17. Marco Paixao-karny, 25. Marco Paixao-karny, 48. Marco Paixao, 89. Lukas Haraslin,
Jagiellonia Białystok
4
0
Ekstraklasa | 17. 05. 2017 | początek godz.: 18

90 min. Koniec spotkania! Lechia Gdańsk pokonała Jagiellonię Białystok 4:0.

90 min. Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

89 min. Haraslin został ukarany żółtą kartką.

89 min. GOOOL! Lechia Gdańsk zdobywa bramkę! Lukas Haraslin uderzał na bramkę Jagiellonii, ale jego pierwsza próba została zablokowana. Słowak zdołał jednak dobić i pokonać bezradnego Kelemena.

88 min. Rzut wolny dla Jagiellonii, Świderski uderzał na bramkę, Kuciak obronił.

86 min. Haraslin został ukarany żółtą kartką.

84 min. Zmiana w Lechii, boisko opuścił Peszko, w jego miejsce pojawił się Flavio Paixao.

82 min. Zmiana w Jagiellonii, Świderski zastąpił Romanczuka.

80 min. Cernych został ukarany żółtą kartką.

78 min. Zmiana w Lechii, Kuświk pojawił się w miejsce Marco Paixao.

76 min. Strata trzeciej bramki sprawiła, że piłkarze Jagiellonii stracili zapał.

73 min. Zmiana w Lechii, Wawrzyniak opuścił plac gry, zastąpił go Stolarski.

71 min. Posiadanie piłki po stronie Lechii, 55% do 45%.

68 min. Żadna z drużyn nie stworzyła zagrożenia w ostatnich minutach.

65 min. Zmiana w Jagiellonii, Szymański zastąpił Vassiljeva.

63 min. Zbyt mocne dośrodkowanie Wolskiego.

61 min. Od kilku chwil gra toczy się w środku pola.

58 min. Wolski znalazł się w sytuacji sam na sam z golkiperem Jagi, ale przegrał ten pojedynek.

56 min. Michał Probierz dokonał pierwszej zmiany, Frankowski zastąpił Gordona.

55 min. Szykuje się pierwsza zmiana w Jagiellonii.

53 min. Dośrodkowanie na pole karne gospodarzy, Sheridan minął się jednak z piłką.

51 min. Vitoria został sfaulowany przez Sheridana.

50 min. Sheridan wpadł w pole karne Lechii, ale koniec końców nie zdołał oddać strzału.

48 min. GOOOL! Lechia Gdańsk zdobywa bramkę! Świetna akcja gospodarzy, Wolski zagrał na skrzydło do Peszki, ten wypatrzył wbiegającego w pole karne Paixao, który dołożył nogę i skutecznie wykończył tę akcję.

46 min. Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Lechia prowadzi z Jagiellonią 2:0.

45 min. Sędzia przedłużył pierwszą cześć spotkania o minutę.

44 min. Vassiljev został ukarany żółtą kartką.

43 min. Wolski został sfaulowany.

41 min. Cernych padł w polu karnym, ale sędzia nie podyktował jedenastki.

38 min. Romanczuk zdecydował się na oddanie strzału, jednak piłka powędrowała obok słupka.

37 min. Teraz częściej przy piłce utrzymują się piłkarze Piotra Nowaka.

34 min. Wrzut z autu w wykonaniu Warzywniaka, gospodarze ruszyli z kontrą.

32 min. Vassiljev uderzał piłkę z rzutu wolnego.

29 min. Peszko został sfaulowany i nie przez chwilę nie podnosił się z murawy.

27 min. Wolski został ukarany żółtą kartką.

25 min. GOOOL! Lechia Gdańsk zdobywa bramkę! Portugalczyk ponownie wykorzystał jedenastkę i pokonał Mariana Kelemena z rzutu karnego.

24 min. Kolejny rzut karny dla Lechii Gdańsk!

22 min. Haraslin ucierpiał w starciu z rywalem i przez chwilę nie podnosił się z murawy.

21 min. Vassiljev zagrywał futbolówkę z rzutu wolnego, bez zagrożenia pod bramką Lechii.

19 min. Znów rzut rożny dla Jagiellonii, piłkę wypiąstkował Kuciak.

17 min. GOOOL! Lechia Gdańsk zdobywa bramkę! Marco Paixao podszedł do piłki ustawionej na jedenastym metrze i pewnym strzałem zamienił karnego na gola.

16 min. Rzut karny dla Lechii Gdańsk! Gordon sfaulował Peszkę!

14 min. Rzut wolny dla Lechii, stały fragment gry wykonał Wolski i uderzał bezpośrednio na bramkę rywali.

13 min. Spokojniejszy okres spotkania oglądamy teraz w Gdańsku.

11 min. Kolejny korner dla gości, uderzał Vassiljev.

10 min. Sławczew próbował wykończyć akcję strzałem, został jednak zablokowany.

9 min. Rzut rożny dla Jagiellonii, było groźnie pod bramką Lechii, jednak Kuciak znów obronił.

8 min. Groźny strzał Cernycha, futbolówkę z trudem obronił Kuciak.

7 min. Gospodarze znów wybili piłkę na aut.

5 min. Rzut wolny w wykonaniu Jagiellonii, futbolówkę uderzał Vassiljev, ale wybił ją Kuciak.

4 min. Kolejny rzut rożny dla zespołu z Białegostoku.

3 min. Wolski zagrał piłkę w pole karne, ale nie zdołał do niej dopaść Marco Paixao.

2 min. Aut dla gości spotkania.

1 min. Rzut rożny dla Jagiellonii. Z narożnika boiska uderzał Tomasik.

1 min. Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

0 min. Piłkarze obu drużyn właśnie pojawili się na murawie.

0 min. Arbitrem tego spotkania będzie Tomasz Musiał z Krakowa.

0 min. Serdecznie witamy i zapraszamy na relację z meczu 34. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Lechia Gdańsk zmierzy się z Jagiellonią Białystok.
Lechia Gdańsk: Kuciak - Wawrzyniak, Vitoria, Maloca, Nunes - Krasić, Sławczew - Haraslin, Wolski, Peszko - Marco Paixao.
Jagiellonia Białystok: Kelemen - Ziggy Gordon, Runje, Guti Tomelin, Tomasik - Romanczuk, Grzyb - Novikovas, Vassiljev, Cernych - Sheridan.
Lechia Gdańsk:
84. minuta: wszedł Flavio Paixao - zszedł Peszko
78. minuta: wszedł Kuświk - zszedł Marco Paixao
73. minuta: wszedł Stolarski - zszedł Wawrzyniak

Jagiellonia Białystok:
82. minuta: wszedł Świderski - zszedł Romanczuk
65. minuta: wszedł Szymański - zszedł Vassiljev
56. minuta: wszedł Frankowski - zszedł Gordon

89. minuta: Haraslin
86. minuta: Haraslin
27. minuta: Wolski

80. minuta: Cernych
44. minuta: Vassiljev

89 min -GOOOL! Lechia Gdańsk zdobywa bramkę! Lukas Haraslin uderzał na bramkę Jagiellonii, ale jego pierwsza próba została zablokowana. Słowak zdołał jednak dobić i pokonać bezradnego Kelemena.

48 min -GOOOL! Lechia Gdańsk zdobywa bramkę! Świetna akcja gospodarzy, Wolski zagrał na skrzydło do Peszki, ten wypatrzył wbiegającego w pole karne Paixao, który dołożył nogę i skutecznie wykończył tę akcję.

25 min -GOOOL! Lechia Gdańsk zdobywa bramkę! Portugalczyk ponownie wykorzystał jedenastkę i pokonał Mariana Kelemena z rzutu karnego.

17 min -GOOOL! Lechia Gdańsk zdobywa bramkę! Marco Paixao podszedł do piłki ustawionej na jedenastym metrze i pewnym strzałem zamienił karnego na gola.