Śląsk Wrocław
2
0
Ekstraklasa | 16. 05. 2017 | początek godz.: 20

90 min. Koniec meczu. Zagłębie pokonało Śląsk 2-0, goście kończyli mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce Riery. Dziękujemy za uwagę.

90 min. Po strzale Nespora piłka trafiła w poprzeczkę!

90 min. Zmiana w zespole Zagłębia: Mucha zastępuje Starzyńskiego.

90 min. Żółtą kartkę otrzymuje Cotra.

90 min. Czerwoną kartkę otrzymuje Riera.

90 min. Zaiskrzyło pomiędzy piłkarzami obu drużyn.

90 min. Zagłębie spokojnie rozgrywa piłkę, Śląsk nie potrafi stworzyć sobie sytuacji bramkowej po której mógły zdobyć chociaż honorowego gola.

90 min. Siedem minut dłużej potrwa druga część meczu.

89 min. Niecelny strzał Riery.

87 min. Zmiana w zespole Zagłębia: Buksa zastępuje Janoszke.

85 min. Zmiana w zespole Zagłębia: Rakowski zastępuje Madere.

84 min. Po dośrodkowaniu Zwoliński uderzył na bramkę Zagłębia, jednak niecelnie.

83 min. Rzut rożny dla Śląska.

81 min. Zmiana w zespole Śląska: Zwoliński zastępuje Bilińskiego.

80 min. Niecelny strzał Piątka.

79 min. Dobrze w defensywie zachował się Pawelec.

77 min. Tempo gry nieco spadło.

75 min. Mecz został wznowiony.

74 min. Na trybunach odpalono race.

72 min. Mamy przerwę w grze.

70 min. Polacek wznowi grę od bramki.

68 min. Zmiana w zespole Śląska: Stjepanovic zastępuje Kovacevicia.

67 min. Strzał Nespora został zblokowany.

65 min. Świetnie zachowanie w defensywie Lewandowskiego, który zapobiegł utracie bramki.

63 min. Znakomite uderzenie Starzyńskiego z rzutu wolnego, jednak świetnie w bramce zachował się Pawełek.

62 min. Zmiana w zespole Śląska: Engels zastępuje Madeja.

60 min. Kontratak Zagłębia, Kubicki zdołał uderzyć na bramkę Śląska, Pawełek poradził sobie z obroną.

59 min. Jeszcze jeden rzut rożny po akcji Bilińskiego.

57 min. Rzut rożny dla Śląska.

56 min. Nieudane dośrodkowanie Woźniaka.

54 min. GOOOOL! Zagłębie zdobywa bramkę. Po strzale Nespora piłka trafiła w słupek, jednak dobitka Piątka znalazła się już w bramce Śląska.

53 min. Po mocnym uderzeniu Piątka piłka trafiła w poprzeczkę!

52 min. Faulowany był Nespor, będzie rzut wolny dla Zagłębia.

51 min. Śląsk wymieniał podania w okolicach pola karnego Zagłębia, jednak nie zdołał stworzyć sobie dobrej sytuacji bramkowej.

49 min. Zbyt głęboko dośrodkowywał Riera.

48 min. Zagłębie przeważa.

46 min. Zaczynamy.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Zagłębie prowadzi ze Śląskiem 1-0.

45 min. Minutę dłużej potrwa pierwsza część meczu.

44 min. Żółtą kartkę otrzymuje Woźniak.

42 min. Mecz nieco się wyrównał.

40 min. Stuprocentową sytuację zmarnował Nespor, który w sytuacji sam na sam minął bramkarza, jednak uderzył wprost w defensora Śląska.

39 min. Janoszka uderzył po dalszym słupku, jednak chybił.

37 min. Sporo niedokładności po obu stronach.

35 min. Żółtą kartkę otrzymuje Guldan.

34 min. Defensorzy Śląska popełniają błędy.

32 min. Ostre wejście Bilińskiego, będzie rzut wolny dla Zagłębia.

31 min. Na spalonym był piłkarz Zagłębia.

29 min. Gospodarze w ataku pozycyjnym, Śląsk nie może odnaleźć właściwego rytmu.

27 min. W dobrej sytuacji Piątek uderzył obok bramki.

26 min. Na spalonym był Nespor.

25 min. Po uderzeniu Piątka niewiele brakowało, a Zagłębie podwyższyłoby wynik.

23 min. Rzut wolny dla Śląska.

21 min. Mimo asysty defensora Zagłębia, Biliński zdołał uderzyć na bramkę Zagłębia.

19 min. Od bramki grę wznowi Śląsk.

18 min. Rzut rożny dla Zagłębia.

16 min. Piątek zdecydował się na strzał bez przyjęcia, jednak znacznie chybił.

15 min. GOOOOL! Zagłębie zdobywa bramkę. Znakomite uderzenie Starzyńskiego z rzutu wolnego daje prowadzenie "Miedziowym".

14 min. Zagłębie będzie miało okazję z rzutu wolnego.

13 min. W niezłej sytuacji Morioka uderzył obok bramki.

12 min. Na spalonym był Woźniak.

11 min. Sporo niedokładności w poczynaniach piłkarzy Śląska.

10 min. Szybszą akcję przeprowadziło Zagłębie, strzał Woźniaka był jednak niecelny.

9 min. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla piłkarzy Śląska.

8 min. Rzut rożny dla gości.

7 min. Sporo walki od początku meczu, tym razem rzut wolny dla Śląska.

6 min. Polacek złapał piłkę po dośrodkowaniu jednego z piłkarzy Śląska.

4 min. Niecelnie główkował Woźniak.

3 min. Rzut wolny dla Zagłębia.

1 min. Zaczynamy.

0 min. Witamy i zapraszamy na mecz 34. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym - w fazie spadkowej - Zagłębie zagra ze Śląskiem.
Zagłębie Lubin: Polacek - Todorovski, Madera, Guldan, Cotra - Piątek, Kubicki, Woźniak, Starzyński, Janoszka - Nespor
Śląsk Wrocław: Pawełek - Lewandowski, Pawelec, Celeban, Dankowski - Kovacevic, Riera, Madej, Morioka, Pich - Biliński
Zagłębie Lubin:
90. minuta: wszedł Mucha - zszedł Starzyński
87. minuta: wszedł Buksa - zszedł Janoszka
85. minuta: wszedł Rakowski - zszedł Madera

Śląsk Wrocław:
81. minuta: wszedł Zwoliński - zszedł Biliński
68. minuta: wszedł Stjepanovic - zszedł Kovacevic
62. minuta: wszedł Engels - zszedł Madej

90. minuta: Cotra
44. minuta: Woźniak
35. minuta: Guldan

90. minuta: Riera

54 min -GOOOOL! Zagłębie zdobywa bramkę. Po strzale Nespora piłka trafiła w słupek, jednak dobitka Piątka znalazła się już w bramce Śląska.

15 min -GOOOOL! Zagłębie zdobywa bramkę. Znakomite uderzenie Starzyńskiego z rzutu wolnego daje prowadzenie "Miedziowym".