Lech Poznań
2
0
Ekstraklasa | 17. 05. 2017 | początek godz.: 20

90 min. Koniec meczu. Legia wygrała z Lechem 2:0 po bramkach Odjidji-Ofoe i Kucharczyka.

90 min. Sędzia doliczył cztery minuty.

90 min. Kucharczyk złapany na spalonym.

89 min. Kostewycz faulowany przez Kopczyńskiego. Rzut wolny dla Lecha.

87 min. Ostatnia roszada w Legii. Kopczyński zastąpił Radovicia.

85 min. Ostatnia zmiana w szeregach gości. Tomczyk za Raduta.

83 min. GOOOOOOOOOL! Legia podwyższa prowadzenie! Michał Kucharczyk wyszedł sam na sam z bramkarzem Lecha po dograniu Jodłowca. Pomocnik Legii ograł Putnockiego i wbił piłkę do pustej bramki! 2:0!

82 min. Putnocky łapie piłkę po dośrodkowaniu Hlouska.

80 min. Na trybunach pojawiło się dzisiaj 28 820 widzów.

79 min. Putnocky broni strzał Moulina.

78 min. Tetteh ukarany żółtą kartką.

76 min. Druga roszda również w Lechu. Tetteh zastępuje Gajosa.

74 min. Druga zmiana w Legii. Kucharczyk zastępuje Guilherme.

72 min. Odjidja-Ofoe ukarany żółtą kartką.

70 min. Rzut rożny dla gości.

67 min. Radović złapany na spalonym.

66 min. Zablokowany strzał Guilherme. Rzut rożny.

65 min. Putnocky nie miał problemów z obroną uderzenia Guilherme.

64 min. Zmiana w drużynie Legii. Nagy zastąpiony przez Hamalainena.

62 min. Nagy niedokładnie do Odjidji-Ofoe. Rozpocznie Putnocky.

60 min. Pierwsza zmiana w Lechu. Robak za Majewskiego.

59 min. Niecelne uderzenie Radovicia.

58 min. Guilherme faulował swojego rywala w środkowej strefie boiska.

56 min. Kolejny rzut rożny. Tym razem dla Legii Warszawa.

55 min. Rzut rożny dla Lecha.

53 min. Dobre dośrodkowanie Kędziory, ale Kownacki nie zdołał oddać strzału.

51 min. Dobry powrót Hlouska, który odebrał piłkę Kownackiemu.

50 min. Makuszewski fauluje rywale w środkowej strefie boiska.

47 min. Rzut rożny dla Lecha po strzale Makuszewskiego.

46 min. Druga połowa właśnie się rozpoczęła.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Do Warszawy wracamy za kwadrans.

44 min. Rzut wolny dla Legii w środkowej strefie boiska.

41 min. Putnocky broni strzał Jodłowca. Rzut rożne.

40 min. Zablokowane uderzenie Raduta. Rzut rożny dla Lecha.

38 min. Nieudane dośrodkowanie Kostewycza.

37 min. Kostewycz faulowany przy linii środkowej.

35 min. Trałka faulowany w środkowej strefie boiska.

32 min. Radovic nie zdołał ograć Wilusza. Putnocky od bramki.

30 min. Niecelne uderzenie Odjidji-Ofoe.

29 min. Trałka ukarany żółtą kartką.

27 min. Kostewycz nastrzelił Jodłowca. Putnocky rozpocznie od bramki.

25 min. Makuszewski faulowany na prawym skrzydle.

23 min. Radović ukarany żółtą kartką.

22 min. Jodłowiec faulowany w środkowej strefie boiska.

21 min. Zbyt mocne dośrodkowanie Raduta z rzutu wolnego.

20 min. Żółta kartka dla Guilherme za faul na Makuszewskim.

18 min. Mocne uderzenie Raduta obok bramki.

16 min. Niedokładne zagranie Odjidji-Ofoe. Piłka w rękach golkipera Lecha.

14 min. Kownacki doznał lekkiego urazu i będzie potrzebował pomocy fizjoterapeuty.

13 min. Kolejna dobra interwencja bramkarza Lecha. Ponownie strzelał Nagy.

12 min. Guilherme wbiegł w pole karne i uderzył na bramkę Lecha, ale trafił jedynie w boczną siatkę.

10 min. Nagy oddał strzał, ale Putnocky nie miał problemu z obroną tego uderzenia.

9 min. Zbyt krótkie dośrodkowanie Radovicia.

7 min. GOOOOOOOOOOOOL! Vadis Odjidja-Ofoe dostał podania za linię obrońców i oddał mocny strzał lewą nogą, z którym nie poradził sobie Matus Putnocky! 1:0!

6 min. Rzut wolny dla gospodarzy. Zbyt krótkie dośrodkowanie Moulina.

4 min. Odjidja-Ofoe nie zdołał ograć swojego rywala i wybiegł za linię końcową. Od bramki rozpocznie Putnocky.

3 min. Lech długo buduje ofensywną akcję. "Kolejorz" wymienia sporo podań, ale nie potrafi przebić się przez obronę Legii.

1 min. Pierwszy gwizdek sędziego Stefańskiego. Przy piłce goście.

0 min. Mecz w Warszawie poprowadzi Daniel Stefański. Pierwszy gwizdek sędziego z Bydgoszczy o godz. 20:30.

0 min. Witamy i zapraszamy na spotkanie 34. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Legia Warszawa zmierzy się na własnym stadionie z Lechem Poznań!
Legia Warszawa: Malarz - Jędrzejczyk, M. Dąbrowski, Pazdan, Hlousek - Jodłowiec, Moulin - Guilherme (74. Kucharczyk), Odjidja-Ofoe, Nagy (64. Hamalainen) - Radović (87. Kopczyński).
Lech Poznań: Putnocky - Kędziora, Bednarek, Wilusz, Kostewycz - Trałka, Gajos (76. Tetteh) - Makuszewski, Majewski (60. Robak), Radut (85. Tomczyk) - Kownacki.
Legia Warszawa:
87. minuta: wszedł Kopczyński - zszedł Radović
74. minuta: wszedł Kucharczyk - zszedł Guilherme
64. minuta: wszedł Hamalainen - zszedł Nagy

Lech Poznań:
85. minuta: wszedł Tomczyk - zszedł Radut
76. minuta: wszedł Tetteh - zszedł Gajos
60. minuta: wszedł Robak - zszedł Majewski

72. minuta: Odjidja-Ofoe
23. minuta: Radović
20. minuta: Guilherme

78. minuta: Tetteh
29. minuta: Trałka

83 min - GOOOOOOOOOL! Legia podwyższa prowadzenie! Michał Kucharczyk wyszedł sam na sam z bramkarzem Lecha po dograniu Jodłowca. Pomocnik Legii ograł Putnockiego i wbił piłkę do pustej bramki! 2:0!

7 min - GOOOOOOOOOOOOL! Vadis Odjidja-Ofoe dostał podania za linię obrońców i oddał mocny strzał lewą nogą, z którym nie poradził sobie Matus Putnocky! 1:0!