73. Paweł Oleksy-samobójcza, 75. Gerard Badia , 88. Hebert,
0
3
Ekstraklasa | 16. 05. 2017 | początek godz.: 20

90 min. Koniec spotkania! Piast Gliwice na wyjeździe pokonał Ruch Chorzów 3:0. Dziękujemy za uwagę!

90 min. Visnakovs zderzył się z Pietrowskim i na boisku mieliśmy dłuższą przerwę.

90 min. Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

88 min. GOOOL! Piast Gliwice zdobywa bramkę! Gojko przedarł się lewą stroną, ograł Konczkowskiego, dośrodkował przed bramkę, gdzie celny strzał głową oddał Hebert.

86 min. Długa piłka do Sekulskiego, który przebiegł całą połowę Ruchu i oddał płaski strzał.

83 min. Dośrodkowanie Kowalczyka, Przybecki wyskoczył do piłki, ale z tej akcji nie wynikło nic groźnego.

80 min. Oleksy został ukarany żółtą kartką.

78 min. Zmiana w Ruchu, Visnakovs zastąpił Nowaka.

75 min. GOOOL! Piast Gliwice zdobywa bramkę! Sekulski wycofał piłkę do wbiegającego w pole karne Badii, ten przyjął ją, ograł rywala i uderzył mocno w długi róg. Bramkarz Ruchu był bez szans.

74 min. Zmiana w drużynie Piasta, Sekulski zastąpił Papadopulosa.

73 min. GOOOL! Piast Gliwice zdobywa bramkę! Mraz dośrodkowywał z lewej strony, pod bramką Ruchu Paweł Oleksy walczył z Denisem Gojko, wydawało się, że to piłkarz Piasta skierował futbolówkę do bramki, ale ostatni dotykał jej defensor gospodarzy.

70 min. Rzut wolny dla Ruchu, piłkę uderzał Moneta.

68 min. Kolejna zmiana w Ruchu, Arak opuścił boisko, zastąpił go Arak.

67 min. Dobra sytuacja Gojko, ale trafił w boczną siatkę.

66 min. Badia zbyt mocno uderzał piłkę z rzutu wolnego.

64 min. Przybecki sfaulował Zivca.

63 min. Zmiana w Ruchu, Przybecki zastąpił Walskiego.

59 min. Spokojniejszy okres spotkania przy Cichej.

57 min. Badia zagrywał do Gojki, bez zagrożenia pod bramką Ruchu.

54 min. Sedlar nieprzepisowo zatrzymywał jednego z rywali.

52 min. Rzut rożny dla Piasta, zagrywał Zivec.

51 min. Dośrodkowanie Badii, ale Papadopulos nie zdołał opanować futbolówki.

49 min. Rzut rożny dla Piasta, po chwili sędzia odgwizdał przewinienie na Kowalczyku.

48 min. Sasa Zivec uderzał z dystansu, jednak strzał ten nie zagroził golkiperowi Ruchu.

46 min. W przerwie Dariusz Wdowczyk dokonał zmiany, za Urosa Koruna pojawił się Gojko.

46 min. Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy.

44 min. Strzał Monety obok bramki po akcji Nowaka.

43 min. Dobry strzał Jankowskiego, Hrdlicka poradził sobie jednak w tej sytuacji.

42 min. Badia zagrywał z narożnika boiska, ale gospodarze szybko przechwycili piłkę.

41 min. Rzut rożny dla Piasta Gliwice.

39 min. Od kilku chwil żadna ze stron nie stworzyła groźnej sytuacji bramkowej.

36 min. Trojak ucierpiał w starciu z rywalem i przez moment nie podnosił się z murawy.

34 min. Jankowski zagrał do Papadopulosa, który stracił piłkę na rzecz rywali.

32 min. Sedlar został ukarany żółtą kartką.

31 min. Pierwsza zmiana w ekipie Piasta, Mraz pojawił się w miejsce Mójty.

28 min. Mocny strzał Trojaka, bardzo dobrą interwencją popisał się Szmatuła.

26 min. Niecelne podanie Zivca i piłkę przejęli gospodarze.

25 min. Krótko rozegrany rzut wolny w wykonaniu gliwiczan, ale nie była to udana akcja w ich wykonaniu.

23 min. Futbolówka opuściła boisko, grę z autu wznowił Piast.

21 min. Rzut wolny dla Ruchu, Jankowski uderzał głową, ale Szmatuła pewnie wyłapał piłkę.

20 min. Pietrowski sfaulował Monetę przy linii bocznej.

19 min. Mocny strzał Heberta z dystansu, futbolówka powędrowała jednak daleko od bramki.

18 min. Jankowski stracił piłkę na rzecz Badii i teraz to Piast atakuje bramkę rywali.

16 min. Wrzut z autu i Ruch ruszył z kontrą.

15 min. Rzut rożny dla Ruchu, piłkę zagrywał Moneta, bez zagrożenia pod bramką Piasta.

13 min. Mójta został złapany na spalonym.

12 min. Badia uderzał z dystansu, piłka trafiła jednak w Kowalczyka.

11 min. Zagranie do Nowaka, który nie zdołał opanować futbolówki.

9 min. Dobre zagranie Badii do Jankowskiego, którego w porę uprzedził Hrdlicka.

7 min. Murawski został sfaulowany przez Trojaka.

6 min. Moneta zdecydował się na oddanie strzału, ale piłka nawet nie zaskoczyła Szmatuły.

5 min. Od kilku chwil gra toczy się w środkowej strefie boiska.

4 min. Dośrodkowanie Badii, Zivec głową uderzył na bramkę Piasta, jednak obronił Szmatuła.

2 min. Trojak uderzał z dystansu, ale został zablokowany przez jednego z graczy Piasta.

1 min. Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

0 min. Arbitrem tego spotkania będzie Paweł Gil z Lublina.

0 min. Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu 34. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Ruch Chorzów zmierzy się z Piastem Gliwice.
Ruch Chorzów: Hrdlicka - Oleksy, Kowalczyk, Grodzicki, Konczkowski - Urbańczyk - Moneta, Trojak, Nowak, Walski - Arak.
Piast Gliwice: Szmatuła - Mójta, Hebert, Sedlar, Pietrowski - Zivec, Korun, Radosław Murawski, Badia - Jankowski, Papadopulos.
Ruch Chorzów:
78. minuta: wszedł Visnakovs - zszedł Nowak
68. minuta: wszedł Niezgoda - zszedł Arak
63. minuta: wszedł Przybecki - zszedł Walski

Piast Gliwice:
74. minuta: wszedł Sekulski - zszedł Papadopulos
46. minuta: wszedł Gojko - zszedł Korun
31. minuta: wszedł Mraz - zszedł Mójta

80. minuta: Oleksy

32. minuta: Sedlar

88 min -GOOOL! Piast Gliwice zdobywa bramkę! Gojko przedarł się lewą stroną, ograł Konczkowskiego, dośrodkował przed bramkę, gdzie celny strzał głową oddał Hebert.

75 min -GOOOL! Piast Gliwice zdobywa bramkę! Sekulski wycofał piłkę do wbiegającego w pole karne Badii, ten przyjął ją, ograł rywala i uderzył mocno w długi róg. Bramkarz Ruchu był bez szans.

73 min -GOOOL! Piast Gliwice zdobywa bramkę! Mraz dośrodkowywał z lewej strony, pod bramką Ruchu Paweł Oleksy walczył z Denisem Gojko, wydawało się, że to piłkarz Piasta skierował futbolówkę do bramki, ale ostatni dotykał jej defensor gospodarzy.