45. Tosik, 61. Buksa,
1
2
Ekstraklasa | 20. 05. 2017 | początek godz.: 15

90 min. Koniec meczu. Zagłębie pokonało Wisłę 2-1. Oba zespoły już wcześniej zapewniły sobie utrzymanie, dzięki zwycięstwu "Miedziowi" awansowali na 9. miejsce w tabeli. Dziękujemy za uwagę.

90 min. Merebashvili był blisko zdobycia bramki, jednak jego strzał minął bramkę Zagłębia.

90 min. Celny strzał Kubickiego, jednak wprost w Kryczke.

90 min. Faulował Nespor, Wisła wznowi grę od rzutu wolnego.

90 min. Cztery minuty dłużej potrwa druga część meczu.

90 min. Zbyt mocne dośrodkowanie Dziwniela.

88 min. Wisła atakuje na połowie Zagłębia.

86 min. Zmiana w zespole Zagłębia: Nespor zastępuje Janusa.

84 min. Wisła przeważa.

82 min. Reca popisał się świetnym rajdem, po którym odebrał piłkę piłkarzowi Zagłębia.

81 min. W świetnej sytuacji Reca nie opanował piłki.

80 min. Rzut rożny dla Wisły.

78 min. Żółtą kartkę otrzymuje Sylwestrzak.

76 min. "Nafciarze" prowadzą grę, Zagłębie nieco cofnęło się do defensywy.

74 min. Zmiana w zespole Zagłębia: Janoszka zastępuje Mazka.

73 min. Żółtą kartkę otrzymuje Dziwniel.

72 min. Zmiana w zespole Zagłębia: Kubicki zastępuje Jagiełło.

70 min. GOOOOL! Wisła zdobywa bramkę. Wlazło świetnym podaniem uruchomił Sylwestrzaka, który strzałem obok słupka zdobył bramkę dla swojego zespołu.

68 min. Kryczka dobrze wyszedł z bramki.

66 min. Kryczka złapał piłkę po długim zagraniu jednego z piłkarzy Zagłębia.

64 min. Zmiana w zespole Wisły: Piątkowski zastępuje Kante.

63 min. Niecelny strzał Kante.

61 min. GOOOOOL! Zagłębie zdobywa bramkę. Po strzale Jagiełły, Kruczka zdołał odbić piłkę, jednak doszedł do niej Buksa i zdobył bramkę dla swojego zespołu.

59 min. Niecelny strzał głową Wlazło, piłka minęła bramkę Zagłębia.

58 min. Rzut wolny dla Wisły.

56 min. Żółtą kartkę otrzymuje Jagiełło.

54 min. Zagłębie w ataku pozycyjnym.

52 min. Rzut rożny dla "Miedziowych".

50 min. Polacek spokojnie złapał piłkę po długim zagraniu.

49 min. Zagłębie zdołało wybić piłkę.

48 min. Z narożnika boiska grę wznowią piłkarze Wisły.

47 min. Rzut wolny dla Wisły.

46 min. Zaczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Wisła przegrywa z Zagłębiem 0-1.

45 min. GOOOOOL! Zagłębie zdobywa bramkę. Po dośrodkowaniu Janusa celną główką Tosik dał prowadzenie swojej drużynie.

45 min. Żółtą kartkę otrzymuje Merebashvili.

44 min. Zagłębie szybko wyprowadziło swoją akcję, jednak atakowało zbyt małą liczbą piłkarzy.

43 min. Rzut rożny dla Wisły.

41 min. Szymiński udanie zatrzymał w ofensywnej akcji Bukse.

39 min. Na boisku niewiele się dzieje.

37 min. Merebashvili celnie uderzył na bramkę Zagłębia, Polacek spokojnie obronił piłkę.

35 min. "Nafciarze" starają się przejąć inicjatywę.

33 min. W świetnej sytuacji Kante podawał niecelnie.

31 min. Wisła wznowi grę od bramki.

29 min. "Miedziowi" ruszyli z kontratakiem.

28 min. Dobrze w defensywie zachował się Guldan, który wybił piłkę po dośrodkowaniu.

26 min. Zagłębie będzie miało rzut wolny w okolicach pola karnego Wisły.

25 min. Mazek celnie główkował, piłkę odbił Kryczka.

24 min. Wlazło próbował zaskoczyć Polacka strzałem z kilkudziesięciu metrów, jednak piłka poleciała ponad bramką.

23 min. Kryczka przejął piłkę po dośrodkowaniu jednego z piłkarzy Zagłębia.

21 min. Zagłębie nie zdołało stworzyć sobie okazji bramkowej po dośrodkowaniu.

20 min. Tosik miał bardzo dobrą okazję, jego strzał w świetnym stylu obronił Kryczka.

19 min. Zmiana w zespole Wisły: Iliev zastępuje Furmana.

18 min. Od bramki grę wznowią piłkarze Wisły.

17 min. Janus dograł piłkę, którą poza boisko wybił defensor Wisły.

15 min. Niecelny strzał Ilieva.

14 min. Rzut rożny dla Wisły.

12 min. Zagłębie w ataku pozycyjnym.

10 min. Buksa uderzył obok bramki Zagłębia.

9 min. Blisko powodzenia był Janus, po jego strzale piłkę odbił Kryczka.

7 min. Tempo gry jest nieco wolne.

5 min. Bez zagrożenia pod bramką Zagłębia.

4 min. Rzut wolny dla Wisły, będzie okazja na dośrodkowanie.

3 min. Niecelny strzał Buksy.

2 min. Na spalonym był Janus.

1 min. Zaczynamy.

0 min. Mecz poprowadzi Paweł Pskit.

0 min. Witamy i zapraszamy na kolejny mecz 35. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym - w fazie spadkowej - Wisła Płock zagra z Zagłębiem.
Wisła Płock: Kryczka - Sylwestrzak, Byrtek, Szymiński, Stefańczyk - Rogalski, Furman, Reca, Wlazło, Marebashvili - Kante
Zagłębie Lubin: Polacek - Todorovski, Jonczy, Guldan, Dziwniel - Piątek, Tosik, Janus, Jagiełło, Mazek - Buksa
Wisła Płock:
64. minuta: wszedł Piątkowski - zszedł Kante
19. minuta: wszedł Iliev - zszedł Furman

Zagłębie Lubin:
86. minuta: wszedł Nespor - zszedł Janus
74. minuta: wszedł Janoszka - zszedł Mazek
72. minuta: wszedł Kubicki - zszedł Jagiełło

78. minuta: Sylwestrzak
45. minuta: Merebashvili

73. minuta: Dziwniel
56. minuta: Jagiełło

70 min -GOOOOL! Wisła zdobywa bramkę. Wlazło świetnym podaniem uruchomił Sylwestrzaka, który strzałem obok słupka zdobył bramkę dla swojego zespołu.

61 min -GOOOOOL! Zagłębie zdobywa bramkę. Po strzale Jagiełły, Kruczka zdołał odbić piłkę, jednak doszedł do niej Buksa i zdobył bramkę dla swojego zespołu.

45 min -GOOOOOL! Zagłębie zdobywa bramkę. Po dośrodkowaniu Janusa celną główką Tosik dał prowadzenie swojej drużynie.