. Tempo meczu jest szybkie.

5 min. Jagiellonia próbowała szybko rozegrać piłkę, ta padła łupem Załuski.

3 min. Niecelnie główkował Romanchuk.

2 min. Rzut rożny dla Jagiellonii.

1 min. Zaczynamy.

0 min. Witamy i zapraszamy na kolejny mecz 33. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym - w fazie mistrzowskiej - Jagiellonia zagra z Wisłą Kraków.
Jagiellonia Białystok: Kelemen - Tomasik, Tomelin, Runje, Gordon - Góralski, Romanchuk, Cernych, Vassiljev, Novikovas - Sheridan
Wisła Kraków: Załuska - Cywka, Gonzalez, Uryga, Spicic - Mączyński, Brlek, Llonch - Stilic, Brożek, Małecki
Jagiellonia Białystok:
90. minuta: wszedł Świderski - zszedł Vassiliev
88. minuta: wszedł Khomchenovski - zszedł Cernych
67. minuta: wszedł Frankowski - zszedł Novikovas

Wisła Kraków:
76. minuta: wszedł Valencia - zszedł Llonch
65. minuta: wszedł Ondrasek - zszedł Brożek
59. minuta: wszedł Bartosz - zszedł Stilic

29. minuta: Góralski

90 min -GOOOOOL! Jagiellonia zdobywa bramkę. Świetna kontra Jagiellonii, Frankowski zagrał do Khomchenovskiego, który precyzyjnym strzałem przy słupku bramki zapewnił swojej drużynie trzy punkty.

27 min -GOOOOOL! Jagiellonia zdobywa bramkę. Fenomenalna akcja Cernycha, który w efektowny sposób ograł rywala, zagrał do Sheridana, który precyzyjnym strzałem przy dalszym słupku dał prowadzenie swojej drużynie.