16. Śpiączka, 43. Grzelczak,
2
2
Ekstraklasa | 02. 06. 2017 | początek godz.: 20

0 min. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze kolejne relacje.

114 min. Koniec meczu! Ruch zremisował z Górnikiem 2:2. Obie drużyny spadają z ligi. Spotkanie zostało przerwane w 57. minucie na około 20 minut ze względu na zakłócenie porządku przez kibiców. Zespół z Lubelszczyzny prowadził wtedy 2:0. Kiedy gra została wznowiona, podopieczni Franciszka Smudy znali już wyn

113 min. Strzał Araka z ostrego kąta i Małecki odbił piłkę.

112 min. Piłka w bramce gości, ale Visnakovs był na spalonym. Zbyt późno podał Arak.

110 min. Słoma zmienił Przybeckiego.

109 min. Jarecki zmienił Atoche.

107 min. Gooooooooool!!! 2:2! Krótko rozegrany rzut rożny, dośrodkowanie, zamieszanie w polu karnym i Koj z bliska lewą nogą posłał piłkę pod poprzeczkę.

107 min. Przybecki wywalczył rzut rożny.

106 min. Piłkarze Górnika Łęczna wiedzą już, że spadają z Ekstraklasy. Grają już niemrawo i bez wiary.

105 min. Śpiączka dośrodkował w pole karne, ale Grzelczak nie był w stanie sięgnąć piłki.

102 min. Gooooooooool!!! Visnakovs zupełnie niepilnowany i z pola karnego zdobył kontaktową bramkę dla gospodarzy.

102 min. Na spalonym Przybecki.

101 min. Atoche uderzył zza pola karnego. Próba była bardzo nieudana.

100 min. Jeszcze około 13 minut będzie toczyła się gra przy Cichej. To ostatnie minuty obu drużyn w Ekstraklasie.

99 min. Piesio Zmienił Hernandeza.

96 min. Mocny strzał Araka zza pola karnego i pewna obrona golkipera gości.

95 min. Arak zbyt długo trzymał piłkę i w końcu ją stracił

94 min. Tymczasem koniec meczu w Lubinie. Zagłębie przegrało z Arką 1:3, a to oznacza, że Górnik Łęczna spada razem z Ruchem Chorzów.

93 min. Po dośrodkowaniu piłka trafiła przed pole karne. Strzelił z powietrza Moneta, po którym futbolówka przeleciała ponad poprzeczką.

93 min. Przybecki wywalczył rzut rożny.

90 min. Sędzia doliczył 23 minuty. Wszystko ze względu na przerwę spowodowaną przez kibiców.

88 min. Przybecki z kilku metrów, uderzył sytuacyjnie ponad poprzeczką. Było blisko gola.

87 min. Visnakovs zmienił Trojaka.

86 min. Tymiński zmienił Drewniaka.

86 min. Niecelny strzał z dystansu Grzelczaka.

85 min. Strzał głową Przybeckiego i blisko było gola. Piłka po strzale z kilku metrów przeleciała w niewielkiej odległości słupek bramki Małeckiego.

83 min. Gerson dobrze wybił piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

83 min. Arak sfaulowany przez Gersona. Będzie rzut wolny dla Ruchu na wysokości pola karnego.

82 min. Trudno powiedzieć, ile potrwa te spotkanie, bo 82. minuta jest w tym wypadku jedynie umowna. Mecz był przerwany na około 20 minut.

81 min. Gra została wznowiona.

70 min. Sędzia na razie przerwał mecz. Trzeba poczekać, jaka będzie decyzja.

69 min. Piłkarze obu drużyn schodzą na razie do szatni.

69 min. Cały czas gra nie została wznowiona. Trudno powiedzieć, czy spotkanie będzie kontynuowane.

65 min. Cały czas gra nie została wznowiona. Trwają rozmowy sędziego z piłkarzami obu drużyn.

62 min. Ponownie race pojawiły się na murawie.

61 min. Spotkanie kolejny raz zostało przerwane.

60 min. Gra została wznowiona. Przerwa trwała około czterech minut.

57 min. Mamy przerwę w grze. Kibice rzucili na murawę race.

57 min. Drewniak sfaulowany w środku pola.

55 min. Walski uderzył z rzutu wolnego. Piłka przeleciała wysoko ponad poprzeczką.

55 min. Trojak dobrze wybił piłkę po dośrodkowaniu Drewniaka.

53 min. Walski zmienił Nowaka.

53 min. Mniej ciekawa gra po przerwie. Słabiej przede wszystkim prezentuje się Ruch.

51 min. Ładna akcja gości. Dośrodkowanie z prawej strony Bonina i strzał Śpiączki z ostrego kąta, ale Hrdlicka pewnie złapał futbolówkę.

49 min. Arka Gdynia prowadzi już w Lubinie z Zagłębiem już tylko 2:1. Piłkarze z Lubelszczyzny mogą jeszcze mieć nadzieję na utrzymanie.

48 min. Urbańczyk wślizgiem sfaulował Grzelczaka w środku pola.

48 min. Na razie gra po przerwie toczy się głownie w środku pola. Mamy sporo niedokładności z obu stron.

46 min. Początek drugiej połowy.

0 min. Piłkarze obu drużyn już na murawie. Za chwilę start drugiej odsłony.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Górnik prowadzi w Chorzowie 2:0. Jednak Arka również 2:0 prowadzi Lubinie, a to oznacza, że zespół z Lubelszczyzny spada z Ekstraklasy.

45 min. Dobra akcja indywidualna Przybeckiego, ale zabrakło dokładnego podania.

43 min. Gooooooool!!! 2:0! Hrdlicka odbił piłkę po strzale Bonina, ale przy dobitce Grzelczaka był już bez szans.

42 min. Słaby i niecelny strzał Araka z dystansu.

42 min. Helik na spalonym.

41 min. Sasin wybił piłkę głową po dośrodkowaniu Monety.

41 min. Będzie rzut wolny dla Ruchu na wysokości pola karnego.

39 min. Gerson dobrze wślizgiem wybił piłkę Przybeckiemu.

38 min. Ponownie pewnie "Niebiescy" w defensywie.

37 min. Czujni obrońcy Ruchu, ale w ataku cały czas goście i będzie kolejny korner.

37 min. Kontra Górnika i będzie korner teraz dla gości.

36 min. Dobrze wybił piłkę z własnego pola karnego Bonin.

35 min. Nowak drugi raz i ponownie trafił w mur. Drugie fatalne wykonanie rzutu wolnego przez gracza Ruchu.

34 min. Druga żółta kartka dla gości. Tym raz upominany Sasin za faul na Araku. Będzie rzut wolny dla Ruchu z około 25. metrów od bramki.

32 min. Blisko gola był Gerson. Uderzył głową, piłka odbiła się od murawy i przeleciała nad poprzeczką. Powinien był to lepiej wykończyć gracz gości.

32 min. Będzie rzut rożny dla gości.

30 min. Tymczasem w Lubinie Arka prowadzi z Zagłębiem już 2:0. Szanse Górnika na utrzymanie są coraz mniejsze.

30 min. Uderzenie z dystansu Araka i golkiper gości łapie piłkę.

29 min. Strzał Grzelczka i Hrdlicka z problemami, na raty, interweniował.

28 min. Strzał głową Helika i dobra interwencja bramkarza gości.

28 min. Będzie rzut rożny dla Górnika Łęczna.

27 min. Strzał Nowaka ale wprost w mur.

27 min. Żółta kartka dla Gersona. Będzie okazja z rzutu wolnego z około 18 metrów dla Ruchu.

26 min. Ruch w ataku pozycyjnym. Górnik czeka na własnej połowie.

23 min. Koj oddał strzał głową. Piłka przeleciała wysoko ponad poprzeczką.

22 min. Będzie rzut rożny dla RUchu po niezbyt udanym zagraniu Gersona.

21 min. "Niebiescy" zdecydowanie dłużej utrzymują się przy piłce, ale to Górnik jest na prowadzeniu.

19 min. Strzał z dystansu Urbańczyka i piłka przeleciała wysoko ponad bramką.

19 min. Arka prowadzi w Lubinie z Zagłębiem po golu Siemaszki. To oznacza, że Górnik spada z ligi.

17 min. W Lubinie Arka remisuje 0:0, a to oznacza, że Górnik w tym momencie pozostaje w Ekstraklasie.

16 min. Goooooooool!!! Górnik Łęczna prowadzi! Śpiączka po jednym podaniu Hernandeza z własnej połowy znalazł się w sytuacji sam na sam, utrzymał się na nogach i pokonał golkipera gości!

15 min. Ciekawa akcja "Niebieskich", Przybecki zagrał w pole karne, ale tam nie było żadnego z jego partnerów.

14 min. Zbyt mocne dośrodkowanie Nowaka z rzutu wolnego i pewnie piłkę złapał piłkę bramkarz przyjezdnych.

12 min. Na razie piłkarze Górnika Łęczna prezentują się słabiej, a to im powinno bardziej zależeć na zwycięstwie. W Lubinie Arka bezbramkowo remisuje z Zagłębiem, co sprawia, że zespół z Lubelszczyzny spada w tym momencie z Ekstraklasy.

11 min. Strzał Nowaka zza pola karnego i Małecki na raty musiał interweniować.

10 min. Próba Araka z dystansu z woleja, ale bez problemów golkiper przyjezdnych.

9 min. Pierwsza dobra akcja gości w tym spotkaniu. Dobra wymiana piłki, ale Śpiączka z ostrego kąta strzelił z powietrza ponad bramką.

7 min. Krótko rozegrany korner, dośrodkowanie, ale poradzili sobie obrońcy gości.

7 min. Przybecki chciał zagrać do Araka, ale piłka została zablokowana i rzut rożny dla gospodarzy.

6 min. Zablokowany strzał Monety zza pola karnego.

5 min. Zbyt mocne podanie Bonina do Matei i piłka opuściła linię boczną.

0 min. Na razie częściej przy piłce utrzymują się gospodarze. Goście na razie grają bardzo ostrożnie.

2 min. Pierwszy strzał na bramkę gości, ale uderzenie Przybeckiego głową było bardzo słabe. Małecki nie miał żadnych problemów.

1 min. Pierwsza akcja Ruchu, ale zbyt mocne podanie i aut bramkowy dla gości.

1 min. Początek meczu. Przy piłce drużyna Górnika.

0 min. Piłkarze obu drużyn już na murawie.

0 min. Natomiast ekipa z Łęcznej wygrała dwukrotnie i przegrała cztery razy. W ostatnich dwóch spotkaniach nie zdobyła ani jednego punktu.

0 min. W grupie spadkowej ekipa z Cichej nie wygrała ani razu. Zanotowała trzy porażki i trzy remisy. Stosunek bramek strzelonych i straconych w tych spotkaniach wynosi 3:14.

0 min. W fazie zasadniczej dwukrotnie lepszy okazał się Ruch. W klubie z Cichej jednak wiele się zmieniło. Przede wszystkim, w grupie spadkowej zespół prowadzi Krzysztof Warzycha, który zastąpił Waldemara Fornalika.

0 min. Spotkanie poprowadzi Jarosław Przybył z Kluczborka.

0 min. "Niebiescy" zajmują ostatnie miejsce w tabeli i nie mają już szans na utrzymanie. Natomiast zespół z Lubelszczyzny jest przedostatni i musi osiągnąć lepszy wynik niż Arka Gdynia w wyjazdowym spotkaniu z Zagłębiem Lubin, aby utrzymać się w najwyższej klasie rozgrywkowej.

0 min. Witamy i serdecznie zapraszamy na relację na żywo z meczu ostatniej kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Ruch Chorzów zmierzy się z Górnikiem Łęczna.
Ruch Chorzów: Hrdlicka - Konczkowski, Grodzicki, Helik, Koj - Trojak, Urbańczyk - Przybecki, Nowak, Moneta - Arak.
Górnik Łęczna: Małecki - Matei, Sasin, Gerson, Leandro - Atoche - Bonin, Hernandez, Drewniak, Grzelczak - Śpiączka.
Ruch Chorzów:
110. minuta: wszedł Słoma - zszedł Przybecki
87. minuta: wszedł Visnakovs - zszedł Trojak
53. minuta: wszedł Walski - zszedł Nowak

Górnik Łęczna:
109. minuta: wszedł Jarecki - zszedł Atoche
99. minuta: wszedł Piesio - zszedł Hernandez
86. minuta: wszedł Tymiński - zszedł Drewniak

27. minuta: Gerson

34. minuta: Sasin

107 min -Gooooooooool!!! 2:2! Krótko rozegrany rzut rożny, dośrodkowanie, zamieszanie w polu karnym i Koj z bliska lewą nogą posłał piłkę pod poprzeczkę.

102 min -Gooooooooool!!! Visnakovs zupełnie niepilnowany i z pola karnego zdobył kontaktową bramkę dla gospodarzy.

43 min -Gooooooool!!! 2:0! Hrdlicka odbił piłkę po strzale Bonina, ale przy dobitce Grzelczaka był już bez szans.

16 min -Goooooooool!!! Górnik Łęczna prowadzi! Śpiączka po jednym podaniu Hernandeza z własnej połowy znalazł się w sytuacji sam na sam, utrzymał się na nogach i pokonał golkipera gości!