35. Nagy,
0
1
Ekstraklasa | 28. 05. 2017 | początek godz.: 18

90 min. Koniec mecz. Legia wygrała w Kielcach 1:0.

90 min. Siędzący na ławce rezerwowych Abalo został ukarany żółtą kartką.

90 min. Malarz ukarany żółtą kartką.

90 min. Sędzia doliczył cztery minuty.

90 min. Borjan ukarany żółtą kartką.

90 min. Ostatnia zmiana w drużynie Legii. Rzeżniczak za Guilherme.

87 min. Hlousek faulowany przez Kiełba.

86 min. Kiełb ukarany żółtą kartką.

85 min. Mrozik ukarany żółtą kartką.

83 min. Borjan broni strzał Hamalainena.

80 min. Zmiana w Legii. Nagy siada na ławce, a w jego miejsce wchodzi Chima Chukwu.

76 min. Rymaniak udrrzył głową, ale nad bramką.

75 min. Mocne uderzenie Kiełba, jednak Malarz popisał się skuteczną interwencją. Rzut rożny.

75 min. Roszada w Legii. Hamalainen za Radovicia.

74 min. Ostatnia zmiana w Koronie. Kotarzewski za Aankoura.

73 min. Nagy uderzył zza pola karnego, ale trafił w słupek.

72 min. Niecelne uderzenie Radovicia. Borjan od bramki.

69 min. Odjidja-Ofoe faulowany przy linii bocznej. Legia będzie miała okazję do dośrodkowania.

68 min. Nagy faulowany przez Możdżenia.

67 min. Niecelne uderzenie Markovicia zza pola karnego.

67 min. Guilherme złapany na spalonym.

65 min. Rzut rożny dla Korony.

62 min. Radović faulowany w środkowej strefie boiska.

60 min. Borjan obronił mocne uderzenie Brozia.

59 min. Rzut rożny dla Korony.

57 min. Radović złapany na spalonym.

55 min. Druga zmiana w Koronie. Marković za Górskiego.

54 min. Zablokowane zagranie Kiełba - rzut rożny.

54 min. Guilherme dograł w pole karne, ale piłkę zgarnęli obrońcy Korony.

51 min. Rymaniak ukarany żółtą kartką.

49 min. Odjidja-Ofoe za mocno do Moulina.

48 min. Piłka w rękach Borjana po strzale Radovicia.

47 min. Szybka akcja Legii - Odjidja-Ofoe do Radovicia, ale ten uderzył obok bramki.

46 min. Druga połowa właśnie się rozpoczęła.

46 min. Zmiana w drużynie Korony. Mrozik za Kallaste.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Do Kielc wracamy za kwadrans.

45 min. Sędzia doliczył jedną minutę.

45 min. Zablokowany strzał Możdżenia. Rzut rożny.

43 min. Nagy złapany na spalonym.

41 min. Guilherme źle trafił w piłkę. Borjan rozpocznie od bramki.

40 min. Nagy ukarany żółtą kartką.

35 min. GOOOOOOOOL! Nagy wbiegł w pole karne i oddał strzał, z którym nie poradził sobie Borjan. 0:1.

33 min. Legia rozpocznie od narożnika boiska.

31 min. Moulin został faulowany przez Kallaste.

30 min. Kwiecień ukarany żółtą kartką.

28 min. Guilherme stanął przed szansą pokonania Borjana, ale trafił w słupek.

26 min. Grzelak ukarany żółtą kartką.

22 min. Szybka kontra Legii zakończona strzałem Moulina. Skuteczną interwencją popisał się jednak Borjan.

20 min. Rzut rożny dla Korony.

19 min. Piłka w rękach Borjana po dośrodkowaniu Moulina.

16 min. Niecelne uderzenie Możdżenia.

15 min. Złe zagranie do Górskiego. Malarz od bramki.

13 min. Piłka w siatce, ale arbiter dopatrzył się przewinienia. Bramka nie została uznana. Legia od rzutu wolnego.

12 min. Palanca zbiegł ze skraju pola karnego i oddał strzał, ale nie trafił w światło bramki.

12 min. Odjidja-Ofoe faulowany przy linii bocznej boiska.

11 min. Broź ukarany żółtą kartką.

10 min. Kopczyński zatrzymał atakującego Aankoura.

9 min. Kallaste faulowany w środkowej strefie boiska.

7 min. Dobra akcja Korony. Rymaniak w pole karne, niepewna interwencja Malarza, ale Palanca uderzył obok bramki.

5 min. Hlousek nie dobiegł do zagranej piłki. Korona zza linii bocznej.

3 min. Broż wygrał pojedynek główkowy we własnym polu karnym.

2 min. Piłka w rękach Borjana po dośrodkowaniu Radovicia.

1 min. Mecz właśnie się rozpoczął.

0 min. Witamy i zapraszamy na relację live ze spotkania 36. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Korona Kielce zmierzy się na własnym stadionie z Legią Warszawa.
Korona Kielce: Borjan - Rymaniak, Kwiecień, Grzelak, Kallaste (46. Mrozik) - Możdżeń, Żubrowski - Aankour (74. Kotarzewski), Palanca, Kiełb - Górski (55. Marković).
Legia Warszawa: Malarz - Jędrzejczyk, M. Dąbrowski, Pazdan, Hlousek - Moulin, Kopczyński - Guilherme (90. Rzeźniczak), Odjidja-Ofoe, D. Nagy (80. Chima Chukwu) - Radović (75. Hamalainen).
Korona Kielce:
74. minuta: wszedł Kotarzewski - zszedł Aankour
55. minuta: wszedł Marković - zszedł Górski
46. minuta: wszedł Mrozik - zszedł Kallaste

Legia Warszawa:
90. minuta: wszedł Rzeźniczak - zszedł Guilherme
80. minuta: wszedł Chima Chukwu - zszedł Nagy
75. minuta: wszedł Hamalainen - zszedł Radović

90. minuta: Abalo
90. minuta: Borjan
86. minuta: Kiełb
85. minuta: Mrozik
51. minuta: Rymaniak
30. minuta: Kwiecień
26. minuta: Grzelak

90. minuta: Malarz
40. minuta: Nagy
11. minuta: Broź

35 min - GOOOOOOOOL! Nagy wbiegł w pole karne i oddał strzał, z którym nie poradził sobie Borjan. 0:1.