27. Boguski,
2
1
Ekstraklasa | 28. 05. 2017 | początek godz.: 18

90 min. Koniec meczu. Lech pokonał Wisłę 2-1. Wszyscy faworyci wygrywali, zatem ostatnia kolejka LOTTO Ekstraklasy zapowiada się niezwykle emocjonująco. Dziękujemy za uwagę.

90 min. Słupek po uderzeniu Boguskiego!

90 min. Spicic uderzył obok bramki.

90 min. Żółtą kartkę otrzymuje Gonzalez.

90 min. Pięć minut dłużej potrwa druga część meczu.

89 min. Strzał Robaka został zblokowany.

87 min. Rzut rożny dla Lecha.

86 min. Wisła wznowi grę od bramki.

84 min. Świetnie w defensywie zachował się Gonzalez.

82 min. Bednarek wybił piłkę po dośrodkowaniu Bartosza z prawej strony boiska.

81 min. Niecelnie główkował Robak, Wisła wznowi grę od bramki.

80 min. Rzut rożny dla Lecha.

79 min. Wisła utrzymuje się na połowie lechitów.

78 min. Zmiana w zespole Lecha: Robak zastępuje Kownackiego.

76 min. Zmiana w zespole Wisły: Brożek zastępuje Ondraska.

74 min. Żółtą kartkę otrzymuje Głowacki.

73 min. Po strzale Stilicia z rzutu wolnego piłka trafiła w słupek!

72 min. Wisła będzie miała okazję z rzutu wolnego.

71 min. Po dośrodkowaniu Spicicia, Bartosz w świetnej sytuacji nie trafił w piłkę.

69 min. Zmiana w zespole Wisły: Bartosz zastępuje Małeckiego.

68 min. Ondrasek nie zdążył do zagrania Brleka.

67 min. Majewski uderzył mocno, jednak niecelnie.

66 min. Zbyt głębokie dośrodkowanie Kostevycha.

65 min. Dośrodkowanie Makuszewskiego wybił defensor Wisły.

63 min. Zmiana w zespole Wisły: Stilic zastępuje Uryge.

62 min. Kownacki uderzył ponad bramką.

61 min. Putnocky wyłapał dośrodkowanie Boguskiego.

60 min. Rzut rożny dla Lecha.

59 min. Lechici pozwalają rozgrywać piłkę Wiślakom.

57 min. Zmiana w zespole Lecha: Trałka zastępuje Gajosa.

55 min. Lech wznowi grę od bramki.

53 min. Urazu doznał Llonch.

52 min. Nieudany strzał Urygi.

50 min. Wisła atakuje.

48 min. Celny strzał Boguskiego, Putnocky obronił piłkę.

47 min. Zmiana w zespole Lecha: Lasse Nielsen zastępuje Wilusza.

46 min. Zaczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Lech prowadzi z Wisłą 2-1.

45 min. Lech będzie miał dobrą okazję z rzutu wolnego.

45 min. Dwie minuty dłużej potrwa pierwsza część meczu.

43 min. Żółtą kartkę otrzymuje Bartkowski.

42 min. Rzut wolny dla Wisły.

40 min. Makuszewski z za pola karnego, broni Załuska.

38 min. Jevtic uderzył z dystansu, jednak niedokładnie.

37 min. Nieporozumienie Bednarka z Putnockym, znakomitą okazję miał Boguski, jednak uderzył niecelnie.

35 min. Jevtic uderzył niecelnie.

34 min. Żółtą kartkę otrzymuje Spicic.

33 min. Rzut rożny dla Wisły.

31 min. "Biała gwiazda" w ataku pozycyjnym.

29 min. Rzut wolny dla Wisły.

27 min. GOOOOL! Wisła zdobywa bramkę. Ależ sytuacja, Załuska mocnym wybiciem zagrał pod pole karne Lecha, Putnocky wyszedł z bramki, jednak minął się z piłką i Boguski zdobył bramkę.

26 min. Załuska broni strzał jednego z lechitów.

25 min. Rzut rożny dla Lecha.

23 min. Na spalonym był Llonch.

21 min. GOOOOOL! Lech zdobywa bramkę. Błąd Głowackiego, który zbyt lekko zagrał do Załuski, piłkę przejął Makuszewski, minął bramkarza Wisły i podwyższył prowadzenie.

19 min. Faul Brleka, rzut wolny dla Lecha.

17 min. Zawodnicy Wisły kreują sobie sytuację, jak na razie Lech nie osiągnął przewagi.

15 min. Faul Wilusza, rzut wolny dla Wisły.

14 min. Udanie w defensywie zachował się Bednarek.

12 min. Wisła wznowi grę od rzutu wolnego.

10 min. GOOOOOL! Lech zdobywa bramkę. Kownacki zagrał do Majewskiego, który minął rywala i precyzyjnym strzałem dał prowadzenie swojej drużynie.

9 min. Majewski uderzył na bramkę Wisły, jednak Załuska obronił piłkę.

8 min. Brlek uderzył niecelnie.

7 min. Dobra akcja Wisły zakończona strzałem Małeckiego, Putnocky odbił piłkę.

6 min. Dośrodkowanie Majewskiego było dobre, jednak żaden z partnerów nie zdołał uderzyć na bramkę Wisły.

5 min. Rzut rożny dla Lecha.

4 min. Lechici poradzili sobie w defensywie.

3 min. Wisła będzie miała okazję z rzutu wolnego.

2 min. Lech od początku stara się atakować.

1 min. Zaczynamy.

0 min. Witamy i zapraszamy na kolejny mecz 36. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym - w fazie mistrzowskiej - Lech zagra z Wisłą.
Lech Poznań: Putnocky - Kostevych, Wilusz, Bednarek, Kędziora - Gajos, Aziz Tetteh, Jevtic, Majewski, Makuszewski - Kownacki
Wisła Kraków: Załuska - Bartkowski, Gonzalez, Głowacki, Spicic - Brlek, Uryga, Llonch, Boguski, Małecki - Ondrasek
Lech Poznań:
78. minuta: wszedł Robak - zszedł Kownacki
57. minuta: wszedł Trałka - zszedł Gajos
47. minuta: wszedł Lasse Nielsen - zszedł Wilusz

Wisła Kraków:
76. minuta: wszedł Brożek - zszedł Ondrasek
69. minuta: wszedł Bartosz - zszedł Małecki
63. minuta: wszedł Stilic - zszedł Uryga

90. minuta: Gonzalez
74. minuta: Głowacki
43. minuta: Bartkowski
34. minuta: Spicic

21 min -GOOOOOL! Lech zdobywa bramkę. Błąd Głowackiego, który zbyt lekko zagrał do Załuski, piłkę przejął Makuszewski, minął bramkarza Wisły i podwyższył prowadzenie.

10 min -GOOOOOL! Lech zdobywa bramkę. Kownacki zagrał do Majewskiego, który minął rywala i precyzyjnym strzałem dał prowadzenie swojej drużynie.

27 min -GOOOOL! Wisła zdobywa bramkę. Ależ sytuacja, Załuska mocnym wybiciem zagrał pod pole karne Lecha, Putnocky wyszedł z bramki, jednak minął się z piłką i Boguski zdobył bramkę.