9. Mario Engels, 58. Mario Engels, 64. Kamil Biliński,
0
3
Ekstraklasa | 02. 06. 2017 | początek godz.: 20

90 min. Koniec spotkania! Śląsk Wrocław pokonuje Wisłę Płock 3:0. Dziękujemy za uwagę.

90 min. Bardzo groźny strzał Picha, ale jeszcze lepszą interwencją popisał się Kryczka.

89 min. Ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy, Mielczarski zastąpił Kieplina.

86 min. Truskolaski uderzał z dystansu, jednak był to niecelny strzał.

85 min. Merebaszwili został ukarany żółtą kartką.

83 min. Popiela został ukarany żółtą kartką.

81 min. Truskolaski został ukarany żółtą kartką.

79 min. Strzał Piątkowskiego został zablokowany.

78 min. Zmiana w Śląsku, Zwoliński zmienił Bilińskiego.

75 min. Zmiana w Śląsku, na boisku Engelsa zastąpił Łuczak.

74 min. Zmiana w Wiśle, za Iliewa wszedł Drozdowicz.

71 min. Niecelny strzał Morioki z dystansu.

69 min. Zmiana również w Wiśle Płock, Popiela zastąpił Furmana,

67 min. Pierwsza zmiana w Śląsku, za Grajciara pojawił się Łyszczarz.

64 min. GOOOL! Śląsk Wrocław zdobywa bramkę! 29-letni napastnik oddał strzał sprzed linii pola karnego i uderzeniem w samo okienku pokonał Kryczkę.

60 min. Morioka został ukarany żółtą kartką.

58 min. GOOOL! Śląsk Wrocław zdobywa bramkę! Niemiec bardzo dobrze przyjął piłkę po zagraniu Lewandowskiego, zdecydował się na oddanie strzału i nie dał najmniejszych szans na obronę golkiperowi Wisły Płock.

55 min. To mogła być dobra akcja gospodarzy, jednak Stępiński został uprzedzony przez jednego z graczy Śląska.

52 min. Groźny strzał Furmana, Budzyński pewnie obronił.

50 min. Wrzutka Lewandowskiego, Kryczka wyłapał futbolówkę.

49 min. Niedokładne dośrodkowanie Piątkowskiego, Furman nie zdołał dopaść do piłki.

47 min. Trenerzy obu drużyn w przerwie nie dokonali żadnych zmian.

46 min. Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Śląsk prowadzi z Wisłą Płock 1:0.

43 min. Mocny strzał z dystansu Truskolaskiego, futbolówka nieznacznie minęła słupek bramki.

42 min. Rzut rożny dla gospodarzy.

40 min. Niecelny strzał Picha.

37 min. Zieliński uderzał, jednak futbolówka odbiła się od poprzeczki.

35 min. Furman zagrywał piłkę z rzutu wolnego.

32 min. Reca podawał do Piątkowskiego, który wpadł w pole karne, oddał strzał, ale tuż obok słupka.

29 min. Bardzo niecelne dośrodkowanie Bilińskiego.

27 min. Dośrodkowanie Kiełpina zostało zablokowane.

25 min. Piątkowski został złapany na spalonym.

24 min. Rzut wolny dla Śląska Wrocław.

21 min. Rzut rożny dla Śląska, piłkę głową na bramkę Wisły uderzał Pawelec.

20 min. Pich podawał do Madeja, który próbował uderzać, ale został zablokowany.

19 min. Strzał z dystansu Engelsa, piłka powędrowała jednak nad poprzeczką.

16 min. Kolejna dobra interwencja Kryczki.

13 min. Strzał Bilińskiego został zablokowany.

12 min. Iliev zagrywał w kierunku Merebaszwilego, ale futbolówkę przejęli obrońcy Śląska.

10 min. Rzut rożny dla gospodarzy, bez zagrożenia pod bramką Śląska.

9 min. GOOOL! Śląsk Wrocław zdobywa bramkę! Najpierw Biliński uderzał na bramkę Wisły, ale Kryczka obronił i wybił piłkę przed siebie. Dopadł do niej Mario Engels i tym razem pewnie pokonał golkipera rywali.

6 min. Niedokładne zagranie Kiełpina do Merebaszilego.

4 min. Częściej przy piłce utrzymują się piłkarze Śląska.

3 min. Akcja gości, ale dobrze zachował się Kryczka i wybił piłkę na aut.

2 min. Spokojny początek spotkania, gra toczy się przede wszystkim w środkowej strefie boiska.

1 min. Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

0 min. Sędzią tego spotkania będzie Łukasz Szczech z Warszawy.

0 min. Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu 37. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Wisła Płock zmierzy się ze Śląskiem Wrocław.
Wisła Płock: Kryczka - Sielewski, Stępiński, Wlazło, Kieplin - Truskolaski, Furman - Reca, Iliew, Merebaszwili - Piątkowski.
Śląsk Wrocław: Budzyński - Zieliński, Celeban, Pawelec, Lewandowski - Grajciar, Madej - Engels, Morioka, Pich - Biliński.
Wisła Płock:
89. minuta: wszedł Mielczarski - zszedł Kieplin
74. minuta: wszedł Drozdowicz - zszedł Iliew
69. minuta: wszedł Popiela - zszedł Furman

Śląsk Wrocław:
78. minuta: wszedł Zwoliński - zszedł Biliński
75. minuta: wszedł Łuczak - zszedł Engels
67. minuta: wszedł Łyszczarz - zszedł Grajciar

85. minuta: Merebaszwili
83. minuta: Popiela
81. minuta: Truskolaski

60. minuta: Morioka

64 min -GOOOL! Śląsk Wrocław zdobywa bramkę! 29-letni napastnik oddał strzał sprzed linii pola karnego i uderzeniem w samo okienku pokonał Kryczkę.

58 min -GOOOL! Śląsk Wrocław zdobywa bramkę! Niemiec bardzo dobrze przyjął piłkę po zagraniu Lewandowskiego, zdecydował się na oddanie strzału i nie dał najmniejszych szans na obronę golkiperowi Wisły Płock.

9 min -GOOOL! Śląsk Wrocław zdobywa bramkę! Najpierw Biliński uderzał na bramkę Wisły, ale Kryczka obronił i wybił piłkę przed siebie. Dopadł do niej Mario Engels i tym razem pewnie pokonał golkipera rywali.