87. Gutkovskis,
1
1
Ekstraklasa | 17. 05. 2017 | początek godz.: 20

90 min. Koniec meczu. Pogoń zremisowała z Termaliką 1-1. Dziękujemy za uwagę.

90 min. Rzut wolny dla Pogoni na połowie "Słoni".

90 min. Trzy minuty dłużej potrwa druga część meczu.

90 min. Świetną obroną popisał się Pilarz.

89 min. Żółtą kartkę otrzymuje Gutkovskis.

87 min. GOOOOOL! Termalica zdobywa bramkę. Stefanik dośrodkował w pole karne Pogoni, Gutkovskis uderzył z pierwszej piłki obok słupka bramki.

86 min. Żółtą kartkę otrzymuje Rapa.

85 min. Termalica będzie miała okazję z rzutu wolnego.

84 min. Żółtą kartkę otrzymuje Gyurcso.

82 min. Zmiana w zespole Termaliki: Kowal zastępuje Gube.

80 min. "Portowcy" bardziej skupiają się na defensywie.

78 min. Termalica stara się atakować.

76 min. GOOOOOL! Pogoń zdobywa bramkę. Gyurcso dośrodkował wprost na głowę Korta, który celną główką dał prowadzenie swojej drużynie.

75 min. Zmiana w zespole Pogoni: Kitano zastępuje Listkowskiego.

74 min. Pogoń będzie miała rzut wolny.

72 min. Piłkarze Termaliki graja nieco szybciej.

70 min. Misak uderzył celnie, jednak zbyt lekko.

68 min. Po błędzie jednego z defensorów Pogoni, znakomitą okazję miał Guba, jednak trafił w słupek.

67 min. Zmiana w zespole Termaliki: Misak zastępuje Pede.

66 min. Listkowski wywalczył piłkę, uderzył na bramkę Termaliki, jednak chybił.

65 min. Zmiana w zespole Pogoni: Nunes zastępuje Matynie.

64 min. Murawski uderzył technicznie, jednak niecelnie.

63 min. Gyurcso przewrócił się w polu karnym Termaliki, sędzia nie odgwizdał rzutu karnego.

62 min. Termalica oddaliła grę od własnego pola karnego.

61 min. Pogoń będzie miała rzut rożny.

60 min. Gutkovskis uderzył wprost w Hengera.

59 min. Żółtą kartkę otrzymuje Pleva.

58 min. "Portowcy" szybko wyprowadzili akcję, Matras uderzył niecelnie.

57 min. Gutkovskis uderzył na bramkę Pogoni, Henger zdołał odbić piłkę.

56 min. Goście będą mieli rzut wolny.

55 min. Pogoń utrzymuje się na połowie Termaliki.

53 min. Strzał Gyurcso został zblokowany.

52 min. Dośrodkowanie Korta przechwycił Pilarz.

51 min. Mocno z dystansu uderzył Delev, jednak niecelnie.

50 min. Rzut rożny dla Pogoni.

48 min. "Portowcy" w ataku pozycyjnym.

46 min. Zaczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Pogoń remisuje z Termaliką 0-0.

45 min. Delev ograł rywala, uderzył technicznie, Pilarz obronił piłkę.

45 min. Dwie minuty dłużej potrwa pierwsza część meczu.

45 min. Niecelnie główkował Matras.

44 min. Putivtsev dobrze zachował się w defensywie.

43 min. Gyurcso uderzył z dystansu, piłka nieznacznie minęła bramkę Termaliki.

41 min. Zmiana w zespole Termaliki: Pleva zastępuje Szarka.

40 min. Zmiana w zespole Pogoni: Rudol zastępuje Fojuta.

39 min. Fojut doznał urazu.

37 min. Faulowany był Fojut.

36 min. Rzut rożny dla Termaliki.

34 min. Od bramki grę wznowi Termalica.

33 min. Rzut rożny dla Pogoni po akcji Gyurcso.

32 min. Matynia dośrodkował w pole karne Termaliki, jednak zbyt głęboko.

30 min. Pogoń rozgrywa piłkę.

28 min. Nonszalancko w defensywie zagrał jeden z piłkarzy Termaliki, Gyurcso zagrał do Murawskiego, ten uderzył, jednak dobrą obroną popisał się Pilarz.

26 min. Stefanik ograł rywala, zagrał do partnera z zespołu, jednak Termalica nie zdołała uderzyć na bramkę Pogoni.

24 min. Goście będą mieli okazję z rzutu wolnego.

22 min. Termalica wybiła piłkę.

21 min. Rzut wolny dla "Portowców".

20 min. Brakuje sytuacji bramkowych.

18 min. Nieudane dośrodkowanie Deleva, Termalica wznowi grę od bramki.

17 min. Płaskie uderzenie Kupczaka minęło bramkę Pogoni.

15 min. Delev zdecydował się na strzał z dystansu, Pilarz spokojnie złapał piłkę.

14 min. Stefanik uderzył obok bramki.

12 min. Murawski stracił piłkę, Termalica ruszyła z kontratakiem, jednak bez efektu w postaci sytuacji bramkowej.

11 min. Gospodarze mają przewagę.

9 min. Termalica wznowi grę od bramki.

8 min. Rzut rożny dla Pogoni.

7 min. Kort znalazł się w dobrej sytuacji, jednak uderzył niecelnie.

6 min. Listkowski powalczył o piłkę z defensorem Termaliki, jednak zagranie było nieudane.

4 min. Rzut wolny dla Pogoni.

2 min. Celnie główkował Gyurcso.

1 min. Zaczynamy.

0 min. Witamy i zapraszamy na kolejny mecz 34. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym - w fazie mistrzowskiej - Pogoń zagra z Termaliką.
Pogoń Szczecin: Henger - Niepsuj, Rapa, Fojut, Matynia - Matras, Murawski, Delev, Kort, Gyurcso - Listkowski
Termalica Bruk-Bet Nieciecza: Pilarz - Sitya, Putivtsev, Szarek, Fryc - Kupczak, Babiarz, Peda, Stefanik, Gutkovskis - Guba
Pogoń Szczecin:
75. minuta: wszedł Kitano - zszedł Listkowski
65. minuta: wszedł Nunes - zszedł Matynia
40. minuta: wszedł Rudol - zszedł Fojut

Termalica Bruk-Bet Nieciecza:
82. minuta: wszedł Kowal - zszedł Guba
67. minuta: wszedł Misak - zszedł Peda
41. minuta: wszedł Pleva - zszedł Szarek

86. minuta: Rapa
84. minuta: Gyurcso

89. minuta: Gutkovskis
59. minuta: Pleva

76 min -GOOOOOL! Pogoń zdobywa bramkę. Gyurcso dośrodkował wprost na głowę Korta, który celną główką dał prowadzenie swojej drużynie.

87 min -GOOOOOL! Termalica zdobywa bramkę. Stefanik dośrodkował w pole karne Pogoni, Gutkovskis uderzył z pierwszej piłki obok słupka bramki.