37. Steblecki,
1
1
Ekstraklasa | 13. 05. 2017 | początek godz.: 20

90 min. Koniec meczu. Wisła zremisowała z Cracovią 1-1. Poziom meczu nie porwał, brakowało składnych akcji, remis jest zasłużonym wynikiem. Dziękujemy za uwagę.

90 min. Zmiana w zespole Wisły: Stępiński zastępuje Kuna.

90 min. Zmiana w zespole Cracovii: Brzyski zastępuje Jendriska.

90 min. Trzy minuty dłużej potrwa druga część meczu.

89 min. Żółtą kartkę otrzymuje Dąbrowski.

87 min. Jendrisek uderzył nieznacznie obok bramki.

86 min. Cracovia wznowi grę od bramki.

84 min. Rzut rożny dla Wisły.

83 min. Sporo chaotycznej gry, niewiele jakości, choć zaangażowania i walki odmówić obu drużynom nie można.

81 min. Cracovia szuka swojej okazji.

79 min. Zmiana w zespole Cracovii: Polczak zastępuje Ferraresso.

77 min. Nieudane zagranie Cracovii w grze ofensywnej.

75 min. Zmiana w zespole Wisły: Piątkowski zastępuje Kante.

74 min. Wisła przeważa.

73 min. Zmiana w zespole Cracovii: Vestenicky zastępuje Cetnarskiego.

71 min. Z narożnika boiska grę wznowią zawodnicy Wisły.

69 min. Rzut wolny dla Wisły.

67 min. Celny strzał Stebleckiego z dalszej odległości.

65 min. Furman minął rywala, zdecydował się na strzał, jednak spudłował.

64 min. Rzut wolny dla "Nafciarzy".

62 min. Goście poradzili sobie w defensywie.

61 min. Rzut rożny dla Wisły.

59 min. Brakuje składnych akcji.

57 min. Żółtą kartkę otrzymuje Budziński.

55 min. Cracovia poderwała się do gry.

53 min. Merebashvili zdecydował się na strzał, uderzył celnie, jednak bez rezultatu.

51 min. Punkty są potrzebne obu drużynom, choć Cracovia znajduje się w gorszej sytuacji.

49 min. Mecz się wyrównał.

47 min. Nieudane zagranie Merebashviliego.

46 min. Zaczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Wisła remisuje z Cracovią 1-1.

45 min. Żółtą kartkę otrzymuje Kun.

45 min. Nieudane rozegranie Furmana z rzutu wolnego.

45 min. Wisła będzie miała okazję z rzutu wolnego.

43 min. Po zdobyciu bramki Cracovia przeważa.

41 min. Rzut rożny dla Wisły.

39 min. Cracovia wznowi grę od bramki.

37 min. GOOOOOOL! Cracovia zdobywa bramkę. Steblecki wykorzystał niepewne wyjście z bramki Kryczki i mocnym strzałem doprowadził do remisu.

35 min. Mało składnych akcji, więcej walki.

33 min. Cracovia utrzymuje się przy piłce.

31 min. GOOOOOL! Wisła zdobywa bramkę. Wlazło pewnym strzałem wykorzystał jedenastkę.

30 min. Rzut karny dla Wisły! Sandomierski faulował Wlazło.

29 min. Szybka akcja Wisły, po której dosyć przypadkowo Kun znalazł się w niezłej sytuacji, jednak nie potrafił celnie główkować na bramkę.

27 min. Sędzia odgwizdał faul na zawodniku Cracovii.

26 min. Rzut rożny dla Wisły.

25 min. Kryczka po raz drugi, tym razem obronił piłkę po strzale Stebleckiego.

24 min. Dobra obrona Kryczki po strzale jednego z zawodników Cracovii.

23 min. Cracovia będzie miała okazję z rzutu wolnego.

21 min. Niecelny strzał Cetnarskiego.

19 min. Obie drużyny grają zachowawczo, bardziej przykładając się w defensywie.

17 min. Niecelny strzał Furmana.

15 min. Cracovia wznowi grę od bramki.

13 min. Goście zaczynają przeważać, choć niewiele z tego wynika.

11 min. Rzut rożny dla Cracovii.

10 min. Cracovia gra skrzydłami, jednak brakuje dokładności w rozegraniu.

8 min. Sporo walki, Wisła wznowi grę od rzutu wolnego.

6 min. Kryczka odbił piłkę po strzale z rzutu wolnego.

5 min. Cracovia będzie miała okazję z rzutu wolnego.

4 min. Od bramki grę wznowi Cracovia.

3 min. Rzut rożny dla Wisły.

1 min. Zaczynamy.

0 min. Witamy i zapraszamy na kolejny mecz 33. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym - w fazie spadkowej - Wisła Płock zagra z Cracovią.
Wisła Płock: Kryczka - Stefańczyk, Szymiński, Byrtek, Sylwestrzak - Furman, Rogalski, Merebashvili, Wlazło, Kun - Kante
Cracovia: Sandomierski - Ferraresso, Wołąkiewicz, Malarczyk, Jaroszyński - Budziński, Dąbrowski, Jendrisek, Cetnarski, Steblecki - Szczepaniak
Wisła Płock:
90. minuta: wszedł Stępiński - zszedł Kun
75. minuta: wszedł Piątkowski - zszedł Kante

Cracovia:
90. minuta: wszedł Brzyski - zszedł Jendrisek
79. minuta: wszedł Polczak - zszedł Ferraresso
73. minuta: wszedł Vestenicky - zszedł Cetnarski

45. minuta: Kun

Cracovia:
89. minuta: Dąbrowski
57. minuta: Budziński

Cracovia:

31 min -GOOOOOL! Wisła zdobywa bramkę. Wlazło pewnym strzałem wykorzystał jedenastkę.

Cracovia:

37 min -GOOOOOOL! Cracovia zdobywa bramkę. Steblecki wykorzystał niepewne wyjście z bramki Kryczki i mocnym strzałem doprowadził do remisu.