Cracovia
3
0
Ekstraklasa | 16. 05. 2017 | początek godz.: 18

90 min. Koniec spotkania. Górnik Łęczna pokonuje Pasy 3:0.

90 min. Faulował Sasina Vestenicky.

90 min. Na murawie niewiele się dzieje, Górnicy wiedzą, że nic nie jest w stanie odebrać im zwycięstwa.

90 min. O dwie minuty dłużej potrwa 2. połowa spotkania.

89 min. Próba Hernandeza, ale niecelna.

87 min. Uderzał z woleja Grzelczak, ale piłka trafia w poprzeczkę!

86 min. Korner dla Górnika, ale dobrze zachowuje się Sandomierski i piąstuje piłkę.

85 min. Boisko opuszcza Dąbrowski, w jego miejsce wchodzi Dimun.

84 min. Jaroszyński wycofał do Piątka, który w dogodnej sytuacji uderzył nad bramką!

82 min. Prostopadłe podanie do Hernandeza, ten niespodziewanie dograł do Śpiączki, który wpakował piłkę do bramki z najbliższej odległości.

80 min. Cracovia zupełnie bez pomysłu na grę, Górnicy natomiast uskrzydleni kolejną bramką.

78 min. Żółtą kartkę otrzymuje Leandro.

77 min. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Steblecki wybijał piłkę tak, że wpadła pod nogi Dźwigały. Ten uderzył z woleja i futbolówka odbija się od poprzeczki i ląduje za linią bramkową.

75 min. Drewniak faulowany przez Budzińskiego.

74 min. Śpiączka uderzał z daleka, ale dobrze interweniuje Sandomierski.

72 min. To nie błąd, to wielbłąd, jak zwykł mawiać trener Franciszek Smuda. Piątek dograł do Stebleckiego, ten wpadł w pole karne, minął Leandro i wycofał do Szczepaniaka. Ten ostatni uderzył, ale nieczysto i piłka minęła słupek!!!

71 min. Boisko opuszcza Cetnarski, w jego miejsce wchodzi Vestenicky

70 min. Górnicy celowo spowalniają grę, nie zależy im raczej na zdobyciu kolejnej bramki, wszak trzy punkty to trzy punkty.

68 min. Zza pola karnego uderzał Cetnarski. Piłka jednak minęła słupek!

65 min. Szczepaniak nie zdołał przejąć piłki dogrywanej przez jednego z kolegów.

64 min. Ależ atomowe uderzenie Grzelczaka, broni go Sandomierski, ale miał nieco problemów!

63 min. Atoche ukarany żółtą kartką.

62 min. Steblecki upadł w polu karnym rywali, sędzia nie miał zamiaru pokazywać na "wapno"

61 min. Boisko opuszcza Tymiński, w jego miejsce wchodzi Piesio.

60 min. Dobra interwencja Sandomierskiego po strzale Drewniaka. Mogło być groźnie!

57 min. Z rzutu wolnego uderzał Dąbrowski. Mocno, ale niecelnie.

56 min. Faulowany był Piątek.

55 min. Śpiączka leży na murawie, nie wiadomo, co mu się stało.

54 min. Dobra interwencja Gersona.

53 min. Jaroszyński stracił piłkę na wysokości linii środkowej boiska, ostatecznie uderzał Grzelczak, ale niecelnie.

51 min. Zmiana w ekipie Pasów. Boisko opuszcza Wołąkiewicz, w jego miejsce wchodzi Polczak.

50 min. Dośrodkowanie z rzutu rożnego Hernandeza, Sandomierski minął się z piłką i ostatecznie głową do siatki wbił ją Leandro.

50 min. Zza pola karnego uderzał piłkę Piątek, ale dobrze broni golkiper rywali.

49 min. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, głową próbował zgrywać Gerson, ale piłka przelatuje ponad bramką!

48 min. Korner dla Górnika.

47 min. Długa piłka w kierunku wybiegającego Grzelczaka, ale Sandomierski ostatecznie wybił piłkę.

46 min. Druga połowa meczu rozpoczęta.

60 min. Jaroszyński otrzymuje żółtą kartkę.

45 min. O minutę dłużej potrwa pierwsza połowa.

44 min. Piłkę bardzo pewnie wychwytuje wychodzący z bramki Grzegorz Sandomierski.

42 min. "Cetnar" powoli dochodzi do siebie, wygląda na to, że będzie mógł kontynuować spotkanie.

41 min. Cetnarski leży na murawie po tym, jak piłkę odebrał mu Sasin.

39 min. Cetnarski dogrywał do Stebleckiego, ale ten stracił piłkę na rzecz obrońcy rywali.

38 min. Sasin dogrywał w miejsce, gdzie nie było żadnego z jego kolegów.

37 min. Ładny rajd Szczepaniaka prawą stroną, przerwał go Gerson.

36 min. Dobra interwencja Wołąkiewicza, wybił piłkę Grzelczaka.

35 min. Sasin ograł Piątka i wybił piłkę poza pole karne.

33 min. Śpiączka ukarany żółtą kartką.

33 min. Śpiączka uderzył łokciem Malarczyka w twarz.

32 min. Piątek uderzał z 25. metra, ale uderzył mocno niecelnie.

30 min. Niewiele się dzieje na boisku, kilka prób, ale nieudanych.

29 min. Piątek zablokowany, piłka w rękach Sandomierskiego.

27 min. Cetnarski dośrodkował z narożnika boiska w pole karne, ale obrońcy rywali oddalili zagrożenie.

25 min. W szesnastkę dośrodkował Cetnarski, ale zrobił to bardzo niecelnie.

23 min. Drewniak podał w pole karne, głową uderzał Śpiączka i z kłopotami obronił Sandomierski. Napastnik był jednak na spalonym

22 min. Budziński faulował Grzelczaka na 35. metrze. Wolny dla Górnika.

21 min. Gra toczy się głównie na połowie Pasów.

21 min. Próba uruchomienia na lewym skrzydle wybiegającego Jaroszyńskiego, ale ten nie zdążył i piłka opuściła plac gry.

19 min. Piłkę zgarnia Leandro.

17 min. Drewniak dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne, ale piłka opuściła plac gry.

16 min. Steblecki zwiódł przeciwnika, uderzył w kierunku dłuższego słupka, jednak ponad poprzeczką.

15 min. Wolny dla Pasów.

14 min. Ferraresso dostał ręką w twarz.

13 min. Dośrodkowanie z rzutu wolnego Hernandeza wprost na głowę Leandro, który uderza daleko obok bramki.

12 min. Piątek starł się z przeciwnikiem przy linii bocznej. Aż zatrzeszczały kości, ale obyło się bez kartki

9 min. Podanie do Grzelczaka. Ten poczekał na partnerów, aż wbiegną w pole karne, wreszcie dośrodkował - wprost w ręce Sandomierskiego.

7 min. Leandro zagrał płasko w pole karne, na pierwszy słupek zbiegł Śpiączka, uderzył, ale obok bramki.

6 min. Śpiączka nie zdołał opanować piłki i przejął ją Sandomierski.

5 min. Steblecki odebrał piłkę Sasinowi, odgrywał do Dąbrowskiego, ten jednak nie zdołał jej opanowac.

3 min. Dźwigała wprowadził piłkę na połowę Cracovii, zagrał do Śpiączki, który przepchnął Jaroszyńskiego, ale piłkę stracił ostatecznie i tak.

2 min. Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

1 min. Mecz się właśnie rozpoczął.

0 min. Już za chwilę rozpocznie się mecz 34. kolejki LOTTO Ekstraklasy rozgrywany w ramach grupy spadkowej, w którym Górnik Łęczna podejmie Cracovię.
Górnik Łęczna: Małecki – Sasin (C), Dźwigała, Gerson, Leandro – Hernandez, Tymiński, Atoche, Drewniak – Grzelczak, Śpiączka.
Cracovia: Sandomierski – Ferraresso, Wołąkiewicz, Malarczyk, Jaroszyński – Budziński (C), D. Dąbrowski – Szczepaniak, Cetnarski, Steblecki – Krzysztof Piątek.
Górnik Łęczna:

Cracovia:
85. minuta: wszedł Dimun - zszedł Dąbrowski
71. minuta: wszedł Vestenicky - zszedł Cetnarski
61. minuta: wszedł Piesio - zszedł Tymiński
51. minuta: wszedł Polczak - zszedł Wołąkiewicz

78. minuta: Leandro
63. minuta: Atoche
33. minuta: Bartosz Śpiączka

Cracovia:
60. minuta: Jaroszyński

Cracovia:

82 min -Prostopadłe podanie do Hernandeza, ten niespodziewanie dograł do Śpiączki, który wpakował piłkę do bramki z najbliższej odległości.

77 min -Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Steblecki wybijał piłkę tak, że wpadła pod nogi Dźwigały. Ten uderzył z woleja i futbolówka odbija się od poprzeczki i ląduje za linią bramkową.

50 min -Dośrodkowanie z rzutu rożnego Hernandeza, Sandomierski minął się z piłką i ostatecznie głową do siatki wbił ją Leandro.