6. Brlek, 29. Mączyński,
3
2
Ekstraklasa | 17. 05. 2017 | początek godz.: 18

90 min. Koniec meczu. Korona pokonała Wisłę 3-2, goście kończyli mecz w dziesiątkę. Dziękujemy za uwagę.

90 min. Rzut wolny dla Wisły, jedna z ostatnich okazji.

90 min. Kallaste uderzył zza pola karnego, jednak obok bramki.

90 min. Pięć minut dłużej potrwa druga część meczu.

88 min. Żółtą kartkę otrzymuje Borjan.

87 min. Żółtą kartkę otrzymuje Małecki.

86 min. Dobrą obroną popisał się Borjan.

84 min. Wisła walczy do końca.

82 min. Korona stara się utrzymywać przy piłce.

80 min. Zmiana w zespole Korony: Markovic zastępuje Kiełba.

78 min. Wiślacy będą mieli okazję z rzutu wolnego.

77 min. Wisła, pomimo braku zawodnika, częściej utrzymuje się przy piłce.

75 min. Mączyński minął rywala, jednak dośrodkował niecelnie.

73 min. Kiełb uderzył na bramkę Wisły, jednak zbyt lekko.

72 min. Rzut wolny dla Korony.

70 min. Zmiana w zespole Wisły: Uryga zastępuje Ondraska.

68 min. Żółtą kartkę otrzymuje Ondrasek.

67 min. Zaiskrzyło pomiędzy obiema drużynami.

66 min. Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Gonzalez.

65 min. Tempo meczu jest szybkie, obie drużyny mają swoje okazje.

63 min. Zmiana w zespole Wisły: Bartosz zastępuje Lloncha.

62 min. Zmiana w zespole Korony: Cebula zastępuje Aankoura.

61 min. GOOOOOOL! Korona zdobywa bramkę. Kiełb pewnie wykorzystał jedenastkę i Korona na prowadzeniu.

60 min. Powtórki pokazały, że o karnym nie mogło być mowy.

59 min. Żółtą kartkę otrzymuje Gonzalez.

58 min. Rzut karny dla Korony! Gonzalez faulował Górskiego.

57 min. Żółtą kartkę otrzymuje Głowacki.

56 min. Gospodarze ruszyli do ataku.

54 min. GOOOOOL! Korona zdobywa bramkę. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Załuska wypiąstkował piłkę, Grzelak zgrał ją do nadbiegającego Możdżenia, który mocnym strzałem pod poprzeczkę doprowadził do wyrównania.

53 min. Wisła ma przewagę, Brlek miał dobrą pozycję do zagrania, jednak dośrodkował wprost w Borjana.

51 min. Ondrasek znalazł miejsce w polu karnym Korony, uderzył, Borjan zdołał odbić piłkę.

49 min. Niecelny strzał Małeckiego.

47 min. Zmiana w zespole Korony: Kotarzewski zastępuje Pilipchuka.

46 min. Zaczynamy.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Korona przegrywa z Wisłą 1-2.

45 min. Minutę dłużej potrwa pierwsza część meczu.

44 min. Na spalonym był Ondrasek.

43 min. Rzut rożny dla wiślaków.

42 min. Po strzale Mączyńskiego z rzutu wolnego piłka nieznacznie minęła bramkę.

41 min. Żółtą kartkę otrzymuje Żubrowski.

39 min. Możdżeń zdecydował się na strzał, piłka poleciała obok bramki Wisły.

37 min. Upadający na murawę Grzelak przypadkowo trafił Brleka, mamy przerwę w grze.

36 min. Pilipchuk uderzył niecelnie.

35 min. Po faulu Spicicia, Korona będzie miała rzut wolny w obrębie szesnastki.

34 min. Pilipchuk zdołał dojść do strzału głową po dośrodkowaniu Kallaste, jednak pozycja była trudna.

33 min. Korona było blisko zdobycia bramki, najpierw strzał Górskiego odbił Załuska, dobitkę Grzelaka z linii bramkowej wybił Gonzalez.

31 min. Żółtą kartkę otrzymuje Mączyński.

29 min. GOOOOOL! Wisła zdobywa bramkę. Niedokładne wybicie piłki przez defensora Korony, ta trafiła do nadbiegającego Mączyńskiego, który technicznym strzałem przy dalszym słupku dał prowadzenie swojej drużynie.

27 min. Llonch wymienił piłkę z Cywką, jednak nie przyniosło to okazji bramkowej.

25 min. Mimo iż obie drużyny nie liczą się już w walce o mistrzostwo, na boisku walczą o każdą piłkę.

24 min. Na spalonym był Kallaste.

22 min. Mamy przerwę w grze po starciu Możdżenia z Llonchem.

20 min. Ondrasek znalazł się w dobrej sytuacji po wrzutce Mączyńskiego, jednak nieczysto trafił w piłkę.

19 min. Rzut wolny dla Wisły.

18 min. GOOOOOL! Korona zdobywa bramkę. Po dośrodkowaniu Kiełba z rzutu rożnego, Grzelak zgrał piłkę głową do Dejmka, który celną główką doprowadził do wyrównania.

17 min. Głowacki wybija piłkę na rzut rożny.

16 min. Po faulu Ondraska, Korona będzie miała okazję z rzutu wolnego.

15 min. Cywka miał sporo miejsca, jednak dośrodkował niecelnie.

13 min. Korona wznowi grę od bramki.

12 min. Rzut rożny dla Wisły.

10 min. Gospodarze nadal w posiadaniu piłki, Wisła stara się grać z kontrataku.

8 min. Korona miała swoją okazję, jednak niecelnie uderzył Kiełb.

6 min. GOOOOOL! Wisła zdobywa bramkę. Boguski dośrodkował piłkę w pole karne, Ondrasek zgrał ją idealnie do wbiegającego Brleka, który pewnym strzałem dał prowadzenie swojej drużynie.

4 min. Gospodarze od początku starają się przejąć inicjatywę.

2 min. Korona będzie miała rzut wolny.

1 min. Zaczynamy.

0 min. Mecz rozpocznie się z 30-minutowym opóźnieniem ze względu na awarię prądu.

0 min. Witamy i zapraszamy na kolejny mecz 34. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym - w fazie mistrzowskiej - Korona zagra z Wisłą Kraków.
Korona Kielce: Borjan - Kallaste, Grzelak, Dejmek, Rymaniak - Żubrowski, Możdżeń, Pilipchuk, Aankour, Kiełb - Górski
Wisła Kraków: Załuska - Cywka, Gonzalez, Głowacki, Spicic - Mączyński, Llonch, Brlek - Boguski, Ondrasek, Małecki
Korona Kielce:
80. minuta: wszedł Markovic - zszedł Kiełb
62. minuta: wszedł Cebula - zszedł Aankour
47. minuta: wszedł Kotarzewski - zszedł Pilipchuk

Wisła Kraków:
70. minuta: wszedł Uryga - zszedł Ondrasek
63. minuta: wszedł Bartosz - zszedł Llonch

88. minuta: Borjan
41. minuta: Żubrowski

87. minuta: Małecki
68. minuta: Ondrasek
59. minuta: Gonzalez
57. minuta: Głowacki
31. minuta: Mączyński

66. minuta: Gonzalez

61 min -GOOOOOOL! Korona zdobywa bramkę. Kiełb pewnie wykorzystał jedenastkę i Korona na prowadzeniu.

54 min -GOOOOOL! Korona zdobywa bramkę. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Załuska wypiąstkował piłkę, Grzelak zgrał ją do nadbiegającego Możdżenia, który mocnym strzałem pod poprzeczkę doprowadził do wyrównania.

18 min -GOOOOOL! Korona zdobywa bramkę. Po dośrodkowaniu Kiełba z rzutu rożnego, Grzelak zgrał piłkę głową do Dejmka, który celną główką doprowadził do wyrównania.

29 min -GOOOOOL! Wisła zdobywa bramkę. Niedokładne wybicie piłki przez defensora Korony, ta trafiła do nadbiegającego Mączyńskiego, który technicznym strzałem przy dalszym słupku dał prowadzenie swojej drużynie.

6 min -GOOOOOL! Wisła zdobywa bramkę. Boguski dośrodkował piłkę w pole karne, Ondrasek zgrał ją idealnie do wbiegającego Brleka, który pewnym strzałem dał prowadzenie swojej drużynie.