Lechia Gdańsk
0
0
Ekstraklasa | 04. 06. 2017 | początek godz.: 18

90 min. Koniec meczu. Legia remisuje bezbramkowo z Lechią. Jagiellonia także remisuje z Lechem, jednak ten mecz jeszcze trwa, a to oznacza, że legioniści nie są pewni mistrzostwa. Dziękujemy za relację.

90 min. Trzy minuty dłużej potrwa druga część meczu.

90 min. Zmiana w zespole Lechii: Kuświk zastępuje Krasicia.

89 min. Rzut rożny dla Legii.

88 min. Zmiana w zespole Lechii: Flavio Paixao zastępuje Marco Paixao.

87 min. Niecelny strzał Hamalainena.

86 min. Nieudane dośrodkowanie jednego z zawodników Legii.

84 min. Zmiana w zespole Legii: Hamalainen zastępuje Nagy.

82 min. Guilherme zmarnował znakomitą okazję.

81 min. Rzut wolny dla Lechii.

79 min. Niewiele się dzieje.

77 min. Przy takim wyniku mistrzem zostaje Legia.

75 min. Zmiana w zespole Legii: Nunes zastępuje Wolskiego.

74 min. Legioniści nie potrafią stworzyć dobrej sytuacji bramkowej.

72 min. Paixao mógł przechylić szalę zwycięstwa, jednak jego strzał obronił Malarz.

71 min. Legia rozgrywa piłkę.

69 min. Lechia w 10 po brutalnym faulu Peszko.

68 min. Czerwoną kartkę otrzymuje Peszko.

67 min. Lechia wznowi grę od bramki.

65 min. Jędrzejczyk nie doszedł do piłki.

63 min. Rzut wolny dla Lechii.

62 min. Na spalonym był Peszko.

61 min. Guilherme uderzył ponad bramką Lechii.

60 min. Strzał Nagy został zblokowany.

59 min. Malarz przejął piłkę po dośrodkowaniu Wawrzyniaka.

57 min. Gra rozgrywa się na połowie Lechii.

55 min. Zbyt mocne dośrodkowanie Nagy.

53 min. Niecelne uderzenie Odjidja-Ofoe.

52 min. Żółtą kartkę otrzymuje Haraslin.

51 min. Legia będzie miała okazję z rzutu wolnego.

50 min. Na spalonym był Moulin.

49 min. Legia ma przewagę.

47 min. Odjidja-Ofoe uderzył niecelnie.

46 min. Zaczynamy drugą połowę.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Legia remisuje bezbramkowo z Lechią.

44 min. Zbyt mocne dośrodkowanie Wolskiego.

43 min. Faulowany był Krasic, Lechia będzie miała rzut wolny w okolicach pola karnego.

42 min. Żółtą kartkę otrzymuje Moulin.

40 min. Rzut wolny dla Lechii.

38 min. Na spalonym był Radovic.

36 min. Niecelnie główkował Nagy.

35 min. Legia będzie miała dobrą okazję z rzutu wolnego.

34 min. Guilherme uderzył obok bramki Lechii.

33 min. Żółtą kartkę otrzymuje Slavchev.

32 min. Na spalonym był Guilherme.

30 min. Legia rozgrywa piłkę.

28 min. Guilherme zdecydował się na uderzenie piłki głową po dośrodkowaniu Jędrzejczyka, jednak spudłował.

27 min. Rzut wolny dla Lechii.

26 min. Legia ma przewagę, jednak nie przekłada się to na wynik.

24 min. Żółtą kartkę otrzymuje Maloca.

22 min. Niecelny strzał Krasicia.

20 min. Lechia stara się zwolnić grę.

18 min. Soczyście z dystansu przyłożył Dąbrowski, jednak piłka poleciała ponad bramką Lechii.

16 min. Świetna akcja Legii, Odjidja-Ofoe zagrał do Moulin, ten od razu przedłużył do Radovicia, który był na spalonym.

15 min. Na spalonym był Radovic.

13 min. Nagy zagrał piłkę w pole karne, doszedł do niej Odjidja-Ofoe jednak miał trudną pozycję i nie trafił w światło bramki.

12 min. Faulowany Guilherme, Legia będzie miała okazję na dośrodkowanie.

11 min. Niecelny strzał Paixao.

10 min. Odjidja-Ofoe wybija piłkę.

9 min. Hlousek wybija piłkę na rzut rożny.

8 min. Niedokładne rozegranie legionistów, piłkę przejęli przyjezdni.

6 min. Lechia wznowi grę od bramki.

4 min. Rzut rożny dla Lechii po akcji Peszki.

3 min. Haraslin zagrał piłkę w pole karne Legii, żaden z partnerów nie doszedł do futbolówki.

2 min. Mecz rozpoczął się spokojnie, oba zespoły starają się utrzymać przy piłce.

1 min. Zaczynamy.

0 min. Mecz poprowadzi Bartosz Frankowski.

0 min. Witamy i zapraszamy na mecz ostatniej, 37. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym - w fazie mistrzowskiej - Legia zagra z Lechią.
Legia Warszawa: Malarz - Jędrzejczyk, Dąbrowski, Pazdan, Hlousek - Moulin, Kopczyński, Guilherme, Odjidja-Ofoe, Nagy - Radovic
Lechia Gdańsk: Kuciak - Haraslin, Vitoria, Maloca, Wawrzyniak - Slavchev, Borysiuk, Krasic, Peszko, Wolski - Marco Paixao
Legia Warszawa:
84. minuta: wszedł Hamalainen - zszedł Nagy

Lechia Gdańsk:
90. minuta: wszedł Kuświk - zszedł Krasic
88. minuta: wszedł Marco Paixao - zszedł Flavio Paixao
75. minuta: wszedł Nunes - zszedł Wolski

42. minuta: Moulin

52. minuta: Haraslin
33. minuta: Slavchev
24. minuta: Maloca

68. minuta: Peszko