19. Siemaszko, 29. Formella, 75. Warcholak,
1
3
Ekstraklasa | 02. 06. 2017 | początek godz.: 20

93 min. Koniec meczu. Arka zapewniła sobie utrzymanie w lidze.

91 min. Sędzia doliczył 180 sekund do 2. połowy.

90 min. Nalepa zmienił Marciniaka.

86 min. Sobieraj ukarany za brzydki faul

83 min. Formella zmieniony przez Bożoka.

82 min. Uderzenie głową Janoszki, ale niecelne.

80 min. Korner dla gospodarzy bez większego zagrożenia pod bramką Arki.

79 min. Świetnie uderzenie z rzutu wolnego Starzyńskiego i Steinbors z największym trudem przeniósł piłkę nad poprzeczką.

75 min. Warcholak uderzył lewą nogą zza linii pola karnego i piłka wpadła do bramki obok bezradnego bramkarza.

73 min. Sołdecki ukarany żółtą kartką za faul.

72 min. Da Silva zmienił Hofbauera.

68 min. Dobrą kontrę Zagłębia fatalnym zagraniem zepsuł Buksa.

63 min. Woźniak został zmieniony przez Mazka

62 min. Po uderzeniu Szwocha piłka trafiła w słupek!

59 min. Korner dla gospodarzy nie przyniósł zagrożenia pod bramką Arki.

58 min. Niebezpieczne dośrodkowanie Starzyński, na rzut rożny wybił Steinbors.

55 min. Hofbauer ukarany za faul na Janoszce.

55 min. Korner dla Arki, ale bez zagrożenia pod pole karnym lubinian.

54 min. Po faulu na Siemaszce Arka ma rzut wolny z prawej strony pola karnego.

52 min. Starzyński dośrodkował w pole karne z narożnika boiska, ale tym razem piłkarze Arki wybili piłkę poza pole karne.

48 min. Po dośrodkowaniu przez Starzyńskiego z rzutu rożnego Marcjanik głową wpakował piłkę do własnej bramki.

47 min. Uderzenie Woźniaka zza pola karnego, ale piłka po rykoszecie minęła słupek bramki Steinborsa.

46 min. Początek 2. połowy.

46 min. Jończy został w szatni po przerwie, a w jego miejsce wszedł Jagiełło.

45 min. Do przerwy Arka wygrywa w Lubinie 2:0.

45 min. Koniec 1. połowy.

43 min. Janoszka i Buksa zmarnowali właśnie 100-procentowe okazje na kontaktową bramkę dla lubinian.

40 min. Spadło tempo meczu, ale więcej z gry ma Arka, której widać, że bardzo zależy

38 min. Hofbauer uderzył z rzutu wolnego, ale trafił w mur.

36 min. Szwoch faulowany 26 metrów od bramki i Arka będzie miała rzut wolny na wprost bramki lubinian.

32 min. Powinno być 0:3, ale Formella fatalnie przestrzelił w doskonałej sytuacji po składniej akcji Arki. Obrońcy z Lubina już myślami na wakacjach.

29 min. Szwoch zagrał z lewej strony w pole karne do Formelli, a ten kompletnie niepilnowany mocnym strzałem pod poprzeczkę podwyższył prowadzenie gdynian.

26 min. Sporo niecelnych podań w ostatnich minutach, co powoduje wrażenie chaosu na boisku.

25 min. Zagłębie po utracie bramki nie kwapi się do szturmowych ataków.

22 min. Po uderzeniu Hofbauera piłka przeszła obok bramki Forenca

19 min. Po uderzeniu Sochy Forenc odbił piłkę przed siebie, dopadł do niej niepilnowany Siemaszko i dał prowadzenie Arce.

15 min. Woźniak nie opanował piłki po dobrym zagraniu Starzyńskiego.

14 min. Uderzenie Szwocha zza pola karnego, ale piłka przeszła nad poprzeczką.

12 min. Groźna akcja Zagłębia po rzucie rożnym, ale ostatecznie obrońcy Arki poradzili sobie

11 min. Starzyński uderzył mocno, ale trafił w mur.

10 min. Buksa faulowany 30 metrów od bramki i gospodarze będą mieli rzut wolny.

8 min. Formella uderzył głową po podaniu Sochy, ale piłka przeszła obok słupka.

7 min. Kolejna, dobra akcja gospodarzy, ale Buksa nie opanował piłki na linii pola karnego.

4 min. Socha zagrywał w pole karne do Formelli, ale ten nie dogonił piłki i od bramki rozpocznie Forenc.

3 min. Dobra, ofensywna akcja lubinian, a Janoszka w polu karnym za wysoko podniósł nogę.

2 min. Arka podeszła wysoko i atakuje lubinian na ich połowie.

1 min. Od środka rozpoczęli piłkarze Arki, wykopując piłkę na aut na połowie Zagłębia.
Zagłębie Lubin: Forenc - Todorovski, Jończy, Jach, Dziwniel - Tosik, Kubicki - Woźniak, Starzyński, Janoszka - Buksa.
Arka Gdynia: Steinbors - Socha, Marcjanik, Sobieraj, Warcholak - Marciniak, Sołdecki - Szwoch, Hofbauer, Formella - Siemaszko.
Zagłębie Lubin:
63. minuta: wszedł Mazek - zszedł Woźniak
46. minuta: wszedł Jagiełło - zszedł Jończy

Arka Gdynia:
90. minuta: wszedł Nalepa - zszedł Marciniak
83. minuta: wszedł Bożok - zszedł Formella
72. minuta: wszedł Da Silva - zszedł Hofbauer

86. minuta: Sobieraj
73. minuta: Sołdecki
55. minuta: Hofbauer

48 min -Po dośrodkowaniu przez Starzyńskiego z rzutu rożnego Marcjanik głową wpakował piłkę do własnej bramki.

75 min -Warcholak uderzył lewą nogą zza linii pola karnego i piłka wpadła do bramki obok bezradnego bramkarza.

29 min -Szwoch zagrał z lewej strony w pole karne do Formelli, a ten kompletnie niepilnowany mocnym strzałem pod poprzeczkę podwyższył prowadzenie gdynian.

19 min -Po uderzeniu Sochy Forenc odbił piłkę przed siebie, dopadł do niej niepilnowany Siemaszko i dał prowadzenie Arce.