6. Hamalainen, 28. Radovic, 52. Nagy, 56. Guilherme, 74. Hamalainen, 89. Kazaishvili,
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
6
0
Ekstraklasa | 14. 05. 2017 | początek godz.: 18

90 min. Koniec meczu. Legia rozgromiła Termalike 6-0 i wyprzedziła w tabeli Lechię. Dziękujemy za uwagę.

90 min. Żółtą kartkę otrzymuje Osyra.

89 min. GOOOOOL! Legia zdobywa bramkę. Odjidja-Ofoe zagrał w tempo do Kazaishviliego, a ten precyzyjnym strzałem podwyższył prowadzenie swojej drużyny.

87 min. Legioniści spokojnie rozgrywają piłkę.

85 min. Niecelny strzał Osyry.

83 min. Kędziora przewrócił się w polu karnym Legii, sędzia jednak nie odgwizdał rzutu karnego.

81 min. Dośrodkowanie Gutkovskisa udanie wybił defensor Legii.

80 min. Piękny strzał Szymańskiego w świetnym stylu obronił Trela.

78 min. Jodłowiec uderzył ponad bramką.

76 min. Legia oddała inicjatywę Termalice, skupiając się na grze defensywnej.

74 min. GOOOOL! Legia zdobywa bramkę. Strata Termaliki, piłkę przechwycił Hamalainen i mimo asysty defensora sprytnym strzałem obok słupka zdobył kolejną bramkę.

73 min. Świetne podanie Kędziory, Misak znalazł się w dobrej sytuacji, jednak uderzył obok bramki.

72 min. Zmiana w zespole Legii: Jodłowiec zastępuje Radovicia.

71 min. Na spalonym był Kazaishvili.

69 min. Strata Legii, grę wznowi Termalica.

67 min. Zmiana w zespole Termaliki: Kędziora zastępuje Nowaka.

65 min. Zmiana w zespole Legii: Kazaishvili zastępuje Guilherme.

64 min. Zmiana w zespole Termaliki: Gutkovskis zastępuje Kupczaka.

63 min. Celny strzał Misaka, jednak zbyt lekki.

62 min. Dobrze w defensywie zachował się Dąbrowski.

60 min. Zmiana w zespole Legii: Szymański zastępuje Nagy.

58 min. Zbyt mocne dośrodkowanie Guilherme.

56 min. GOOOOL! Legia zdobywa bramkę. Guilherme mocnym uderzeniem wykorzystał jedenastkę.

55 min. Rzut karny dla Legii po zagraniu Nowaka ręką!

54 min. Rzut rożny dla Legii.

52 min. GOOOOOL! Legia zdobywa bramkę. Nagy przechwycił piłkę, minął rywala, następnie zwiódł bramkarza i trafił do pustej bramki.

51 min. Niecelny strzał Kupczaka.

50 min. Radovic zagrał do Hamalainena, ten jednak nie opanował piłki.

48 min. Świetnie w bramce zachował się Malarz.

47 min. Zmiana w zespole Termaliki: Peda zastępuje Fryca.

46 min. Zaczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Legia prowadzi z Termaliką 2-0.

45 min. Na spalonym był Guilherme.

45 min. Dwie minuty dłużej potrwa pierwsza część meczu.

45 min. Strzał Nagy został zblokowany, będzie rzut rożny.

44 min. Żółtą kartkę otrzymuje Jovanovic.

42 min. Legioniści wybili piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

41 min. Dobrze w defensywie zachował się Dąbrowski.

39 min. Faulował Jędrzejczyk, goście wznowią grę od rzutu wolnego.

37 min. Znakomite zagranie Odjidja-Ofoe, Guilherme uderzył jednak bardzo niecelnie.

36 min. Osyra wybija piłkę poza boisko.

35 min. Legia rozgrywa piłkę na połowie Termaliki.

33 min. Rzut rożny dla "Słoni".

32 min. Rzut wolny dla Termaliki.

30 min. Nagy otrzymał świetne podanie od Radovicia, jednak uderzył niecelnie.

28 min. GOOOOOL! Legia zdobywa bramkę. Znakomita akcja Odjidja-Ofoe, który na szybkości minął dwóch rywali i popisał się świetną asystą, Radovic dołożył tylko nogę i mamy kolejną bramkę.

26 min. Gospodarze oddali inicjatywę piłkarzom Termaliki.

24 min. Nieudane rozegranie Odjidja-Ofoe.

23 min. Faulowany był piłkarz Legii, będzie okazja z rzutu wolnego.

22 min. Legioniści nieco zwolnili grę po zdobyciu bramki.

20 min. Na spalonym był jeden z piłkarzy Termaliki.

19 min. Termalica będzie miała okazję z rzutu wolnego.

18 min. Niecelnie główkował Guilherme.

16 min. Termalica nie potrafi dłużej utrzymać się przy piłce.

14 min. Świetną obroną popisał się Trela, główkował Hamalainen, odbita piłka trafiła do Guilherme, który w dobrej sytuacji uderzył niecelnie.

13 min. Misak uderzył obok bramki Legii.

12 min. Odjidja-Ofoe faulował jednego z piłkarzy Termaliki, będzie rzut wolny w okolicach pola karnego.

11 min. Rzut rożny dla Termaliki.

10 min. Lechia straciła punkty, zatem dla legionistów pojawia się szansa na przeskoczenie rywali w tabeli LOTTO Ekstraklasy.

8 min. Rzut wolny dla Termaliki.

6 min. GOOOOL! Legia zdobywa bramkę. Hamalainen wykorzystał bardzo dobre dośrodkowanie Guilherme i celną główką dał prowadzenie swojej drużynie.

5 min. Guilherme został zblokowany, będzie kolejny rzut rożny.

4 min. Rzut rożny dla Legii.

3 min. Odjidja-Ofoe zbyt długo zwlekał z zagraniem, w końcu stracił piłkę.

1 min. Zaczynamy.

0 min. Witamy i zapraszamy na kolejny mecz 33. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym - w fazie mistrzowskiej - Legia zagra z Termaliką.
Legia Warszawa: Malarz - Hlousek, Pazdan, Dąbrowski, Jędrzejczyk - Hamalainen, Kopczyński, Nagy, Odjidja-Ofoe, Guilherme - Radovic
Termalica Bruk-Bet Nieciecza: Trela - Szarek, Osyra, Putivtsev, Guilherme - Kupczak, Stefanik, Fryc, Jovanovic, Misak - Nowak
Legia Warszawa:
72. minuta: wszedł Jodłowiec - zszedł Radovic
65. minuta: wszedł Kazaishvili - zszedł Guilherme
60. minuta: wszedł Szymański - zszedł Nagy

Termalica Bruk-Bet Nieciecza:
67. minuta: wszedł Kędziora - zszedł Nowak
64. minuta: wszedł Gutkovskis - zszedł Kupczak
47. minuta: wszedł Peda - zszedł Fryc

90. minuta: Osyra
44. minuta: Jovanovic

89 min -GOOOOOL! Legia zdobywa bramkę. Odjidja-Ofoe zagrał w tempo do Kazaishviliego, a ten precyzyjnym strzałem podwyższył prowadzenie swojej drużyny.

74 min -GOOOOL! Legia zdobywa bramkę. Strata Termaliki, piłkę przechwycił Hamalainen i mimo asysty defensora sprytnym strzałem obok słupka zdobył kolejną bramkę.

56 min -GOOOOL! Legia zdobywa bramkę. Guilherme mocnym uderzeniem wykorzystał jedenastkę.

52 min -GOOOOOL! Legia zdobywa bramkę. Nagy przechwycił piłkę, minął rywala, następnie zwiódł bramkarza i trafił do pustej bramki.

28 min -GOOOOOL! Legia zdobywa bramkę. Znakomita akcja Odjidja-Ofoe, który na szybkości minął dwóch rywali i popisał się świetną asystą, Radovic dołożył tylko nogę i mamy kolejną bramkę.

6 min -GOOOOL! Legia zdobywa bramkę. Hamalainen wykorzystał bardzo dobre dośrodkowanie Guilherme i celną główką dał prowadzenie swojej drużynie.