Korona Kielce
0
0
Ekstraklasa | 14. 05. 2017 | początek godz.: 15

0 min. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze kolejne relacje.

0 min. To dopiero drugi remis w tym sezonie dla Lechii na własnym stadionie. Korona została pierwszą drużyną, która nie straciła w obecnym rozgrywkach gola na stadionie w Gdańsku.

0 min. Kibice w Gdańsku nie zobaczyli ani jednego gola. Spotkanie było bardzo wyrównane. Obie drużyny miały swoje okazje, ale zabrakło skuteczności. Dobrze spisywali się także bramkarze obu drużyn.

90 min. Koniec spotkania!

90 min. Na spalonym Wiśniewski po dośrodkowaniu Peszki.

90 min. Będzie okazja dla Lechii na dośrodkowanie z rzutu wolnego.

90 min. Mak przewrócił się na murawie, ale nie ma faul. Od bramki grę wznowi Korona.

90 min. Sędzia doliczył cztery minuty.

90 min. Niedokładne podanie Markovicia. Piłkę złapał Kuciak.

89 min. Złe zagranie Wiśniewskiego. Piłkę ma Borjan.

88 min. Mrozik zmienił Aankoura.

88 min. Ładna akcja Korony, zakończona nieudanym strzałem Możdżenia zza pola karnego.

87 min. Borjan pewnie złapał piłkę po dośrodkowaniu Wawrzyniaka.

87 min. Możdżeń zablokował w polu karnym strzał Wiśniewskiego.

86 min. Kotarzewski zmienił Pyłypczuka.

84 min. Fatalne dośrodkowanie z rzutu rożnego Peszki. Aut bramkowy dla gości.

83 min. Zbyt mocne podanie Możdżenia do Kallaste.

82 min. Kuciak faulowany przez Dejmka po wyjściu do dośrodkowania.

81 min. Haraslin zablokował Pyłypczuka i mamy korner dla gości.

80 min. Maloca sfaulował Górskiego i otrzymał żółtą kartkę.

80 min. Wiśniewski zmienił Wolskiego.

79 min. Borjan pewnie złapał futbolówkę po wrzutce Wolskiego.

79 min. Rymaniak wybił piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

78 min. Blisko gola Lechia! Strzał M. Paixao, rykoszet i piłka minęła słupek.

77 min. Teraz poradzili sobie gracze Lechii z dośrodkowanie Pyłypczuka.

77 min. Dobre dośrodkowanie, było groźnie, Kuciak przerzucił futbolówkę nad poprzeczką.

76 min. Rzut rożny dla Korony. Do narożnika zmierza Pyłypczuk.

75 min. M. Paixao na spalonym.

74 min. Ostry faul Borysiuka na Żubrowskim i żółta kartka dla zawodnika Lechii.

73 min. Bardzo niecelna próba Pyłypczuka.

72 min. F. Paixao zagrywał z boku w pole bramkowe do swojego brata, ale dobrze interweniował golkiper Korony, który złapał futbolówkę.

71 min. Aankour przejął piłkę od Wolskiego, ale Maloca zatrzymał kontrę Korony.

70 min. Borjan nie miał problemów ze słabym strzałem Peszki.

70 min. Pyłypczuk wślizgiem wybił piłkę spod nóg Maka.

68 min. Mak zmienił Krasicia.

66 min. Za mocne podanie Markobvicia do Aankoura. Aut bramkowy dla gospodarzy.

65 min. Bramkarz Korony ucierpiał przy tej interwencji i mamy przerwę w grze.

64 min. Borjan ze sporymi problemami odbił piłkę do boku po strzale Wolskiego!

63 min. Złe podanie Wawrzyniaka. Przy piłce jest bramkarz gości.

63 min. Zbyt mocne podanie Markovicia.

62 min. Górski doszedł do piłki, ale wycofał ją do boku. Po chwili z dystansu niecelnie uderzył Marković.

62 min. Będzie korner dla gości.

60 min. M. Paixao zmienił Kuświka.

60 min. Za mocne podanie Możdżenia do Kallaste. Od autu grę wznowi Lechia.

58 min. Marković zmienił Palancę.

57 min. F. Paixao mógł głową posłać piłkę do niemal pustej bramki. Piłka odbiła się od murawy i minęła słupek.

57 min. Zbyt mocne dośrodkowanie Peszki. Wolski doszedł do piłki, wrzucił i Borjan nie utrzymał piłki. Raz jeszcze korner!

56 min. Dośrodkowanie Wolskiego i kolejny korner. Tym razem do piłki podejdzie Peszko.

56 min. Krótko rozegrany korner, ale będzie jeszcze raz rzut rożny.

56 min. Wawrzyniak wbiegł w pole karne, został zablokowany i rzut rożny.

55 min. Mnóstwo się działo w ostatnich kilku minutach na murawie w Gdańsku. Mamy sporą dziurę w środku pola i akcje szybko przenoszą się z jednego pola karnego na drugie.

54 min. Borjan kapitalnie obronił uderzenie Kuświka z kilkunastu metrów, parując piłkę do boku.

54 min. Wolski miał dużo miejsca przed pole karnym, oddał mocny strzał, ale w środek bramki.

53 min. Kuciak drugi raz w tym meczu wygrał pojedynek z Górskim! Golkiper Lechii znów nogami obronił strzał gracza gości.

53 min. Dobra indywidualna akcja Haraslina, który wbiegł w pole karne, ale jego podanie zostało zablokowane.

50 min. Możdżeń otrzymał żółtą kartkę.

50 min. Piękna akcja Korony. Aankour mógł chyba strzelać, ale podał i w ostatniej chwili interweniował gracz Lechii! To mógł być gol dla gości!

48 min. Dobra szansa Korony! Pyłypczuk przyjął piłkę w polu karnym, oddał mocny, ale niecelny strzał.

46 min. Żółta kartka dla Janickiego.

46 min. Żubrowski dobrze wybił piłkę po dośrodkowaniu w pole karne.

46 min. Początek drugiej połowy. Przy piłce Korona.

0 min. Są już i goście na boisku. Za chwilę start drugiej połowy.

0 min. Piłkarze Lechii już na murawie. Czekamy na zawodników Korony.

45 min. Koniec pierwszej połowy! Bez goli. Wyrównane spotkanie, ale żadna ze stron nie potrafił zdobyć bramki.

45 min. Żółta kartka dla Grzelaka.

45 min. Składna akcja Lechii, ale strzał Wolskiego zbyt lekki i w środek bramki.

45 min. Doliczona jedna minuta.

45 min. Kallaste dobrze interweniował we własnym polu karnym po dośrodkowaniu Wolskiego.

43 min. Kuświk przyjął piłkę na klatkę piersiową na linii pola karnego, oddał w trudnej sytuacji strzał z powietrza. Piłka o kilka metrów minęła słupek.

42 min. Dobra interwencja we własnym polu karnym Wawrzyniaka, który nabił rywala i od bramki grę wznowią gospodarze.

41 min. Krótko rozegrany rzut wolny. Na strzał z dystansu zdecydował się Wolski. Próba była bardzo nieudana.

40 min. Pewnie Korona w defensywie. W ataku cały czas jednak Lechia. Będzie rzut wolny dla gospodarzy.

40 min. Ładna indywidualna akcja Wolskiego, którego strzał został zablokowany. Rzut rożny dla gospodarzy.

39 min. Haraslin doszedł do piłki zagranej przez Wolskiego, ale był sam i został powstrzymany przez rywala.

38 min. Kuciak pewnie wyszedł do dośrodkowania i złapał piłkę.

36 min. Piękny i mocny strzał przewrotką Grzelaka. Kuciak dobrze ustawiony pewnie złapał piłkę.

34 min. Strzał Krasicia, ale piłka przeleciała obok bramki. Aut bramkowy dla Korony.

34 min. Grzelak wślizgiem wybił piłkę na rzut rożny. Wolski już zmierza do narożnika.

33 min. Pyłypczuk doznał urazu i leży na murawie.

32 min. F. Paixao na spalonym.

31 min. Dobre piąstkowanie Kuciaka.

31 min. Piłkarze Lechii wybili piłkę na rzut rożny po dośrodkowaniu Palanki.

30 min. Chwilowa przerwa w grze. Aanokur nabawił się urazu i opuszcza murawę jeszcze przed rzutem wolnym.

29 min. Teraz będzie okazja na dośrodkowanie dla Korony z rzutu wolnego.

27 min. Górski na spalonym.

26 min. Dobre dośrodkowanie Wolskiego, ale poradzili sobie gracze Korony. Potem wrzucił futbolówkę Peszko, jednak wprost w ręce golkipera przyjezdnych.

25 min. Sfaulowany F. Paixao przez Grzelaka. Będzie okazja na dośrodkowanie z rzutu wolnego dla Lechii.

23 min. Aankour głową w dobrej pozycji, ale obok bramki! Znów było niebezpiecznie.

23 min. Górski nie wykorzystał sytuacji sam na sam! Kuciak nogami odbił piłkę na rzut rożny! To była najlepsza okazja w tym meczu.

21 min. Maloca wślizgiem zatrzymał kontrę gości.

20 min. Na spalonym Grzelak.

18 min. Nie było zagrożenia po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Będzie aut dla gospodarzy.

17 min. Teraz niezła szansa dla Korony. Kuciak wyszedł z bramki, ale uprzedził go Aankour. Golkiper Lechii wrócił do bramki, piłkarz Korony dośrodkował jednak został zablokowany i tylko korner dla przyjezdnych.

16 min. Lechia bardzo szybko odzyskuje piłkę na połowie Korony i ma coraz większą przewagę.

15 min. Znów blisko gola Lechia. Haraslin oddał strzał z pola karnego metr obok bliższego słupka. Mógł wykończyć tę akcję lepiej.

13 min. Lechia cały czas w natarciu. Korona nie potrafi wybić piłki z okolic swojego pola karnego. Teraz strzał niecelny głową oddał F. Paixao.

12 min. Doskonała okazja dla Lechii!!! Wolski dośrodkował do Krasicia, który chyba mógł strzelać. Wystawił piłkę na ósmy metr do Kuświka, który miał niemal pustą bramkę, ale zablokował go w ostatniej chwili Żubrowski.

12 min. Strzał z rzutu wolnego Borysiuka został zablokowany, ale Lechia dalej w ataku.

12 min. Kuświk sfaulowany około 35 metrów od bramki. Będzie rzut wolny dla gospodarzy.

11 min. Na razie dość wyrównane spotkanie w Gdańsku. Korona gra mądrze i stara się wyprowadzać szybkie kontrataki.

9 min. Dobra asekuracja Janickiego, który poradził sobie z Kallaste.

8 min. Dejmek skutecznie zatrzymał Kuświka przed polem karnym.

7 min. Kontra Korony, Górski zdecydował się na strzał zza pola karnego lewą nogą, ale uczynił to lekko i niecelnie.

7 min. Na razie ostro grają goście. Co chwilę faulują rywali.

5 min. Bardzo dobre dośrodkowanie Wolskiego, głową uderzył niepilnowany Maloca z kilku metrów i piłka przeleciała ponad poprzeczką. Mógł uderzyć lepiej gracz Lechii w tej sytuacji.

4 min. Dobra akcja Lechii, Grzelak sfaulował na wysokości pola karnego Krasicia. Będzie rzut wolny dla miejscowych.

3 min. F. Paixao otrzymał piłkę w polu karnym, ale nie poradził sobie z naciskającym rywalem. Od bramki goście.

1 min. Po kilku sekundach ostry faul wślizgiem Pyłypczuka na Wawrzyniaku i żółta kartka dla zawodnika gości.

1 min. Początek spotkania. Przy piłce drużyna Lechii.

0 min. Piłkarze obu drużyn już na murawie. Za chwilę pierwszy gwizdek arbitra.

0 min. Podopieczni Piotra Nowaka zajmują czwarte miejsce w ligowej tabeli i mają na swoim koncie 33 punkty. Natomiast zespół prowadzony przez Macieja Bartoszka plasuje się na ósmej pozycji ze zdobytymi 21 "oczkami".

0 min. Sędzią głównym meczu w Gdańsku jest Mariusz Złotek ze Stalowej Woli.

0 min. Witamy i serdecznie zapraszamy na relację na żywo z meczu 33. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Lechia Gdańsk zmierzy się przed własną publicznością z Koroną Kielce.
Lechia Gdańsk: Kuciak - Janicki, Maloca, Wawrzyniak - Haraslin, Borysiuk, Krasić, Peszko - F. Paixao, Wolski, Kuświk.
Korona Kielce: Borjan - Rymaniak, Dejmek, Grzelak, Kallaste - Możdżeń, Żubrowski, Palanca, Aankour, Pyłypczuk - Górski.
Lechia Gdańsk:
80. minuta: wszedł Wiśniewski - zszedł Wolski
68. minuta: wszedł Mak - zszedł Krasić
60. minuta: wszedł M. Paixao - zszedł Kuświk

Korona Kielce:
88. minuta: wszedł Mrozik - zszedł Aankour
86. minuta: wszedł Kotarzewski - zszedł Pyłypczuk
58. minuta: wszedł Marković - zszedł Palanca

74. minuta: Borysiuk
46. minuta: Janicki

80. minuta: Maloca
50. minuta: Możdżeń
45. minuta: Grzelak
1. minuta: Pyłypczuk