15. Sołdecki,
4
1
Ekstraklasa | 19. 05. 2017 | początek godz.: 18

90 min. Koniec meczu. Śląsk pewnie pokonał Arkę 4-1 i jest blisko utrzymania w LOTTO Ekstraklasie. Dziękujemy za uwagę.

90 min. Rzut wolny dla Śląska.

90 min. Trzy minuty dłużej potrwa druga część meczu.

89 min. Śląsk rozgrywa piłkę.

87 min. Arka poradziła sobie w defensywie.

86 min. Śląsk miał znakomitą sytuację, jednak dobrze w defensywie zachował się Zbozień, która zblokował strzał Zwolińskiego.

85 min. Zarandia uderzył ponad poprzeczkę bramki.

83 min. Zmiana w zespole Śląska: Zwoliński zastępuje Bilińskiego.

81 min. Zmiana w zespole Śląska: Lewandowski zastępuje Augusto.

79 min. Morioka uderzył obok bramki.

78 min. W obu drużynach przydarzają się niedokładności.

77 min. Rzut wolny dla Śląska.

75 min. Zmiana w zespole Arki: Zarandia zastępuje Siemaszko.

74 min. Biliński znalazł się w świetnej sytuacji, jednak uderzył niecelnie i Arka wznowi grę od bramki.

73 min. Zmiana w zespole Śląska: Stjepanovic zastępuje Kovacevicia.

71 min. Żółtą kartkę otrzymuje Sobieraj.

70 min. Żółtą kartkę otrzymuje Morioka.

68 min. Faulował Formella, wrocławianie będą mieli okazję z rzutu wolnego.

67 min. Piłkarze Arki domagają się rzutu karnego, sędzia nie odgwizdał jednak jedenastki.

66 min. Rzut wolny dla Arki.

64 min. Niecelny strzał Kakoko.

62 min. Arka nie może przedrzeć się w pole karne Śląska.

60 min. GOOOOOL! Śląsk zdobywa bramkę. Morioka popisał się świetną asystą, a Engels precyzyjnym strzałem podwyższył prowadzenie swojej drużynie.

59 min. Mecz nieco się wyrównał.

57 min. Niecelny strzał Morioki.

56 min. Śląsk ruszył z kontratakiem, jednak nie zdołał zakończyć akcji strzałem na bramkę.

54 min. Sporo walki pomiędzy obiema drużynami.

52 min. Rzut wolny dla Arki.

50 min. Żółtą kartkę otrzymuje Nalepa.

48 min. Zmiana w zespole Arki: Nalepa zastępuje Szwocha.

47 min. Zmiana w zespole Arki: Marcus da Silva zastępuje Hofbauera.

46 min. Zaczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Śląsk prowadzi z Arką 3-1.

45 min. Minutę dłużej potrwa pierwsza część meczu.

45 min. Formella uderzył na bramkę Śląska, Pawełek obronił piłkę.

43 min. Śląsk przejął inicjatywę.

41 min. GOOOOL! Śląsk zdobywa bramkę. Sobieraj stracił piłkę, przejął ją Biliński, znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i pewnym strzałem przy słupku podwyższył prowadzenie swojej drużyny.

40 min. Hofbauer trafił w mur.

39 min. Rzut wolny dla Arki.

37 min. Ależ ciosy wyprowadził Śląsk! Gospodarze prowadzą 2-1, w obu bramkach główną rolę odegrał Morioka.

36 min. GOOOOOL! Śląsk zdobywa bramkę. Znakomite zagranie Morioki, który prostopadłym podaniem obsłużył Picha, a ten w sytuacji sam na sam pewnie pokonał bramkarza Arki.

35 min. GOOOOOOL! Śląsk zdobywa bramkę. Morioka przejął piłkę po zamieszaniu w polu karnym Arki i sprytnym strzałem doprowadził do wyrównania.

33 min. Żółtą kartkę otrzymuje Marciniak.

31 min. Żółtą kartkę otrzymuje Dankowski.

30 min. Żółtą kartkę otrzymuje Sołdecki.

28 min. Arka częściej utrzymuje się przy piłce, Śląsk nie potrafi stworzyć sobie sytuacji bramkowej.

26 min. Żółtą kartkę otrzymuje Hofbauer.

24 min. Rzut wolny dla "Arkowców".

23 min. Nieudane zagranie Morioki, Arka wznowiła grę od bramki.

21 min. Arka atakuje.

19 min. Goście po zdobyciu bramki dostali skrzydeł, Śląsk nieco spuścił z tonu.

17 min. Arka ruszyła z kontratakiem, jednak zbyt głęboko dośrodkowywał Siemaszko.

15 min. GOOOOOL! Arka zdobywa bramkę. Po dalekim wrzucie z autu Sołdecki celną główką dał prowadzenie swojej drużynie.

14 min. Obie drużyny walczą w środkowej strefie boiska.

12 min. Niecelny strzał Formelli.

10 min. Rzut wolny dla Śląska.

8 min. Marciniak dośrodkował piłkę wprost w defensora Śląska.

6 min. Augusto mocno uderzył z zza pola karnego, niewiele brakowało.

5 min. Śląsk stara się rozgrywać piłkę.

3 min. Arka ruszyła do ataku.

1 min. Zaczynamy.

0 min. Mecz poprowadzi Paweł Gil.

0 min. Witamy i zapraszamy na mecz 35. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym - w fazie spadkowej - Śląsk zagra z Arką.
Śląsk Wrocław: Pawełek - Dankowski, Pawelec, Celeban, Augusto - Kovacevic, Madej, Engels, Morioka, Pich - Biliński
Arka Gdynia: Steinbors - Marciniak, Sobieraj, Zbozień, Sołdecki - Hofbauer, Kakoko, Łukasiewicz, Formella, Szwoch - Siemaszko
Śląsk Wrocław:
83. minuta: wszedł Zwoliński - zszedł Biliński
81. minuta: wszedł Lewandowski - zszedł Augusto
73. minuta: wszedł Stjepanovic - zszedł Kovacevic

Arka Gdynia:
75. minuta: wszedł Zarandia - zszedł Siemaszko
48. minuta: wszedł Nalepa - zszedł Szwoch
47. minuta: wszedł Marcus da Silva - zszedł Hofbauer

70. minuta: Morioka
31. minuta: Dankowski

71. minuta: Sobieraj
50. minuta: Nalepa
33. minuta: Marciniak
30. minuta: Sołdecki
26. minuta: Hofbauer

60 min -GOOOOOL! Śląsk zdobywa bramkę. Morioka popisał się świetną asystą, a Engels precyzyjnym strzałem podwyższył prowadzenie swojej drużynie.

41 min -GOOOOL! Śląsk zdobywa bramkę. Sobieraj stracił piłkę, przejął ją Biliński, znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i pewnym strzałem przy słupku podwyższył prowadzenie swojej drużyny.

36 min -GOOOOOL! Śląsk zdobywa bramkę. Znakomite zagranie Morioki, który prostopadłym podaniem obsłużył Picha, a ten w sytuacji sam na sam pewnie pokonał bramkarza Arki.

35 min -GOOOOOOL! Śląsk zdobywa bramkę. Morioka przejął piłkę po zamieszaniu w polu karnym Arki i sprytnym strzałem doprowadził do wyrównania.

15 min -GOOOOOL! Arka zdobywa bramkę. Po dalekim wrzucie z autu Sołdecki celną główką dał prowadzenie swojej drużynie.