11. Mateusz Możdżeń, 54. Bartosz Rymaniak,
0
2
Ekstraklasa | 22. 05. 2017 | początek godz.: 18

90 min. Koniec spotkania! Korona Kielce wygrywa na wyjeździe z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza 2:0.

90 min. Rzut rożny dla gospodarzy, piłka trafiła w boczną siatkę.

90 min. Misak ograł Możdżenia, ale jego strzał zablokował Rymaniak.

90 min. Rzut rożny dla gospodarzy, z narożnika boiska uderzał Misak.

90 min. Sędzia przedłużył mecz o cztery minuty.

88 min. Dejmek został ukarany żółtą kartką.

87 min. Kiełb złapał za koszulkę rywala, przez chwilę było gorąco na boisku, ale sędzia uspokoił sytuację.

85 min. Do końca spotkania pozostało już tylko kilka minut, a wynik nie ulega zmianie.

82 min. Misak próbował indywidualnie wejść w pole karne, ale stracił piłkę na rzecz rywali.

80 min. Przewaga gospodarzy nie przekłada się na wynik.

77 min. Zmiana w Termalice, Nowak pojawił się za Mikovica.

76 min. Guilherme został ukarany żółtą kartką.

75 min. Od kilku minut zdecydowaną przewagę na placu gry mają gospodarze.

72 min. Ostatnia zmiana w Koronie, Górskiego zmienił Aankour.

71 min. Zmiana w drużynie z Niecieczy, za Gubę wszedł Nowak.

70 min. Rzut rożny dla gospodarzy, uderzał Putiwcew, ale obok bramki.

69 min. Świetne uderzenie Mikovica z woleja, piłka odbiła się od poprzeczki.

68 min. Rymaniak został ukarany żółtą kartką.

68 min. Grzelak został ukarany drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką.

66 min. Możdżeń zagrywał do Górskiego, jednak futbolówkę przechwycił Kupczak.

65 min. Zmiana w Koronie, w miejsce kontuzjowanego Kwietnia pojawił się Palanca.

64 min. Kwiecień doznał urazu i nie będzie mógł kontynuować gry.

63 min. Zmiana w ekipie gospodarzy, Misak zastąpił Stefanika.

60 min. Pierwsza zmiana w Koronie, za Kotarzewskiego wszedł Marković.

59 min. Kontra Korony, zbyt mocne zagranie Kiełba.

57 min. Górski próbował oddać strzał, ale został uprzedzony przez jednego z graczy "Słoników".

54 min. GOOOL! Korona Kielce zdobywa bramkę! Błąd Jovanovica, do piłki dopadł Bartosz Rymaniak i uderzał bezpośrednio na bramkę. Pilarz wyciągnął się między słupkami niczym struna, ale nie zdołał obronić tego strzału.

53 min. Guilherme oddał mocny strzał na bramkę Korony, piłkę piąstkował Borjan.

51 min. Gutkovskis nieprzepisowo zatrzymywał Mrozika.

50 min. Cebula zagrywał do Kiełba, który nie zdecydował się na oddanie strzału.

49 min. Guilherme zagrywał futbolówkę z rzutu rożnego.

48 min. Guba pędził na bramkę rywali, ale kwiecień wybił piłkę.

47 min. Gutkovskis został sfaulowany i przez chwilę nie podnosił się z murawy.

46 min. W przerwie trenerzy obu drużyn nie dokonali żadnych zmian.

46 min. Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Bruk-Bet Termalika przegrywa z Koroną Kielce 0:1.

44 min. Sędzia przedłuży pierwszą połowę o dwie minuty.

43 min. Złe podanie Guby do Gutkovskisa.

41 min. Grzelak został ukarany żółtą kartką.

41 min. Kontra gospodarzy, Guba biegł z piłką, ale uprzedził go Kwiecień.

39 min. Rzut rożny dla Korony, Grzelak chciał uderza z woleja, ale minął się z futbolówką.

39 min. Kiełb uderzał futbolówkę z rzutu wolnego.

38 min. Guba znalazł się w sytuacji sam na sam z Borjanem, wyminął go, ale zbyt lekko uderzał na bramkę i jeden z obrońców Korony zdołał wybić piłkę.

35 min. Korner dla niecieczan, Borjan obronił strzał.

34 min. Rzut wolny dla gospodarzy, zamieszanie w polu karnym, upadł Gutkovskis.

32 min. Rzut wolny dla kielczan, Kwiecień uderzał bezpośrednio na bramkę "Słoników".

30 min. Rzut rożny dla Korony, Kiełb zagrywał piłkę.

29 min. Kolejny rzut wolny dla Korony, ale żaden z graczy gości nie zdołał dopaść do futbolówki.

27 min. Guba uderzał na bramkę Korny, ale Borjan obronił.

24 min. Rzut wolny dla Korony, ale nic groźnego nie wynikło z tej akcji.

22 min. Dejmek ucierpiał w starciu z rywalem.

20 min. Posiadanie piłki na korzyść kielczan, 42% do 58%.

18 min. Od dłuższego czasu żadna ze stron nie stworzyła żadnej groźnej akcji.

16 min. Rzut rożny dla niecieczan, bez zagrożenia pod bramką Korony.

14 min. Z atu grę wznowili gospodarze.

12 min. Dejmek ucierpiał w starciu z rywalem, ale po chwili podniósł się z murawy.

11 min. GOOOL! Korona Kielce zdobywa bramkę! Mateusz Możdżeń uderzał piłkę bezpośrednio z rzutu wolnego, oddał piękny strzał i pokonał bezradnego Pilarza.

10 min. Putiwcew został ukarany żółtą kartką.

9 min. Cebula próbował uderzać z dystansu.

8 min. Rzut rożny dla Korony, z narożnika boiska piłkę zagrywał Kiełb.

8 min. Od kilku chwil gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

6 min. Guba sam biegł na bramkę kieleckiego klubu, jednak zgubił futbolówkę.

4 min. Strzał Grzelaka, Pilarz pewnie wyłapał futbolówkę.

2 min. Z Rymaniakiem już wszystko w porządku, piłkarz wrócił do gry.

1 min. Bartosz Rymaniak zderzył się z Putiwcewem i przez chwilę nie podnosił się z murawy.

1 min. Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

0 min. Sędzią tego spotkania będzie Zbigniew Dobrynin z Łodzi.

0 min. Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu 35. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Bruk-Bet Termalika Nieciecza zmierzy się z Koroną Kielce.
Termalica Bruk-Bet Nieciecza: Pilarz - Fryc, Kupczak, Putiwcew, Guilherme - Babiarz, Jovanović - Miković, Stefanik, Guba - Gutkovskis.
Korona Kielce: Borjan - Rymaniak, Dejmek, Kwiecień, Grzelak - Mrozik, Możdżeń - Kiełb, Cebula, Kotarzewski - Górski.
Termalica Bruk-Bet Nieciecza:
77. minuta: wszedł Nowak - zszedł Mikovic
71. minuta: wszedł Nowak - zszedł Guba
63. minuta: wszedł Misak - zszedł Stefanik

Korona Kielce:
72. minuta: wszedł Aankour - zszedł Górski
65. minuta: wszedł Palanca - zszedł Kwiecień
60. minuta: wszedł Marković - zszedł Kotarzewski

76. minuta: Guilherme
10. minuta: Putiwcew

88. minuta: Dejmek
68. minuta: Rymaniak
41. minuta: Grzelak

68. minuta: Grzelak

54 min -GOOOL! Korona Kielce zdobywa bramkę! Błąd Jovanovica, do piłki dopadł Bartosz Rymaniak i uderzał bezpośrednio na bramkę. Pilarz wyciągnął się między słupkami niczym struna, ale nie zdołał obronić tego strzału.

11 min -GOOOL! Korona Kielce zdobywa bramkę! Mateusz Możdżeń uderzał piłkę bezpośrednio z rzutu wolnego, oddał piękny strzał i pokonał bezradnego Pilarza.