16. Sheridan, 34. Sheridan,
1
2
Ekstraklasa | 28. 05. 2017 | początek godz.: 18

90 min. Koniec meczu! Jagiellonia wygrała w Niecieczy 2:1 i zachowała szansę na mistrzowski tytuł!

90 min. Guti w ostatniej chwili uprzedził składającego się do strzału Kędziorę.

90 min. Sędzia doliczył aż cztery minuty.

89 min. Grzyb ukarany przez arbitra żółtą kartką.

88 min. Pleva postraszył mocno defensywę rywali. Piłka nieznacznie minęła słupek bramki strzeżonej przez Kelemena.

87 min. Dwa zablokowane uderzenia zawodników Jagiellonii. Najpierw skutecznie powstrzymany był Czernych, a potem Świderski.

86 min. Kelemen zwlekał z wybiciem piłki i arbiter upomniał słownie bramkarza zespołu z Podlasia.

84 min. Szymański ostro potraktowany przez rywala. Rzut wolny dla Jagiellonii.

83 min. Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. Wróbel zastąpił Gutkovskisa.

81 min. Jagiellonia spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie. Gutkovskis faulował Cernycha. Rzut wolny dla przyjezdnych.

79 min. Kędziora spróbował szczęścia z dystansu, ale pomylił się nieznacznie.

77 min. Ostatnia korekta w składzie trenera Probierza. Szymański zastąpił Wasiljewa.

76 min. Druga zmiana w drużynie gości. Chomczenowski za Novikovasa.

72 min. Rzut karny dla gospodarzy! Kelemen obronił jednak uderzenie Kupczaka z "jedenastki"!

70 min. GOOOOL!!! Kapitalne uderzenie Jovanovica z dystansu i piłka wylądowała w samym okienku bramki zespołu z Podlasia. 1:2!!!

66 min. Kelemen bez większych kłopotów obronił płaski strzał z dystansu Jovanovica.

64 min. Druga zmiana w drużynie gospodarzy. Kędziora za Nowaka.

62 min. Ciekawa walka o piłkę Ziajki i Novikovasa. Górą zawodnik gospodarzy.

60 min. Misak powstrzymał skutecznie skutecznie szarżę Frankowskiego.

58 min. Jovanovic znów ostro potraktował Cernycha. Arbiter po raz drugi nie upomniał jednak kartką krewkiego piłkarza gospodarzy.

55 min. Pierwsza korekta w ekipie przyjezdnych. Świderski za Sheridana.

54 min. Tomasik nie zrozumiał intencji Wasiljewa i goście stracili dobrą okazję na podwyższenie wyniku.

52 min. Pierwsza korekta w drużynie gospodarzy. Pleva zastąpił Osyrę.

51 min. Szymonowicz świetnie powstrzymał groźną akcję gospodarzy lewą stroną boiska.

49 min. Efektowna indywidualna akcja Cernycha zakończona strzałem, ale Pilarz był na posterunku.

48 min. Korner dla gości. Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy i niecelne uderzenie głową Sheridana.

46 min. Początek drugiej połowy. Obie drużyny bez zmian.

45 min. Koniec pierwszej połowy! Jagiellonia prowadzi w Niecieczy 2:0!

45 min. Gutkovskis jako pierwszy w tym meczu został ukarany przez arbitra żółtą kartką.

44 min. Pilarz nie miał kłopotów z interwencją po uderzeniu z dystansu Novikovasa.

43 min. Dośrodkowanie Grzyba w pole karne gospodarzy i udana interwencja defensorów "Słoników".

42 min. Misak dostał od Stefanika świetne podanie w pole karne, ale uderzył zbyt słabo, aby zaskoczyć Kelemena.

40 min. Góralski uderzył głową na bramkę gospodarzy po rzucie rożnym, jednak Pilarz nie dał się zaskoczyć.

39 min. Osyra wyraźnie sfaulował Sheridana, ale wykłócał się z arbitrem o jego decyzję. Jakubik nie zdecydował się jeszcze pokazać żółtej kartki.

38 min. Cernych mocno ucierpiał po starciu z Jovanovicem. Litwin długo nie podnosił się z murawy.

36 min. Jovanović groźnie dośrodkował w pole karne przyjezdnych, ale celnego strzału na bramkę rywali nie zdołał oddać Nowak.

34 min. GOOOOL!!! Novikovas znalazł kapitalnym zagraniem Frankowskiego, ten wbiegł z piłką w pole karne i podał do Sheridana, który z bliska podwyższył na 0:2!!!

32 min. Pilarz był na posterunku po próbie z woleja Cernycha. Ładny strzał Litwina.

30 min. Kompletnie nieudane uderzenie z dystansu Babiarza. Od bramki Kelemen.

28 min. Korner dla gospodarzy i nieudane dośrodkowanie w pole karne przyjezdnych. Jagiellonia spokojnie wyprowadziła piłkę do środkowej strefy boiska.

25 min. Kolejna zmarnowana szansa Sheridana. Irlandczyk za długo zwlekał z decyzją o uderzeniu.

23 min. Kelemen z trudem obronił groźny strzał Gutkovskisa.

22 min. Novikovas także spróbował szczęścia uderzeniem zza linii pola karnego, ale również bez powodzenia.

20 min. Kolejne uderzenie z dystansu Góralskiego. Osyra w odpowiednim momencie zablokował jednak próbę pomocnika gości.

18 min. Kolejna groźna akcja przyjezdnych. Sheridan był w znakomitej sytuacji, ale pogubił się w decydującej chwili.

16 min. GOOOOOOL!!! Strzał z dystansu Cernycha i piłka odbita od nóg Sheridana kompletnie zmyliła bezradnego Pilarza. 0:1!!!

15 min. Dawid Nowak złapany na spalonym.

14 min. Cernych ostro potraktował Fryca i zawodnik gospodarzy potrzebował trochę czasu, aby dojść do siebie.

12 min. Sheridan walczył twardo z defensorami zespołu z Małopolski, ale ostatecznie piłka wylądowała w rękawicach Pilarza.

10 min. Długie zagranie w stronę Nowaka, jednak napastnik gospodarzy nie zdołał przejąć futbolówki.

9 min. Góralski spróbował szczęścia z dystansu, ale bez powodzenia.

7 min. Słaby początek Novikovasa. Tym razem mało precyzyjne dośrodkowanie w pole karne gospodarzy.

6 min. Świetne zagranie Sheridana w pole karne rywali, ale w decydującym momencie źle przyjął piłkę Novikovas. Zmarnowana szansa gości.

4 min. Gutkovskis odważnie dryblował pod własnym polem karnym i nie pogubił się w najważniejszej chwili, wywalczając wrzut z autu.

3 min. Sheridan zgrał piłkę głową w pole karne, ale tam Czernych został zablokowany przez obrońców gospodarzy.

1 min. Początek meczu w Niecieczy!

0 min. Witamy w relacji ze spotkania w Niecieczy! Czy Jagiellonia podtrzyma szansę na mistrzowski tytuł? Czy Słoniki stać na niespodziankę? Zapraszamy!
Termalica Bruk-Bet Nieciecza: Pilarz - Fryc, Kupczak, Osyra (52 Pleva), Ziajka - Babiarz, Jovanović - Misak, Stefanik, Nowak (64 Kędziora) – Gutkovskis (83 Wróbel).
Jagiellonia Białystok: Kelemen - Frankowski, Szymonowicz, Guti Tomelin, Tomasik - Góralski, Grzyb - Novikovas (76 Chomczenowski), Wassiljew (77 Szymański), Cernych - Sheridan (55 Świderski).
Termalica Bruk-Bet Nieciecza:
83. minuta: wszedł Wróbel - zszedł Gutkovskis
64. minuta: wszedł Kędziora - zszedł Nowak
52. minuta: wszedł Pleva - zszedł Osyra

Jagiellonia Białystok:
77. minuta: wszedł Szymański - zszedł Wasiljew
76. minuta: wszedł Chomczenowski - zszedł Novikovas
55. minuta: wszedł Świderski - zszedł Sheridan

45. minuta: Gutkovskis

89. minuta: Grzyb

70 min - GOOOOL!!! Kapitalne uderzenie Jovanovica z dystansu i piłka wylądowała w samym okienku bramki zespołu z Podlasia. 1:2!!!

34 min - GOOOOL!!! Novikovas znalazł kapitalnym zagraniem Frankowskiego, ten wbiegł z piłką w pole karne i podał do Sheridana, który z bliska podwyższył na 0:2!!!

16 min -GOOOOOOL!!! Strzał z dystansu Cernycha i piłka odbita od nóg Sheridana kompletnie zmyliła bezradnego Pilarza. 0:1!!!