11. Radosław Majewski, 39. Łukasz Trałka,
2
2
Ekstraklasa | 04. 06. 2017 | początek godz.: 18

90 min. Koniec spotkania! Jagiellonia Białystok zremisowała z Lechem Poznań 2:2. Dziękujemy za uwagę!

90 min. Putnocky został ukarany żółtą kartką.

90 min. Guti został ukarany żółtą kartką.

90 min. Bednarek został ukarany żółtą kartką.

90 min. Bille Nielsen został ukarany żółtą kartką.

90 min. Świetny strzał Tomasika, ale zabrakło odrobinę więcej celności.

90 min. Sędzia przedłużył to spotkanie aż o dziesięć minut!

89 min. Jevtić został ukarany czerwoną kartką.

87 min. GOOOL! Jagiellonia Białystok zdobywa bramkę! Zagranie Sheridana do jednego z graczy Jagi, który oddał futbolówkę Novikovasowi, a ten pewnym strzałem wpakował ją do siatki.

86 min. Ostatnia zmiana w Lechu, boisko opuszcza Robak, w jego miejsce pojawił się Nicki Bille.

85 min. Rzut rożny dla Jagiellonii, bez zagrożenia pod bramką Lecha.

83 min. Tetteh został ukarany żółtą kartką.

82 min. Gra została wznowiona.

79 min. Mamy przerwę w grze, kibice rzucili na boisko serpentyny.

76 min. GOOOL! Jagiellonia Białystok zdobywa bramkę! Novikovas zagrywał futbolówkę do Jacka Góralskiego, który oddał mocny strzał na bramkę Lecha i pokonał Putnockiego.

74 min. Kontuzjowany Makuszewski także musiał opuścić boisko, a w jego miejsce pojawił się Pawłowski.

73 min. Kolejna zmiana w Jagiellonii, Świderski zastąpił Cernycha.

72 min. Makuszewski ucierpiał na boisku i musiał skorzystać z pomocy lekarzy.

71 min. Sheridan nieczysto trafiał w piłkę.

68 min. Zmiana w Jagiellonii, Chomczenowski zmienił Burligę.

67 min. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową uderzał na bramkę Lecha Runje, ale przestrzelił.

64 min. Trałka opuścił boisko na noszach, zastąpił go Radut.

62 min. Tomasik został ukarany żółtą kartką.

62 min. Trałka upadł na murawę i nie podnosi się z niej. Na boisku pojawili się medycy Lecha.

61 min. Rzut wolny dla Lecha, było groźnie pod bramką Jagi, ale Kelemen koniec końców złapał piłkę.

58 min. Sheridan został złapany na spalonym.

56 min. Zagranie w kierunku Tomasika, który nie zdołał dopaść do piłki.

54 min. Pierwsza zmiana w Jagiellonii, Novikovas zastąpił Vassiljeva.

53 min. Rzut rożny dla Lecha, futbolówka znalazła się w rękach Kelemena.

52 min. Szykuje się pierwsza zmiana w ekipie Michała Probierza.

50 min. Bardzo niecelne dośrodkowanie Kędziory.

48 min. Guti uderzał na bramkę Lecha, ale Putnocky pewnie wyłapał futbolówkę.

46 min. Trenerzy obu drużyn nie dokonali w przerwie żadnych zmian.

46 min. Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

45 min. Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Lech prowadzi z Jagiellonią 2:0.

45 min. Robak został ukarany żółtą kartką.

43 min. Jevtić utyka i na razie nie może kontynuować gry.

41 min. Vassiljev zagrywał futbolówkę z rzutu wolnego.

39 min. GOOOL! Lech Poznań zdobywa bramkę! Darko Jevtić świetnie odegrał piłkę, dopadł do niej Łukasz Trałka i pewnym strzałem wykończył tę akcję.

37 min. Groźny strzał Vassiljeva z rzutu wolnego bezpośrednio na bramkę Lecha.

35 min. Grę od własnej bramki wznowił Putnocky.

32 min. Rzut rożny dla gospodarzy, piłkę zagrywał Tomasik i dośrodkował bezpośrednio w szesnastkę.

30 min. Tomasik próbował swoich sił z dystansu, jednak był to niecelny strzał.

27 min. Cernych został złapany na spalonym.

25 min. Robak uderzał na bramkę Jagiellonii, ale trafił tuż obok słupka.

23 min. Robak został złapany na spalonym.

21 min. Dośrodkowanie Majewskiego, ale żaden z graczy Lecha nie zdołał dopaść do piłki.

19 min. Bardzo mocny strzał Romanczuka z dystansu, Putnocky zdołał obronić ten strzał.

17 min. Rzut rożny dla Lecha, ale ten stały fragment gry nie przyniósł w polu karnym Jagi żadnego zagrożenia.

16 min. Robak walczył o piłkę z Gutim.

15 min. Ostatnie chwile to przewaga gospodarzy, która jednak nie przekłada się na wynik.

13 min. Wrzutka Frankowskiego, ale piłkarze Lecha zdołali zażegnać zagrożenie.

11 min. GOOOL! Lech Poznań zdobywa bramkę! Świetne dośrodkowanie Makuszewskiego do Radosława Majewskiego, który zdołał dopaść do piłki i strzałem z bliskiej odległości pokonał golkipera rywali.

10 min. Faul Jevtica na Runje.

9 min. Wrzut z autu w wykonaniu Tomasika, ale nic groźnego nie wynikło z tego fragmentu gry.

8 min. Trałka sfaulował Vassiljeva.

7 min. Putnocky popisał się dobrym wyjściem z bramki i pewnie wyłapał futbolówkę.

6 min. Rzut wolny dla Jagiellonii, bez zagrożenia pod bramką Lecha.

4 min. Teraz gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę w środku pola.

2 min. W środkowej strefie boiska upadł Trałka i przez moment nie podnosił się z murawy.

1 min. Odważniej rozpoczęli goście z Poznania.

1 min. Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

0 min. Sędzią tego spotkania będzie Mariusz Złotek ze Stalowej Woli.

0 min. Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu 37. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Jagiellonia Białystok zmierzy się z Lechem Poznań.
Jagiellonia Białystok: Kelemen - Burliga, Runje, Guti Tomelin, Tomasik - Romanczuk, Góralski - Frankowski, Vassiljev, Cernych - Sheridan.
Lech Poznań: Putnocky - Kędziora, Bednarek, Wilusz, Kostewycz - Trałka, Tetteh - Makuszewski, Majewski, Jevtić - Robak.
Jagiellonia Białystok:
73. minuta: wszedł Świderski - zszedł Cernych
68. minuta: wszedł Chomczenowski - zszedł Burliga
54. minuta: wszedł Novikovas - zszedł Vassiljev

Lech Poznań:
86. minuta: wszedł Nicki Bille - zszedł Robak
74. minuta: wszedł Pawłowski - zszedł Makuszewski
64. minuta: wszedł Radut - zszedł Trałka

90. minuta: Guti
62. minuta: Tomasik

90. minuta: Putnocky
90. minuta: Bednarek
90. minuta: Bille Nielsen
83. minuta: Tetteh
45. minuta: Robak

89. minuta: Jevtić

87 min -GOOOL! Jagiellonia Białystok zdobywa bramkę! Zagranie Sheridana do jednego z graczy Jagi, który oddał futbolówkę Novikovasowi, a ten pewnym strzałem wpakował ją do siatki.

76 min -GOOOL! Jagiellonia Białystok zdobywa bramkę! Novikovas zagrywał futbolówkę do Jacka Góralskiego, który oddał mocny strzał na bramkę Lecha i pokonał Putnockiego.

39 min -GOOOL! Lech Poznań zdobywa bramkę! Darko Jevtić świetnie odegrał piłkę, dopadł do niej Łukasz Trałka i pewnym strzałem wykończył tę akcję.

11 min -GOOOL! Lech Poznań zdobywa bramkę! Świetne dośrodkowanie Makuszewskiego do Radosława Majewskiego, który zdołał dopaść do piłki i strzałem z bliskiej odległości pokonał golkipera rywali.