Wisła Płock
4
0
Ekstraklasa | 27. 05. 2017 | początek godz.: 18

90 min. Koniec meczu. Piast wygrał z Wisłą 4:0.

90 min. Sędzia doliczył dwie minuty.

89 min. Jose Kante ukarany czerwoną kartką.

88 min. Dwóch graczy nie podnosi się z murawy.

85 min. Kryczka musiał interweniować za polem karnym. Aut dla gospodarzy.

82 min. Trzecia zmiana w Piaście. Dziczek za Jankowskiego.

80 min. GOOOOOOOOOL! Jankowski dopadł do odbitej piłki i mocno uderzył na bramkę. Kryczka bez szans. 4-0!

75 min. Roszada także w drużynie gości. Popiela za Rogalskiego.

75 min. Zmiana w Piaście. Szeliga zastąpił Gojkę.

74 min. Rogalski doznał kontuzji i jest znoszony na noszach.

73 min. Niecelne uderzenie Sekulskiego.

71 min. GOOOOOOOL! Martin Bukata uderzył z dystansu i nie dał szans bramkarzowi Wisły! 3-0!

69 min. Zmiana w Wiśle. Kieplin za Merebaszwilego.

68 min. Sedlar ukarany żółtą kartką.

65 min. GOOOOOOOOL! Piast podwyższa prowadzenie! Patrik Mraz dograł do Macieja Jankowskiego, który oddał mocny strzał lewą nogą i pokonał bramkarza gości! 2-0!

62 min. Hebert ukarany zółtą kartką.

61 min. Rzut rożny dla Piasta po dobrej akcji Gojki.

59 min. Przewinienie Stępińskiego. Piast od rzutu wolnego.

56 min. Pietrowski zablokował dośrodkowanie Recy. Rzut rożny dla gości.

55 min. Wlazło uderzył z dystansu, ale niecelnie. Rusov od bramki.

51 min. Merebaszwili uderzył w słupek. Było blisko wyrównania.

49 min. GOOOOOOL! Sasa Zivec uderzył zza pole karnego i pokonał Kryczkę! 1:0 dla Piasta!

48 min. Gojko dośrodkował w pole karne, a tak niepilnowany był Zivec, który uderzył z powietrza, ale nie trafił w światło bramki.

46 min. Druga połowa właśnie się rozpoczęła.

46 min. Zmiana również w Wiśle. Kante za Stefańczyka.

46 min. Pierwsza zmiana w drużynie Piasta. Rusov zastąpił Szmatułę.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Do Gliwic wracamy za kwadrans.

45 min. Sędzia doliczył trzy minuty.

44 min. Sekulski faulowany przez Byrtka. Piast rozpocznie od rzutu wolnego.

43 min. Niefortunna interwencja Heberta. Rzut rożny.

40 min. Piłka w rękach Szmatuły po strzale Recy.

38 min. Gojko dośrodkował w pole karne, ale piłkę przejęli obrońcy Wisły.

36 min. Zablokowane uderzenie Wlazło. Rzut rożny.

35 min. Wlazło faulowany przez Murawskiego. Wisła będzie miała okazję do dośrodkowania.

33 min. Szmatuła doszedł już do siebie. Gra wznowiona.

31 min. Jakub Szmatuła długo nie podnosi się z murawy. Bramkarz Piasta będzie potrzebował pomocy lekarza.

30 min. Rzut rożny dla gości.

28 min. Wlazło faulowany przez Ziveca.

27 min. Jankowski faulowany w okolicach środka boiska.

26 min. Niecelne uderzenie głową Sekulskiego.

25 min. Szymiński ukarany żółtą kartką.

23 min. Niecelny strzał Piątkowskiego.

22 min. Reca faulowany w środkowej strefie boiska.

21 min. Byrtek ukarany żółtą kartką.

18 min. Rzut rożny dla Wisły.

18 min. Stefańczyk został faulowany w środkowej strefie boiska.

16 min. Dobra akcja Piasta zakończona celnym strzałem Sekulskiego.

14 min. Kolejny rzut rożny dla Piasta. Z narożnika boiska rozpocznie Zivec.

12 min. Niepewna interwencja Kryczki. Kolejny rzut rożny dla Piasta.

11 min. Kryczka obronił mocne uderzenie Pietrowskiego i wybił piłkę na rzut rożny.

9 min. Faul Rogalskiego na Bukacie.

7 min. Niecelny strzał Gojki.

6 min. Pierwszy rzut rożny w tym meczu. Od narożnika boiska rozpoczną gospodarze.

5 min. Dobre zachowanie Pietrowskiego w defensywie. Obrońca Piasta przeciął dośrodkowanie rywali.

3 min. Kryczka pewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu Mraza.

3 min. Wlazło zagrywa piłkę ręką. Piast od rzutu wolnego.

1 min. Mecz właśnie się rozpoczął. Przy piłce gospodarze.

0 min. Pierwszy gwizdek punktualnie o 18:00.

0 min. Mecz poprowadzi Paweł Raczkowski z Warszawy.

0 min. Witamy i zapraszamy na spotkanie 36. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Piast Gliwice zmierzy się przed własną publicznością z Wisłą Płock.
Piast Gliwice: Szmatuła (46. Rusov) - Pietrowski, Sedlar, Hebert, Mraz - Bukata, Murawski - Gojko (75. Szeliga), Zivec - Jankowski (82. Dziczek), Sekulski.
Wisła Płock: Kryczka - Szymiński, Sielewski, Byrtek, Stępiński - Wlazło, Rogalski (75. Popiela) - Stefańczyk (46. Kante), Merebaszwili (69. Kieplin), Reca - Piątkowski.
Piast Gliwice:
82. minuta: wszedł Dziczek - zszedł Jankowski
75. minuta: wszedł Szeliga - zszedł Gojko
46. minuta: wszedł Rusov - zszedł Szmatuła

Wisła Płock:
75. minuta: wszedł Popiela - zszedł Rogalski
69. minuta: wszedł Kieplin - zszedł Merebaszwili
46. minuta: wszedł Kante - zszedł Stefańczyk

68. minuta: Sedlar
62. minuta: Hebert

25. minuta: Szymiński
21. minuta: Byrtek

89. minuta: Kante

80 min - GOOOOOOOOOL! Jankowski dopadł do odbitej piłki i mocno uderzył na bramkę. Kryczka bez szans. 4-0!

71 min - GOOOOOOOL! Martin Bukata uderzył z dystansu i nie dał szans bramkarzowi Wisły! 3-0!

65 min - GOOOOOOOOL! Piast podwyższa prowadzenie! Patrik Mraz dograł do Macieja Jankowskiego, który oddał mocny strzał lewą nogą i pokonał bramkarza gości! 2-0!

49 min - GOOOOOOL! Sasa Zivec uderzył zza pole karnego i pokonał Kryczkę! 1:0 dla Piasta!