Pogoń Szczecin
2
0
Ekstraklasa | 14. 05. 2017 | początek godz.: 15

90 min. Koniec meczu. Lech pewnie pokonał Pogoń 2-0 i pozostał w walce o mistrzostwo. Dziękujemy za uwagę.

90 min. Trzy minuty dłużej potrwa druga część meczu.

89 min. Obie drużyny chcą spokojnie dograć mecz.

87 min. Lech wznowi grę od rzutu wolnego.

85 min. Zmiana w zespole Lecha: Tomczyk zastępuje Majewskiego.

83 min. Celny strzał Kędziory.

81 min. Żółtą kartkę otrzymuje Nunes.

80 min. Zmiana w zespole Pogoni: Cincadze zastępuje Murawskiego.

79 min. Zmiana w zespole Lecha: Aziz Tetteh zastępuje Makuszewskiego.

78 min. Rzut rożny dla Pogoni.

76 min. Zmiana w zespole Pogoni: Kowalczyk zastępuje Matynie.

75 min. Zmiana w zespole Lecha: Kownacki zastępuje Robaka.

74 min. Tempo meczu spadło.

72 min. Makuszewski uderzył ponad bramką Pogoni.

71 min. Lechici spokojnie rozgrywają piłkę.

69 min. Od bramki grę wznowią "Portowcy".

68 min. Rzut rożny dla Lecha po zagraniu Kędziory.

66 min. Zmiana w zespole Pogoni: Kitano zastępuje Listkowskiego.

64 min. GOOOOOL! Lech zdobywa bramkę. Świetne wejście Kędziory, który zagrał prostopadłą piłkę wzdłuż linii bramkowej, doszedł do niej Trałka i wpakował piłkę do pustej bramki.

63 min. Niecelny strzał Majewskiego.

62 min. Putnocky obronił piłkę po strzale Gyurcso.

61 min. Fatalne rozegranie Nunesa, z kontrą ruszył Majewski, jednak stracił piłkę.

60 min. Rzut rożny dla Pogoni.

58 min. Na spalonym był Listkowski.

57 min. Faulowany był Kędziora, Lech rozpocznie grę od rzutu wolnego.

55 min. Pogoń stara się atakować, jednak nie potrafi przedrzeć się przez defensywę Lecha.

53 min. Piękne uderzenie Majewskiego z rzutu wolnego, piłka trafiła w słupek!

52 min. Faulowany był Makuszewski, Lech będzie miał dobrą okazję z rzutu wolnego.

51 min. Gajos znalazł się w dobrej sytuacji, jednak uderzył niecelnie.

49 min. Putnocky przechwycił piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

48 min. Lech daje rywalom pole do gry.

46 min. Zaczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Lech prowadzi z Pogonią 1-0.

45 min. Bednarek wybija piłkę poza boisko.

45 min. Dwie minuty dłużej potrwa pierwsza część meczu.

44 min. Makuszewski uderzył mocno, jednak Słowik poradził sobie z obroną piłki.

43 min. Rzut wolny dla Pogoni na połowie rywali.

41 min. Mocne uderzenie Makuszewskiego odbił Słowik, lechici utrzymali się w posiadaniu piłki, dobrą okazję miał Trałka, jednak uderzył ponad bramką.

40 min. Lech kontroluje przebieg meczu.

38 min. Rzut wolny dla Lecha.

36 min. GOOOOL! Lech zdobywa bramkę. Po dośrodkowaniu Raduta zakotłowało się w polu karnym Pogoni, Słowik dość niepewnie piąstkował, wykorzystał to Robak, który płaskim strzałem dał prowadzenie swojej drużynie zdobywając kolejną bramkę w sezonie.

35 min. Lech będzie miał okazję z rzutu wolnego.

34 min. Trałka doszedł do strzału głową, jednak było ono zbyt lekkie.

33 min. Makuszewski mocno uderzył pod poprzeczkę, świetną obroną popisał się Słowik.

31 min. Radut uderzył technicznie, Słowik poradził sobie z obroną piłki.

29 min. Niecelny strzał Korta.

28 min. Zamieszanie w polu karnym Pogoni, Wilusz znalazł miejsce, mocno uderzył sprzed kilku metrów, jednak wprost w bramkarza.

27 min. Strzał Makuszewskiego został zblokowany.

26 min. Radut przebiegł kilkanaście metrów, uderzył na bramkę Pogoni, jednak bez rezultatu.

24 min. Sporo niefrasobliwości w grze obu drużyn.

22 min. Lech w posiadaniu piłki, "Portowcy" starają się grać z kontry.

20 min. Kontra Pogoni, strzał Listkowskiego został zblokowany.

19 min. "Kolejorz" w natarciu, Pogoń broni się prawie całą jedenastką.

17 min. Celny strzał Gyurcso, Putnocky poradził sobie z uderzeniem.

16 min. Gyurcso nabił rywala, będzie rzut rożny.

15 min. Lech w ataku pozycyjnym.

13 min. Makuszewski ucierpiał w starciu z jednym z zawodników Pogoni, mamy przerwę w grze.

11 min. Od bramki grę wznowi Pogoń.

10 min. Matynia wybija piłkę na rzut rożny.

9 min. Niecelny strzał Murawskiego.

8 min. Putnocky dobrym wyjściem uprzedził Gyurcso.

6 min. Lech atakuje rywali wysokim pressingiem.

5 min. Trałka główkował po dośrodkowaniu rożnego, piłka trafiła w poprzeczkę!

4 min. Rzut rożny dla Lecha.

2 min. Rzut wolny dla Pogoni.

1 min. Zaczynamy.

0 min. Witamy i zapraszamy na kolejny mecz 33. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym - w fazie mistrzowskiej - Lech zagra z Pogonią.
Lech Poznań: Putnocky - Kostevych, Wilusz, Bednarek, Kędziora - Trałka, Gajos, Radut, Majewski, Makuszewski - Robak
Pogoń Szczecin: Słowik - Niepsuj, Rapa, Rudol, Matynia - Matras, Drygas, Gyurcso, Kort, Nunes - Listkowski
Lech Poznań:
85. minuta: wszedł Tomczyk - zszedł Majewski
79. minuta: wszedł Aziz Tetteh - zszedł Makuszewski
75. minuta: wszedł Kownacki - zszedł Robak

Pogoń Szczecin:
80. minuta: wszedł Cincadze - zszedł Murawski
76. minuta: wszedł Kowalczyk - zszedł Matynia
66. minuta: wszedł Kitano - zszedł Listkowski

81. minuta: Nunes

64 min -GOOOOOL! Lech zdobywa bramkę. Świetne wejście Kędziory, który zagrał prostopadłą piłkę wzdłuż linii bramkowej, doszedł do niej Trałka i wpakował piłkę do pustej bramki.

36 min -GOOOOL! Lech zdobywa bramkę. Po dośrodkowaniu Raduta zakotłowało się w polu karnym Pogoni, Słowik dość niepewnie piąstkował, wykorzystał to Robak, który płaskim strzałem dał prowadzenie swojej drużynie zdobywając kolejną bramkę w sezonie.