17. Kamil Biliński , 50. Ryota Morioka, 54. Kamil Biliński , 56. Piotr Celeban, 71. Kamil Biliński , 82. Ryota Morioka,
Ruch Chorzów
6
0
Ekstraklasa | 13. 05. 2017 | początek godz.: 18

90 min. Koniec spotkania. Śląsk rozbija Ruch aż 6:0.

89 min. Trojak ukarany żółtą kartką.

86 min. Trojak zatrzymał dobrze Picha.

85 min. Zmiana w zespole Ruchu. Boisko opuszcza Arak, w jego miejsce wchodzi Trojak.

83 min. Chorzowianie zepchnięci na własną połowę.

82 min. Pich wycofał piłkę do Japończyka, ten minął najpierw Surmę, potem Helika i pewnym strzałem pokonał Hrdlickę!

82 min. Całkiem zrezygnowani gracze Ruchu, chyba zdają sobie sprawę z rozmiaru klęski.

81 min. Długa piłka w kierunku Nowaka, ale z tego uderzenia nic nie wynikało.

79 min. Grodzicki przejął piłkę od Morioki.

77 min. Tym razem uderzał Arak, ale zrobił to bardzo niecelnie.

76 min. Boisko opuszcza Kovacević, w jego miejsce wchodzi Łyszczarz.

75 min. Ruch kompletnie bez pomysłu na grę i mocno osłabiony.

73 min. Boisko opuszcza Lewandowski, w jego miejsce wchodzi Augusto.

71 min. Biliński ustrzelił hat-tricka! Morioka wpuścił w pole karne Engelsa, ten wycofał piłkę, podbił ją nieudolnie Surma, a z woleja huknął Biliński!

70 min. Niebiescy są kompletnie rozbici i nie potrafią skonstruować żadnej akcji zagrażającej bramce rywala.

69 min. Lewandowski dośrodkowywał w szesnastkę i po starciu z Grodzickim na murawę upadł Morioka.

67 min. Celeban ucierpiał w zderzeniu z Arakiem i leży na murawie.

66 min. Zmiana w ekipie Śląska. Boisko opuszcza Madej, w jego miejsce wchodzi Engels.

64 min. Nowak z dystansu! To mógł być gol, ale piłka minęła minimalnie słupek bramki.

63 min. Arak dostał piłkę, minął wychodzącego Pawełka, ale dobrze interweniował Celeban.

60 min. Oleksy zastąpił Kowalczyka.

59 min. Kovacević uderzał z dystansu, ale zrobił to niecelnie.

58 min. Pich zagrał prostopadle do Bilińskiego, ale Hrdlicka tym razem dobrze interweniował.

56 min. We Wrocławiu prawdziwa strzelanina! Niebiescy jeszcze nie otrząsnęli się po stracie trzeciej bramki, a już strzelono im czwartą. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzał w kierunku bramki oddał Riera. Źle interweniował bramkarz chorzowian i z bliskiej odległości Celeban wpakował futbolówkę do siatki

54 min. I kolejny gol dla Śląska! Madej dośrodkował płasko w kierunku bliższego słupka, Biliński wślizgiem skierował piłkę do siatki

53 min. Dośrodkowanie z rzutu wolnego Kovacevicia, ale dobra interwencja zawodników Ruchu.

51 min. Dośrodkowywał Moneta, Pawełek bez problemów wyłapuje piłkę.

50 min. I mamy drugi gol dla Śląska! Robert Pich uderzył z 15. metrów - odbił piłkę Hrdlicka, ale wobec dobitki Morioki musiał skapitulować.

50 min. Helik dobrze wybił dośrodkowanie do Madeja.

49 min. Korner dla wrocławian, dobrze interweniuje Grodzicki.

48 min. Uderzał Morioka, a jego strzał na głowę przyjął Grodzicki.

46 min. Boisko opuszcza Urbańczyk, w jego miejsce wchodzi Niezgoda.

46 min. Rozpoczęli gracze z Wrocławia.

46 min. Zawodnicy wracają po przerwie.

45 min. Koniec 1. połowy spotkania. Śląsk jak na razie wygrywa z Ruchem 1:0.

45 min. O minutę dłużej potrwa 1. połowa spotkania.

44 min. Niepotrzebna strata piłki przez Madeja.

43 min. Krótkie spięcie między piłkarzami obu ekip. Obyło się bez napomnień kartkami.

42 min. Niedokładne zagranie Kowalczyka w pole karne i Celeban wybija piłkę na aut.

41 min. Korner dla Ruchu, ale źle rozegrany, piłkę łapie Pawełek.

38 min. Dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry, ale dobrze interweniuje Biliński.

37 min. Arak wywalczył aut dla chorzowian.

35 min. Dankowski dogrywał do Bilińskiego, ale ten ostatni nie uderzył czysto w piłkę.

33 min. Już wszystko w porządku, krótka przerwa w grze posłużyła zawodnikom do uzupełnienia płynó.

32 min. Przerwa w grze, zawodnicy potrzebują opieki medycznej.

31 min. Konczkowski zderzył się z Urbańczykiem w polu karnym.

30 min. Przybecki uderzał z ostrego kąta, ale przestrzelił.

28 min. Lewandowski ukarany żółtą kartką za faul.

27 min. Faulowany był Grodzicki i od rzutu wolnego rozpocznie golkiper Ruchu.

25 min. Dobra wrzutka Przybeckiego, Arak uderzył nad poprzeczką.

23 min. Piłka odbiła się od nóg Surmy, Moneta nie zdołał do niej dopaść.

21 min. Dośrodkowywał Biliński, ale zrobił to niecelnie.

19 min. Śląsk cofnął się na własną połowę boiska i jak na razie sonduje sytuację.

17 min. Mocne dośrodkowanie w szesnastkę Kovacecivia, świetnie znalazł się tam Biliński i uderzył głową. Piłka wylądowała w bramce chorzowian.

17 min. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, uderzał Celeban.

15 min. Riera uderzał z dystansu, ale piłka przelatuje obok bramki.

14 min. Dośrodkowanie w pole karne Śląska, ale nic z niego nie wynika.

12 min. Dośrodkowanie w pole karne, głową strzelał Biliński! Źle interweniował Hrdlicka! Miał wielkie szczęście Ruch.

11 min. Mocno zestresowani są chorzowianie. Jak na razie to Śląsk prowadzi grę.

11 min. Dośrodkowanie z rzutu rożnego - Pawełek piąstkuje w pole karne.

10 min. Moneta wpadł w szesnastkę, próbował zagrać płasko po ziemi, ale został zablokowany.

8 min. Źle wykonany rzut rożny. Piłkę łapie Hrdlicka.

7 min. Dośrodkowanie z rzutu wolnego w wykonaniu Picha. Uderzał głową Celeban, ale piłka wychodzi na korner.

6 min. Przybecki faulował jednego z rywali.

5 min. Lewandowski wrzucił z autu daleko w pole karne.

4 min. Riera kopnął mocno piłkę, ale żaden z jego partnerów do niej nie dotarł.

3 min. Próba dośrodkowania Lewandowskiego w pole karne, ale dobrze ustawiony obrońca Ruchu zdołał je zablokować.

1 min. Rozpoczęli Niebiescy.

1 min. Mecz się właśnie rozpoczął.

0 min. Piłkarze obu zespołów już pojawiają się na murawie. Za kilka chwil rozpocznie się spotkanie.

0 min. Już za kilka chwil Śląsk Wrocław podejmie Ruch Chorzów.
Śląsk Wrocław: Pawełek – Dankowski, Celeban (C), Pawelec, Lewandowski – Kovačević, Madej – S. Riera, Morioka, Pich – Biliński.
Ruch Chorzów: Hrdlička – Konczkowski, Grodzicki (C), Helik, Kowalczyk – Urbańczyk, Surma – Przybecki, Nowak, Moneta – Arak.
Śląsk Wrocław:
76. minuta: wszedł Łyszczarz - zszedł Kovacević
73. minuta: wszedł Augusto - zszedł Lewandowski
66. minuta: wszedł Engels - zszedł Madej

Ruch Chorzów:
85. minuta: wszedł Trojak - zszedł Arak
60. minuta: wszedł Paweł Oleksy - zszedł Marcin Kowalczyk
46. minuta: wszedł Niezgoda - zszedł Urbańczyk

28. minuta: Lewandowski

89. minuta: Miłosz Trojak

82 min -Pich wycofał piłkę do Japończyka, ten minął najpierw Surmę, potem Helika i pewnym strzałem pokonał Hrdlickę!

71 min -Biliński ustrzelił hat-tricka! Morioka wpuścił w pole karne Engelsa, ten wycofał piłkę, podbił ją nieudolnie Surma, a z woleja huknął Biliński!

56 min - We Wrocławiu prawdziwa strzelanina! Niebiescy jeszcze nie otrząsnęli się po stracie trzeciej bramki, a już strzelono im czwartą. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzał w kierunku bramki oddał Riera. Źle interweniował bramkarz chorzowian i z bliskiej odległości Celeban wpakował futbolówkę do siatki

54 min - I kolejny gol dla Śląska! Madej dośrodkował płasko w kierunku bliższego słupka, Biliński wślizgiem skierował piłkę do siatki

50 min - I mamy drugi gol dla Śląska! Robert Pich uderzył z 15. metrów - odbił piłkę Hrdlicka, ale wobec dobitki Morioki musiał skapitulować.

17 min -Mocne dośrodkowanie w szesnastkę Kovacecivia, świetnie znalazł się tam Biliński i uderzył głową. Piłka wylądowała w bramce chorzowian.