Korona Kielce
3
0
Ekstraklasa | 04. 06. 2017 | początek godz.: 18

90 min. Koniec meczu. Pogoń wygrała z Koroną.

90 min. Sędzia doliczył dwie minuty.

90 min. GOOOOL! Obst nie miał problemów z pokonaniem Peskovicia w sytuacji sam na sam. 3:0.

87 min. GOOOOOOOOL! Frączczak do Drygasa, a ten zagrał do Murawskiego, który oddał strzał i trafił do siatki. 2:0.

83 min. Zmiana w szeregach gospodarzy. Obst za Tsintsadze.

77 min. Ostatnia zmiana w Koronie. Bednarski zastępuje Kwietnia.

74 min. Palanca uderzył z dystansu, ale za wysoko.

73 min. Druga zmiana w Koronie. Kotarzewski za Markovicia.

70 min. Druga zmiana w Pogoni. Rudol za Niepsuja.

68 min. Niepsuj ukarany żółtą kartką.

66 min. Zmiana również w Koronie. Poński za Smolarczyka.

63 min. Pierwsza zmiana w Pogoni. Kowalczyk za Listkowskiego.

61 min. GOOOOOOOL! Murawski otwiera wynik spotkania! Pomocnik Pogoni oddał precyzyjny strzał zza pola karnego, Pesković bez szans. 1:0.

57 min. Niecelny strzał Drygasa z około pięciu metrów.

53 min. Pesković skutecznie interweniował po uderzeniu Korta.

51 min. Na trybunach pojawiło się dzisiaj 2545 widzów.

48 min. Frączczak uderzył głową na bramkę Peskovicia, ale bramkarz Korony dobrze broni.

47 min. Palanca oddał strzał, ale trafił prosto w bramkarza Pogoni.

46 min. Druga połowa właśnie się rozpoczęła.

45 min. Koniec pierwszej połowy. Do Szczecina wracamy za kwadrans.

45 min. Sędzia doliczył jedną minutę.

43 min. Drygas wygrał pojedynek główkowy, ale uderzył obok bramki.

40 min. Listkowski ukarany żółtą kartką.

38 min. Kolejne niecelne uderzenie Listkowskiego.

35 min. Słowik wypiąstkował uderzenie Możdżenia z rzutu wolnego, a dobitka Aankoura została zablokowana.

34 min. Fojut ukarany żółtą kartką.

32 min. Listkowski uderzył z dystansu, jednak nie trafił w światło bramki. Pesković nie musiał interweniować.

31 min. Drygas oddał strzał po dośrodkowaniu Nunesa, ale nie zagroził bramce Peskovicia.

29 min. Niecelne uderzenie Korta zza pola karnego.

25 min. Matras nie miał problemów z zatrzymaniem Cebuli, który próbował go przedryblować.

23 min. Listkowski złapany na spalonym.

21 min. Słowik bez problemów obronił strzał Aankoura.

17 min. Murawski uderzył z powietrza, ale jego strzał był niecelny.

15 min. Pesković obronił strzał Listkowskiego z dystansu.

14 min. Niecelne uderzenie Drygasa. Pomocnik próbował strzelać przewrotką.

12 min. Niepsuj dopadł do piłki po akcji Listoskiego, ale wybiegł zza linię końcową.

10 min. Pesković obronił uderzenie Murawskiego.

8 min. Palanca złapany na spalonym.

7 min. Listkowski do Korta, ale ten nie zdołał dojść do piłki.

4 min. Słowik wyprzedził Kiełba i zatrzymał akcję Korony.

3 min. Niepsuj wbiegł w pole karne i oddał strzał, jednak nie trafił w światło bramki.

1 min. Mecz właśnie się rozpoczął.

0 min. Witamy i zapraszamy na spotkanie 37. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Pogoń Szczecin zagra przed własną publicznością z Koroną Kielce.
Pogoń Szczecin: Słowik - Nunes, Matras, Fojut, Niepsuj (70. Rudol) - Tsintsadze (83. Obst), Murawski - Kort, Drygas, Listkowski (63. Kowalczyk) - Frączczak.
Korona Kielce: Pesković - Gabovs, Kwiecień (77. Bednarski), Możdżeń, Mrozik - Marković (73. Kotarzewski), Żubrowski - Cebula, Aankour, Palanca - Smolarczyk (66. Poński).
Pogoń Szczecin:
83. minuta: wszedł Obst - zszedł Tsintsadze
70. minuta: wszedł Rudol - zszedł Niepsuj
63. minuta: wszedł Kowalczyk - zszedł Listkowski

Korona Kielce:
77. minuta: wszedł Bednarski - zszedł Kwiecień
73. minuta: wszedł Kotarzewski - zszedł Marković
66. minuta: wszedł Poński - zszedł Smolarczyk

68. minuta: Niepsuj
40. minuta: Listkowski
34. minuta: Fojut

90 min - GOOOOL! Obst nie miał problemów z pokonaniem Peskovicia w sytuacji sam na sam. 3:0.

87 min - GOOOOOOOOL! Frączczak do Drygasa, a ten zagrał do Murawskiego, który oddał strzał i trafił do siatki. 2:0.

61 min - GOOOOOOOL! Murawski otwiera wynik spotkania! Pomocnik Pogoni oddał precyzyjny strzał zza pola karnego, Pesković bez szans. 1:0.