Ruch Chorzów
2
0
Ekstraklasa | 19. 05. 2017 | początek godz.: 20

90 min. Koniec spotkania! Cracovia pokonała Ruch Chorzów 2:0. Dziękujemy za uwagę!

90 min. Kolejny rzut rożny dla chorzowian, znów piłkę zagrywał Moneta.

90 min. Rzut rożny dla Ruchu, Moneta uderzał futbolówkę, ale gospodarze oddalili zagrożenie od własnej bramki.

90 min. Faul Trojaka na Jendrisku.

90 min. Sędzia przedłużył spotkanie o cztery minuty.

88 min. Wójciki został sfaulowany.

86 min. Ostatnia zmiana w Ruchu, Urbańczyka zastąpił Trojak.

84 min. Rzut rożny dla Ruchu Chorzów.

84 min. Strzał Monety pewnie obronił Sandomierski.

82 min. Przez ostatnie kilka minut żadna ze stron nie stworzyła groźnej akcji.

79 min. Surma zagrywał piłkę z rzutu wolnego.

77 min. Steblecki został ukarany żółtą kartką.

75 min. Piątek znalazł się w sytuacji sam na sam z Hrdlicką, jednak w tej sytuacji lepszy okazał się golkiper Ruchu.

72 min. Rzut rożny dla Ruchu, uderzał Urbańczyk.

71 min. Niezgoda pędził na bramkę Cracovii, ale Malarczyk odebrał mu piłkę.

68 min. Mocno niecelny strzał Stebleckiego.

67 min. Zmiana w Cracovii, za Jaroszyńskiego wszedł Brzyski.

65 min. Jakub Arak znalazł się poza linią końcową boiska.

63 min. Dośrodkowanie Konczkowskiego w pole karne, ale żaden z graczy Ruchu nie dopadł do piłki.

61 min. Zmiana w Cracovii, Kanach opuścił boisko, zastąpił go Dimun.

60 min. Rzut rożny dla Ruchu, Moneta uderzał z narożnika boiska, ale futbolówkę przejęli gospodarze.

58 min. Malarczyk został ukarany żółtą kartką.

57 min. W Cracovii szykuje się kolejna zmiana.

55 min. Strzał Urbańczyka, pewnie interweniował Sandomierski.

54 min. Wymuszona zmiana w ekipie "Pasów", kontuzjowanego Wołąkiewicza zastąpił Jendrisek.

52 min. Wołąkiewicz padł na murawę i nie podnosi się z niej. Wygląda to na poważniejszy uraz.

51 min. Rzut rożny dla Ruchu, uderzał Moneta, piłka opuściła pole karne gospodarzy.

49 min. Rzut wolny dla Cracovii, uderzał Steblecki, jednak nic groźnego nie wynikło pod bramką Ruchu.

48 min. Wójcicki był na dobrej pozycji, ale nie zdecydował się na oddanie strzału.

46 min. Kolejna zmiana w Ruchu, w miejsce Oleksego pojawił się Koj.

46 min. Pierwsza zmiana w Ruchu, Arak zastąpił Nowaka.

46 min. Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę spotkania.

45 min. Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Cracovia prowadzi z Ruchem 2:0.

45 min. Sędzia przedłużył pierwszą połowę o minutę.

43 min. Konczkowski dośrodkował do Surmy, który minął się z futbolówką.

41 min. Niezgoda podał do Przybeckiego, który ruszył prawą stroną, zbiegł w pole karne i zagrał wzdłuż bramki, gdzie nie było żadnego z graczy Cracovii.

40 min. Rzut rożny dla Ruchu, bez zagrożenia pod bramką Cracovii.

39 min. Niezgoda został złapany na spalonym.

37 min. Niecelny strzał w wykonaniu Nowaka.

34 min. Dąbrowski strzelał sprzed pola karnego, ale obronił Hrdlicka.

32 min. Surma zablokował strzał Dąbrowskiego.

30 min. Rzut rożny dla Cracovii, chorzowianie wybili piłkę.

29 min. Wrzutka Jaroszyńskiego, ale Grodzicki przejął futbolówkę.

27 min. Jaroszyński uderzał z rzutu wolnego, ale piłka wpadła wprost w ręce Hrdlicki.

25 min. Zagranie ręką Oleksego.

24 min. Rzut rożny dla Ruchu, goście szybko stracili piłkę na rzecz rywali.

23 min. Niezgoda sam pędził na bramkę Cracovii i naciskany przez rywala zdecydował się na strzał. Piłka trafiła w boczną siatkę.

21 min. Piątek zagrał do Stebleckiego, ten uderzał na bramkę Ruchu, jednak futbolówka minęła słupek.

19 min. Rzut wolny dla Cracovii, Steblecki uderzał bezpośrednio na bramkę, ale przestrzelił.

18 min. Strzał Monety, pewnie obronił Sandomierski.

17 min. Rzut rożny dla Cracovii, wrzutka Jaroszyńskiego, ale bez zagrożenia pod bramką Ruchu.

15 min. Od kilku chwil gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

13 min. GOOOL! Cracovia zdobywa bramkę! Chorzowianie źle wyprowadzili piłkę, przejął ją przed polem karnym Krzysztof Piątek i strzałem z dystansu pokonał golkipera Ruchu.

12 min. Dobre podanie w kierunku Niezgody, ten nie zdołał jednak jej opanować.

12 min. Przybecki został trafiony w twarz, sędzia na moment zatrzymał grę.

11 min. Piątek zdecydował się na oddanie strzału z dystansu, futbolówka powędrowała jednak wysoko nad poprzeczką.

9 min. Piłka opuściła boisko i z autu zaczęli chorzowianie.

8 min. Piłkarze Cracovii próbowali sforsować defensywę Ruchu, jednak rywale zdołali przejąc futbolówkę.

6 min. Konczkowski za mocno zagrał piłkę i pewnie wyłapał ją Sandomierski.

5 min. Grodzicki wycofał piłkę do Hrdlicki.

4 min. To dopiero początek spotkania, a defensorzy Ruchu popełniają wiele prostych błędów.

2 min. GOOOL! Cracovia zdobywa bramkę! Malarczyk zagrał z prawej strony do Sebastiana Stebleckiego, ten przyjął piłkę, ustawił ją do strzału i uderzył w długi róg.

1 min. Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

0 min. Sędzią tego spotkania będzie Mariusz Złotek ze Stalowej Woli.

0 min. Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu 35. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Cracovia zmierzy się u siebie z Ruchem Chorzów.
Cracovia: Sandomierski - Malarczyk, Wołąkiewicz, Polczak, Jaroszyński - Kanach, Steblecki - Dąbrowski, Wójcicki, Szczepaniak - Piątek.
Ruch Chorzów: Hrdlicka - Konczkowski, Grodzicki, Helik, Oleksy - Surma, Urbańczyk, Przybecki, Nowak - Moneta, Niezgoda.
Cracovia:
67. minuta: wszedł Brzyski - zszedł Jaroszyński
61. minuta: wszedł Dimun - zszedł Kanacha
54. minuta: wszedł Jendrisek - zszedł Wołąkiewicz

Ruch Chorzów:
86. minuta: wszedł Trojak - zszedł Urbańczyk
46. minuta: wszedł Koj - zszedł Oleksy
46. minuta: wszedł Arak - zszedł Nowak

Cracovia:
77. minuta: Steblecki
58. minuta: Malarczyk

Cracovia:

Cracovia:

13 min -GOOOL! Cracovia zdobywa bramkę! Chorzowianie źle wyprowadzili piłkę, przejął ją przed polem karnym Krzysztof Piątek i strzałem z dystansu pokonał golkipera Ruchu.

2 min -GOOOL! Cracovia zdobywa bramkę! Malarczyk zagrał z prawej strony do Sebastiana Stebleckiego, ten przyjął piłkę, ustawił ją do strzału i uderzył w długi róg.