20. Marco Paixao, 33. Marco Paixao, 70. Marco Paixao-karny, 80. Piotr Wiśniewski ,
Pogoń Szczecin
4
0
Ekstraklasa | 28. 05. 2017 | początek godz.: 18

90 min. Koniec spotkania! Lechia Gdańsk wygrywa z Pogonią Szczecin 4:0.

90 min. Strzał z dystansu w wykonaniu Korta, bardzo niecelny.

89 min. Sędzia przedłuży to spotkanie o trzy minuty.

87 min. Groźny strzał Drygasa, ale bardzo dobrą interwencją popisał się Bąk.

86 min. Rzut rożny dla Pogoni Szczecin.

83 min. Zmiana w Lechii, Bąk zastąpił Kuciaka.

82 min. Wiśniewski został ukarany żółtą kartką.

81 min. Zmiana w Pogoni, Listkowski opuścił boisko, pojawił się na nim Kowalczyk.

80 min. GOOOL! Lechia Gdańsk zdobywa bramkę! Krasic dośrodkowywał z rzutu rożnego, Vitoria zagrał piłkę przed bramkę, a Piotr Wiśniewski strzałem głową pokonał bramkarza Pogoni.

77 min. Zmiana w Lechii, w miejsce Peszki zameldował się Wiśniewski.

75 min. Szykuje się kolejna zmiana w Lechii, na placu gry prawdopodobnie pojawi się Wiśniewski.

73 min. Dośrodkowanie Niepsuja, dobrze w tej sytuacji zachował się Maloca, który oddalił zagrożenie od własnej bramki.

72 min. Pierwsza zmiana w Lechii, Flavio Paixao zmienił Wolskiego.

70 min. GOOOL! Lechia Gdańsk zdobywa bramkę! Sędzia spotkania podyktował rzut karny dla Lechii za zagranie ręką Jarosława Fojuta. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Marco Paixao i pewnym strzałem zamienił karnego na gola.

69 min. Rzut karny dla Lechii! Fojut zagrał piłkę ręką.

67 min. Od kilku chwil gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

64 min. Bardzo niecelny strzał w wykonaniu Murawskiego.

63 min. Kolejna zmiana w Pogoni, Matynia zastąpił Rudola.

61 min. Pierwsza zmiana w Pogoni, w miejsce Tsintsadze pojawił się Kort.

60 min. Mocny strzał z dystansu Gyurcso, piłkę pewnie wyłapał Kuciak.

58 min. Futbolówkę po podaniu Gyurcso przejął Nunes.

56 min. Delew uderzał piłkę z rzutu wolnego, bez zagrożenia pod bramką Lechii.

55 min. Listkowski ucierpiał w starciu z rywalem i mamy przerwę w grze.

53 min. Vitoria został ukarany żółtą kartką.

51 min. Zagranie Delewa do Listkowskiego, jednak ten nie zdołał dopaść do piłki.

49 min. Niedokładne zagranie Peszko do Wolskiego, futbolówkę przechwycili rywale.

48 min. Zbyt mocne dośrodkowanie w kierunku Gyurcso i piłka opuszcza boisko.

46 min. Trenerzy obu drużyn w przerwie nie dokonali żadnych zmian.

46 min. Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

45 min. Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Lechia prowadzi z Pogonią 2:0

43 min. Strzał Gyurcso na bramkę Lechii, futbolówka powędrowała nad poprzeczką.

40 min. Niedokładne dośrodkowanie Sławczewa do Marco Paixao.

38 min. Peszko uderzał z ostrego kąta z lewej strony, ale trafił w boczną siatkę.

36 min. Przewaga gdańszczan na boisku jest coraz bardziej widoczna.

33 min. GOOOL! Lechia Gdańsk zdobywa bramkę! Wolski zagrał przed bramkę, gdzie na piątym metrze najszybszy był Marco Paixao, który dołożył nogę i wpakował futbolówkę do siatki.

30 min. Haraslin wpadł z piłką w pole karne Pogoni, ale ostatecznie stracił futbolówkę.

28 min. Przy piłce zdecydowanie częściej utrzymują się gospodarze.

26 min. Rzut rożny dla gospodarzy, znów uderzał Wolski, jednak piłkę wybili obrońcy Pogoni.

25 min. Rzut wolny dla Lechii, Wolski uderzał bezpośrednio na bramkę, ale Słowik obronił.

24 min. Niedokładne podanie Wolskiego do Paixao.

23 min. Borysiuk został ukarany żółtą kartką.

21 min. Rzut rożny dla Pogoni Szczecin, piłkę z narożnika boiska uderzał Delew.

20 min. GOOOL! Lechia Gdańsk zdobywa bramkę! Rafał Wolski dośrodkowywał z rzutu rożnego, do piłki dopadł Marco Paixao, który strzałem głową pokonał golkipera rywali.

17 min. Rudol został ukarany żółtą kartką.

15 min. Przy piłce częściej utrzymują się podopieczni Piotra Nowaka.

13 min. Rzut wolny w wykonaniu gospodarzy, bez zagrożenia pod bramką Pogoni.

11 min. Tsintsadze został ukarany żółtą kartką.

10 min. Drygas nieprzepisowo zatrzymywał Haraslina.

9 min. Niecelne dośrodkowanie Gyurcso.

8 min. Nunes za faul został ukarany żółtą kartką.

6 min. Groźny strzał Marco Paixao, ale piłka powędrowała tuż nad poprzeczką.

4 min. Żadna ze stron nie stworzyła jeszcze groźnej sytuacji w tym spotkaniu.

3 min. Zagranie Fojuta do Murawskiego, jednak gracza Pogoni uprzedził jeden z piłkarzy Lechii.

2 min. Gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę w środkowej strefie boiska.

1 min. Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

0 min. Sędzią tego spotkania będzie Piotr Lasyk z Bytomia.

0 min. Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu 36. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Lechia Gdańsk zagra z Pogonią Szczecin.
Lechia Gdańsk: Kuciak - Maloca, Nunes, Vitoria, Sławczew - Peszko, Haraslin - Borysiuk, Krasić, Wolski - M. Paixao.
Pogoń Szczecin: Słowik - Niepsuj, Rudol, Fojut, Obst - Gyurcso, Murawski - Tsintsadze, Drygas, Delew - Listkowski.
Lechia Gdańsk:
83. minuta: wszedł Bąk - zszedł Kuciak
77. minuta: wszedł Wiśniewski - zszedł Peszko
72. minuta: wszedł Flavio Paixao - zszedł Wolski

Pogoń Szczecin:
81. minuta: wszedł Kowalczyk - zszedł Listkowski
63. minuta: wszedł Matynia - zszedł Rudol
61. minuta: wszedł Kort - zszedł Tsintsadze

82. minuta: Wiśniewski
53. minuta: Vitoria
23. minuta: Borysiuk
8. minuta: Nunes

17. minuta: Rudol
11. minuta: Tsintsadze

80 min -GOOOL! Lechia Gdańsk zdobywa bramkę! Krasic dośrodkowywał z rzutu rożnego, Vitoria zagrał piłkę przed bramkę, a Piotr Wiśniewski strzałem głową pokonał bramkarza Pogoni.

70 min -GOOOL! Lechia Gdańsk zdobywa bramkę! Sędzia spotkania podyktował rzut karny dla Lechii za zagranie ręką Jarosława Fojuta. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Marco Paixao i pewnym strzałem zamienił karnego na gola.

33 min -GOOOL! Lechia Gdańsk zdobywa bramkę! Wolski zagrał przed bramkę, gdzie na piątym metrze najszybszy był Marco Paixao, który dołożył nogę i wpakował futbolówkę do siatki.

20 min -GOOOL! Lechia Gdańsk zdobywa bramkę! Rafał Wolski dośrodkowywał z rzutu rożnego, do piłki dopadł Marco Paixao, który strzałem głową pokonał golkipera rywali.