16. Reca,
0
1
Ekstraklasa | 16. 05. 2017 | początek godz.: 18

90 min. Koniec meczu. Arka przegrywa z Wisłą 0-1, "Nafciarze" zapewnili sobie utrzymanie w LOTTO Ekstraklasie. Dziękujemy za uwagę.

90 min. Żółtą kartkę otrzymuje Bozic.

90 min. Rzut wolny dla Arki.

90 min. Rzut rożny dla Wisły.

90 min. Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Marcjanik.

90 min. Pięć minut dłużej potrwa druga część meczu.

89 min. Arka atakuje.

87 min. Niecelny strzał Furmana z rzutu wolnego, Arka wznowi grę od bramki.

86 min. Żółtą kartkę otrzymuje Marcjanik.

84 min. Zmiana w zespole Wisły: Bozic zastępuje Wlazło.

83 min. Wlazło doznał kontuzji.

81 min. Zmiana w zespole Arki: Zbozień zastępuje Formelle.

80 min. Zmiana w zespole Wisły: Piątkowski zastępuje Kante.

78 min. Siemaszko znalazł się w sytuacji sam na sam, jednak zbyt długo zwlekał ze strzałem i został zblokowany.

77 min. Kryczka złapał piłkę.

76 min. Rzut wolny dla Arki na połowie Wisły.

74 min. Zmiana w zespole Wisły: Kun zastępuje Merebashviliego.

72 min. Po dośrodkowaniu z prawej strony blisko zdobycia bramki był Formella, jednak nieczysto trafił w piłkę.

71 min. Zmiana w zespole Arki: Zarandia zastępuje Hofbauera.

70 min. Szwoch zwiódł rywala, uderzył na bramkę, jednak niecelnie.

69 min. Celny strzał Merebashviliego, jednak zbyt lekki.

68 min. W znakomitej sytuacji znalazł się Kante, miał przed sobą jedynie bramkarza Arki, jednak uderzył wprost w twarz Steinborsa.

67 min. Wisła poradziła sobie w defensywie.

66 min. Rzut rożny dla Arki.

65 min. Żółtą kartkę otrzymuje Szymiński.

63 min. Arka przeważa, jednak nie potrafi stworzyć sobie dobrej sytuacji bramkowej.

61 min. Strzał Sobieraja został zblokowany.

59 min. Tym razem w polu karnym Wisły przewrócił się Siemaszko, na trybunach rozległ się aplauz, jednak sędzia znów nie dopatrzył się faulu.

58 min. Formella przewrócił się w polu karnym Wisły, jednak sędzia nie odgwizdał rzutu karnego.

57 min. Rzut wolny dla Arki.

55 min. Po strzale Byrtka świetną obroną popisał się Steinbors.

54 min. Rzut rożny dla Wisły.

52 min. Arka przeważa, jednak to Wisła stwarza sobie lepsze okazje bramkowe.

50 min. Uderzenie Kakoko zostało zblokowane.

49 min. Wisła ruszyła z kontratakiem, w sytuacji sam na sam znalazł się Reca, jednak uderzył obok bramki.

48 min. Rzut rożny dla Arki.

47 min. Zmiana w zespole Arki: Marcus da Silva zastępuje Bożoka.

46 min. Zaczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Arka przegrywa z Wisłą 0-1.

45 min. Wlazło celnie główkował na bramkę Arki, piłka zmierzała do siatki, jednak znakomitą akcją w defensywie popisał się Bożok, który wybił ją z linii bramkowej.

45 min. Rzut rożny dla Wisły.

45 min. Niezbyt udane dośrodkowanie Hofbauera, piłkę złapał Kryczka.

44 min. Strzał Szwocha został zblokowany, będzie rzut rożny.

42 min. Kryczka wypiąstkował piłkę.

41 min. Rzut rożny dla "Arkowców" po akcji Szwocha.

39 min. Piłkarsko lepiej prezentują się dziś piłkarze Wisły.

38 min. Tym razem niecelnie uderzał Kakoko.

36 min. Niecelny strzał Kante, Arka wznowi grę od bramki.

34 min. Byrtek zdołał dojść do strzału głową, jednak piłka poleciała ponad bramką.

33 min. Rzut rożny dla Wisły.

31 min. Świetna obrona Steinborsa po strzale Kante.

30 min. Reca zdecydował się na indywidualną akcję, zdołał celnie uderzyć, jednak Steinbors spokojnie złapał piłkę.

29 min. Wisła wznowi grę od bramki.

28 min. Rzut rożny dla Arki.

27 min. Niecelny strzał Furmana.

26 min. Hofbauer próbował uderzyć na bramkę Wisły, jednak został zblokowany.

25 min. Siemaszko celnie główkował, spokojnie piłkę złapał Kryczka.

24 min. Piłkarze Arki próbują wymieniać podania, wszystko jest jednak zbyt przewidywalne.

22 min. Zbyt mocno dośrodkowywał Reca.

20 min. Strzał Szwocha został zblokowany.

18 min. Piłkarze Wisły prezentują się dziś bardzo dobrze, "Arkowcy" nie potrafią stworzyć sobie sytuacji bramkowej.

17 min. Arka dąży do wyrównania.

16 min. GOOOOOL! Wisła zdobywa bramkę. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Byrtek zgrał piłkę głową do Recy, który precyzyjnym strzałem dał prowadzenie swojej drużynie.

14 min. Żółtą kartkę otrzymuje Hofbauer.

12 min. Szwoch uderzył celnie, jednak zbyt lekko.

11 min. Kryczka spokojnie złapał piłkę po wrzutce jednego z piłkarzy Arki.

10 min. "Nafciarze" atakują pressingiem rywali, widać, że są głodni gry.

8 min. Merebashvili przewrócił się w polu karnym Arki, jednak sędzia nie odgwizdał rzutu karnego.

6 min. Wisła rozgrywa piłkę.

4 min. Po dośrodkowaniu Furmana Wisła nie potrafiła stworzyć sobie dogodnej sytuacji bramkowej.

3 min. Faulowany był Merebashvili.

1 min. Zaczynamy.

0 min. Witamy i zapraszamy na mecz 34. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym - w fazie spadkowej - Arka zagra z Wisłą Płock.
Arka Gdynia: Steinbors - Warcholak, Marcjanik, Sobieraj, Socha - Szwoch, Kakoko, Formella, Hofbauer, Bożok - Siemaszko
Wisła Płock: Kryczka - Stefańczyk, Szymiński, Byrtek, Sylwestrzak - Furman, Rogalski, Merebashvili, Wlazło, Reca - Kante
Arka Gdynia:
81. minuta: wszedł Zbozień - zszedł Formella
71. minuta: wszedł Zarandia - zszedł Hofbauer
47. minuta: wszedł Marcus da Silva - zszedł Bożok

Wisła Płock:
84. minuta: wszedł Bozic - zszedł Wlazło
80. minuta: wszedł Piątkowski - zszedł Kante
74. minuta: wszedł Kun - zszedł Merebashvili

86. minuta: Marcjanik
14. minuta: Hofbauer

90. minuta: Bozic
65. minuta: Szymiński

90. minuta: Marcjanik

16 min -GOOOOOL! Wisła zdobywa bramkę. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Byrtek zgrał piłkę głową do Recy, który precyzyjnym strzałem dał prowadzenie swojej drużynie.