Cracovia
2
0
Ekstraklasa | 27. 05. 2017 | początek godz.: 18

90 min. Koniec meczu. Śląsk pokonał Cracovie 2-0 i zapewnił sobie utrzymanie w LOTTO Ekstraklasie. Dziękujemy za uwagę.

90 min. Rzut rożny dla Cracovii.

90 min. Trzy minuty dłużej potrwa druga część meczu.

90 min. Zmiana w zespole Śląska: Zwoliński zastępuje Bilińskiego.

88 min. Zmiana w zespole Śląska: Stjepanovic zastępuje Madeja.

87 min. Kovacevic trafił w mur.

86 min. Faulowany był Morioka, Śląsk będzie miał rzut wolny.

84 min. Żółtą kartkę otrzymuje Budziński.

83 min. Rzut rożny dla Cracovii.

81 min. Morioka uderzył obok bramki.

79 min. Rzut wolny dla Cracovii.

77 min. Zbyt głęboko dośrodkowywał Brzyski.

76 min. Zmiana w zespole Cracovii: Adamczyk zastępuje Jendriska.

74 min. Rzut rożny dla Śląska.

73 min. Żółtą kartkę otrzymuje Jendrisek.

72 min. Zmiana w zespole Śląska: Lewandowski zastępuje Augusto.

70 min. Budziński trafił w mur.

69 min. Śląsk będzie miał okazję z rzutu wolnego.

68 min. Żółtą kartkę otrzymuje Piątek.

67 min. Żółtą kartkę otrzymuje Kovacevic.

66 min. Pawełek chwycił piłkę po wrzutce Vestenickiego.

64 min. Żółtą kartkę otrzymuje Wołąkiewicz.

63 min. Znakomita parada Pawełka! Po strzale Piątka piłka trafiła w słupek, dobijał Jendrisek, jednak w znakomitym stylu bramkarz Śląska zdołał obronić piłkę.

62 min. Zmiana w zespole Cracovii: Vestenicky zastępuje Stebleckiego.

60 min. Żółtą kartkę otrzymuje Augusto.

58 min. Celny strzał Budzińskiego.

57 min. Dobrze w defensywie zachował się Augusto.

55 min. Cracovia nie potrafi stworzyć sobie dogodnej sytuacji.

53 min. Cracovia ruszyła z kontratakiem, jednak Dąbrowski nie zdołał wykreować sytuacji bramkowej.

52 min. Rzut rożny dla Śląska.

51 min. Cracovia w ataku pozycyjnym.

50 min. Rzut rożny dla Cracovii.

48 min. Po uderzeniu z rzutu wolnego zawodnika Śląska, piłka poleciała obok bramki.

46 min. Zaczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Śląsk prowadzi 2-0.

45 min. Dwie minuty dłużej potrwa pierwsza część meczu.

44 min. Engels ruszył prawą stroną, Dąbrowski poradził sobie w defensywnej akcji.

42 min. Pawełek odbił piłkę po uderzeniu Piątka.

41 min. Faulowany był zawodnik Śląska, będzie rzut wolny.

39 min. Cracovia będzie miała okazję na dośrodkowanie z rzutu wolnego.

37 min. Rzut wolny dla Śląska.

35 min. GOOOOOL! Śląsk zdobywa bramkę. Madej zagrał do Morioki, ten zwiódł defensora Cracovii i podwyższył prowadzenie swojej drużyny.

33 min. Świetna akcja Stebleckiego, który ograł rywala, zagrał w pole karne, jednak tam świetnie ustawiony był Augusto.

31 min. Celny strzał Engelsa, Sandomierski pewnie chwycił piłkę.

30 min. Cracovia wciąż częściej utrzymuje się przy piłce.

28 min. Pich zagrał do Morioki, ten znalazł się w świetnej sytuacji, jednak uderzył w bramkarza.

27 min. Zmiana w zespole Cracovii: Brzyski zastępuje Wójcickiego.

26 min. Wójcicki nie będzie w stanie kontynuować gry.

25 min. Śląsk rozpocznie grę od własnej bramki.

23 min. Mecz toczy się w dość wolnym tempie, Cracovia utrzymuje się przy piłce, jednak Śląsk stwarza sobie dogodniejsze sytuacje.

21 min. Wójcicki poza boiskiem.

19 min. Świetnie w defensywie zachował się Celeban, który udaną główką uprzedził jednego z zawodników Cracovii.

17 min. Śląsk cofnął się na własną połowę.

15 min. Cracovia dąży do wyrównania.

13 min. GOOOOL! Śląsk zdobywa bramkę. Morioka świetnym podaniem uruchomił Dankowskiego, ten zagrał w pole karne do Bilińskiego, który sprytnym strzałem dał prowadzenie swojej drużynie.

12 min. Śląsk poradził sobie w defensywie.

11 min. Rzut rożny dla Cracovii.

9 min. Jendrisek zbyt długo zwlekał ze strzałem na bramkę Śląska, w końcu został zblokowany.

7 min. Budziński uderzył obok bramki Śląska.

5 min. Jak do tej pory żadna z drużyn nie potrafiła stworzyć sobie dogodnej okazji bramkowej.

3 min. Sandomierski przejął piłkę po dośrodkowaniu.

2 min. Rzut wolny dla Cracovii.

1 min. Zaczynamy.

0 min. Witamy i zapraszamy na mecz 36. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym - w fazie spadkowej - Śląsk zagra z Cracovią.
Śląsk Wrocław: Pawełek - Dankowski, Celeban, Pawelec, Augusto - Kovacevic, Madej, Engels, Morioka, Pich - Biliński
Cracovia: Sandomierski - Wójcicki, Wołąkiewicz, Polczak, Jaroszyński - Steblecki, Dąbrowski, Budziński, Szczepaniak, Jendrisek - Piątek
Śląsk Wrocław:
90. minuta: wszedł Zwoliński - zszedł Biliński
88. minuta: wszedł Stjepanovic - zszedł Madej
72. minuta: wszedł Lewandowski - zszedł Augusto

Cracovia:
76. minuta: wszedł Adamczyk - zszedł Jendrisek
62. minuta: wszedł Vestenicky - zszedł Steblecki
27. minuta: wszedł Brzyski - zszedł Wójcicki

67. minuta: Kovacevic
60. minuta: Augusto

Cracovia:
84. minuta: Budziński
73. minuta: Jendrisek
68. minuta: Piątek
64. minuta: Wołąkiewicz

Cracovia:

35 min -GOOOOOL! Śląsk zdobywa bramkę. Madej zagrał do Morioki, ten zwiódł defensora Cracovii i podwyższył prowadzenie swojej drużyny.

13 min -GOOOOL! Śląsk zdobywa bramkę. Morioka świetnym podaniem uruchomił Dankowskiego, ten zagrał w pole karne do Bilińskiego, który sprytnym strzałem dał prowadzenie swojej drużynie.