Pogoń Szczecin
4
0
Ekstraklasa | 20. 05. 2017 | początek godz.: 20

90 min. Koniec meczu. Wisła pewnie pokonała Pogoń 4-0. Dziękujemy za uwagę.

90 min. Żółtą kartkę otrzymuje Cywka.

90 min. Trzy minuty dłużej potrwa druga część meczu.

88 min. Z narożnika boiska grę wznowi Wisła.

86 min. Zmiana w zespole Pogoni: Rudol zastępuje Murawskiego.

85 min. Murawski uderzył z zza pola karnego, jednak chybił.

83 min. Żółtą kartkę otrzymuje Spicic.

82 min. Spicic uderzył obok bramki.

80 min. Żółtą kartkę otrzymuje Matras.

79 min. Kitano technicznym strzałem uderzył ponad bramką Wisły.

78 min. Niecelny strzał Murawskiego.

76 min. Na spalonym był Boguski.

74 min. Zmiana w zespole Wisły: Laskoś zastępuje Małeckiego.

73 min. Rzut wolny dla Pogoni.

71 min. Pogoń miała okazję na zdobycie bramki, jednak dobrze w defensywie zachował się Głowacki.

69 min. Wisła wznowi grę od bramki.

67 min. Zmiana w zespole Pogoni: Kitano zastępuje Delev.

66 min. Murawski uderzył technicznie, jednak ponad bramką.

64 min. "Portowcy" starają się stworzyć sobie okazję bramkową.

62 min. Wisła wznowi grę od bramki.

60 min. Zmiana w zespole Wisły: Słomka zastępuje Brożek.

58 min. Małecki uderzył w kąta na bramkę Pogoni, Henger odbił piłkę.

57 min. Rzut rożny dla Wisły.

56 min. Wiślacy utrzymują się przy piłce, Pogoń nie bardzo potrafi przejąć inicjatywę w meczu.

54 min. Rzut wolny dla Wisły.

52 min. Zmiana w zespole Wisły: Bartosz zastępuje Stilicia.

51 min. Zbyt głębokie dośrodkowanie jednego z piłkarzy Pogoni.

49 min. Pogoń wznowi grę od rzutu wolnego.

48 min. Rzut rożny dla Wisły.

47 min. Zmiana w zespole Pogoni: Obst zastępuje Matynie.

46 min. Zaczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Wisła prowadzi z Pogonią 4-0.

44 min. Henger zdołał odbić strzał Stilicia.

42 min. Wiślacy spokojnie utrzymują przewagę i budują atak pozycyjny.

40 min. Żółtą kartkę otrzymuje Rapa.

38 min. Pogoń nie potrafi dłużej utrzymać się przy piłce.

36 min. Wisła gra dziś znakomity mecz.

35 min. GOOOOL! Wisła zdobywa bramkę. Znakomite, prostopadłe zagranie Mączyńskiego do Brożka, ten podał do lepiej ustawionego Boguskiego, który płaskim strzałem wykończył akcję swojego zespołu.

34 min. Wiślacy mają sporą przewagę.

32 min. GOOOOL! Wisła zdobywa bramkę. Gonzalez wykorzystał dobre dośrodkowanie Mączyńskiego i celną główką zdobył pierwszą bramkę w sezonie.

31 min. Świetny kontratak Wisły, Małecki zagrał do Boguskiego, który celnie uderzył, jednak znakomitą obroną popisał się Henger.

30 min. Dobrze w polu karnym zachował się Głowacki.

28 min. Delev przerzucił piłkę ponad bramką.

26 min. Na spalonym był jeden z piłkarzy Wisły.

24 min. GOOOOL! Wisła zdobywa bramkę. Boguski dośrodkował piłkę wprost w Hengera, jednak bramkarz Pogoni w dość łatwej sytuacji popełnił błąd, wypuścił piłkę do której doszedł Brożek i pewnym strzałem podwyższył prowadzenie swojej drużyny.

23 min. Niecelne uderzenie Małeckiego.

22 min. Tsintsadze zdecydował się na strzał z dystansu, jednak mocno chybił.

20 min. Wisła przejmuje inicjatywę.

18 min. GOOOOL! Wisła zdobywa bramkę. Cywka dośrodkował piłkę z prawej strony, w polu karnym znalazł się Małecki, który strzałem głową przy dalszym słupku dał prowadzenie swojej drużynie.

16 min. Na spalonym był Boguski.

15 min. Brożek nie doszedł do piłki zagranej przez kolegę z zespołu, Pogoń wznowi grę od bramki.

13 min. Mecz jest wyrównany.

11 min. Wiślacy wznowią grę od rzutu wolnego.

9 min. Sporo fauli na początku meczu, tym razem Głowacki zbyt agresywnie zaatakował Listkowskiego.

7 min. Kort uderzył w kierunku dalszego słupka, Załuska odbił piłkę.

6 min. Llonch faulował Murawskiego, będzie rzut wolny.

5 min. Na spalonym jeden z piłkarzy "Portowców".

3 min. Pogoń wybiła piłkę z własnego pola karnego.

2 min. Rzut rożny dla Wisły.

1 min. Zaczynamy.

0 min. Witamy i zapraszamy na kolejny mecz 35. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym - w fazie mistrzowskiej - Wisła zagra z Pogonią.
Wisła Kraków: Załuska - Cywka, Głowacki, Gonzalez, Spicic - Boguski, Llonch, Mączyński, Małecki, Stilic - Brożek
Pogoń Szczecin: Henger - Listkowski, Matras, Matynia, Niepsuj - Delev, Murawski, Kowalczyk, Rapa, Tsintsadze - Kort
Wisła Kraków:
74. minuta: wszedł Laskoś - zszedł Małecki
60. minuta: wszedł Słomka - zszedł Brożek
52. minuta: wszedł Bartosz - zszedł Stilic

Pogoń Szczecin:
86. minuta: wszedł Rudol - zszedł Murawski
67. minuta: wszedł Kitano - zszedł Delev
47. minuta: wszedł Obst - zszedł Matynia

90. minuta: Cywka
83. minuta: Spicic

80. minuta: Matras
40. minuta: Rapa

35 min -GOOOOL! Wisła zdobywa bramkę. Znakomite, prostopadłe zagranie Mączyńskiego do Brożka, ten podał do lepiej ustawionego Boguskiego, który płaskim strzałem wykończył akcję swojego zespołu.

32 min -GOOOOL! Wisła zdobywa bramkę. Gonzalez wykorzystał dobre dośrodkowanie Mączyńskiego i celną główką zdobył pierwszą bramkę w sezonie.

24 min -GOOOOL! Wisła zdobywa bramkę. Boguski dośrodkował piłkę wprost w Hengera, jednak bramkarz Pogoni w dość łatwej sytuacji popełnił błąd, wypuścił piłkę do której doszedł Brożek i pewnym strzałem podwyższył prowadzenie swojej drużyny.

18 min -GOOOOL! Wisła zdobywa bramkę. Cywka dośrodkował piłkę z prawej strony, w polu karnym znalazł się Małecki, który strzałem głową przy dalszym słupku dał prowadzenie swojej drużynie.