47. Kędziora, 92. Mikovic,
1
2
Ekstraklasa | 04. 06. 2017 | początek godz.: 18

93 min. Koniec meczu

92 min. Mikovic zdecydował się na strzał z 20 metrów i piłka wylądowała w okienku bramki krakowian.

92 min. Guilherme uderzył z rzutu wolnego z 20 metrów w mur.

90 min. Sędzia doliczył 180 sekund do 2. połowy.

90 min. Złe dośrodkowanie Boguskiego z rzutu wolnego, piłka poszybowała nad poprzeczką.

88 min. Poprzeczka po strzale Zachary! Ależ było blisko!

87 min. Misak strzelił z 20 metrów, ale wprost w Załuskę.

85 min. Kogut uderzył zza pola karnego, ale pewnie piłkę złapał Załuska.

84 min. Po krótko rozegranym rzucie rożnym Boguski dośrodkował w pole karne zbyt mocno i piłka opuściła boisko.

83 min. Mikovic znalazł się sam na sam z Załuską jednak strzelił zbyt lekko i bramkarz Wisły złapał piłkę.

81 min. Po rzucie rożnym Cywka wyjaśnił sytuację po zamieszaniu w polu karnym.

80 min. Uderzenie Mikovica z linii pola karnego, jednak trafił piłką w Głowackiego i goście maja rzut rożny.

78 min. Kogut zmienił Gubę.

77 min. Groźny strzał Wróbla, ale niewiele zabrakło do pokonania Załuski.

76 min. Zachara zmienił Brleka

75 min. Dobra sytuacja Guby w polu karnym, ale jego próba strzału została zablokowana.

74 min. Pleva zmienił Fryca

71 min. Wróbel zmienił strzelca bramki Kędziorę.

69 min. Ładne uderzenie Guby, ale piłka przeszła obok słupka.

66 min. Korner dla gości bez zagrożenia pod bramką Wisły.

66 min. Misaka uderzył piętą i po rykoszecie i piłka uderzyła w słupek.

65 min. Dośrodkowanie Małeckiego z lewej strony pewnie złapał bramkarz Termaliki.

63 min. Ondrasek zmieniony przez Brożka.

62 min. Bartosz zmienił Stilica

60 min. Potężne uderzenie z dystansu Brleka wylądowało na słupku!

56 min. Uderzenie Stefanika miła słupek bramki Załuski.

55 min. Kędziora miał szansę na drugą bramkę dla niecieczan, ale trafił w boczną siatkę.

54 min. Korner dla gości, ale bez zagrożenia pod bramką krakowian.

52 min. Uryga uderzył zza pola karnego, ale piłkę pewnie złapał Baran.

47 min. Miković świetnym zagraniem z lewej strony znalazł w polu karnym Kędziorę, a tem płaskim strzałem pokonał Załuskę.

46 min. Wisła rozpoczęła od środka 2. połowę meczu.

45 min. Koniec 1. połowy.

45 min. Dobrze uderzenie Misaka zza pola karnego pewnie obronił Załuska.

44 min. Wisła panuje od kilku minut na boisku, choć jej akcje są niedokładnie pod bramką rywala.

42 min. Stilić zbyt mocno dośrodkował z narożnika boiska i piłka opuściła plac gry

41 min. Boguski próbował zagrać z prawej strony, ale wywalczył tylko rzut rożny

38 min. Guba złapany na spalonym.

37 min. Spicic źle trafił w piłkę pod swoją bramką i prawie zaliczył bramkę samobójczą. O dużym szczęściu może mówić Wisła.

35 min. Załuska niepotrzebnie wychodził do zagranej przez niecieczan piłki i Guba o mały włos nie przelobował bramkarza Wisły.

32 min. Stilic dośrodkował w pole karne, ale Uryga źle trafił piłkę głową.

28 min. Misak wbiegł w pole karne z lewej strony i uderzył w boczną siatkę.

26 min. Groźnie zapowiadającą się akcję gości przerwał pewny w obronie Głowacki.

22 min. Małecki uderzył zza pola karnego, ale bardzo niecelnie

20 min. Cywka po zagraniu od Stilica uderzył w poprzeczkę!

19 min. Stefanik zagrywał w pole karne, ale niecelnie

18 min. Kędziora chciał wymusić rzut karny, ale sędzia Musiał nie dał się nabrać

16 min. Stilic ukarany kartką za faul na Kędziorze.

14 min. Małecki wbiegł w pole karne z lewej strony, wyłożył piłkę na 5. metr Boguskiemu, a ten bez problemu pokonał Barana.

11 min. Kędziora złapany na spalonym

11 min. Uderzenie Guby zza pola karnego, ale piłka przeszła obok słupka.

10 min. Załuska pewnie złapał piłkę po próbie strzału z narożnika boiska.

8 min. Na razie poziom meczu nie zachwyca, sporo niedokładności i gry w środku pola

4 min. Groźna kontra gości, ale ostatecznie Kędziora nie trafił w piłkę na 5. metrze.

4 min. Dośrodkowanie Stilica w pole karne z narożnika boiska, ale bez zagrożenia pod bramką Barana.

2 min. Wisła od początku przejęła inicjatywę i rozgrywa piłkę w ataku pozycyjnym.

1 min. Od środka rozpoczęli piłkarze Termaliki.

0 min. Już za chwilę początek meczu.
Wisła Kraków: Załuska - Cywka, Gonzalez, Głowacki, Spicic - Stilic, Uryga, Brlek - Boguski, Ondrasek, Małecki.
Termalica Bruk-Bet Nieciecza: Baran - Fryc, Kupczak, Putiwcew, Guilherme - Guba, Jovanovic, Stefanik, Mikovic - Misak, Kędziora.
Wisła Kraków:
76. minuta: wszedł Zachara - zszedł Brlek
63. minuta: wszedł Brożek - zszedł Ondrasek
62. minuta: wszedł Bartosz - zszedł Stilic

Termalica Bruk-Bet Nieciecza:
78. minuta: wszedł Kogut - zszedł Guba
74. minuta: wszedł Pleva - zszedł Fryc
71. minuta: wszedł Wróbel - zszedł Kędziora

16. minuta: Stilic

14 min -Małecki wbiegł w pole karne z lewej strony, wyłożył piłkę na 5. metr Boguskiemu, a ten bez problemu pokonał Barana.

92 min - Mikovic zdecydował się na strzał z 20 metrów i piłka wylądowała w okienku bramki krakowian.

47 min -Miković świetnym zagraniem z lewej strony znalazł w polu karnym Kędziorę, a tem płaskim strzałem pokonał Załuskę.